هسته ای مسلح کشور در ادامه به نوسازی زرادخانه به شرایط بین المللی برای ثبات خراب: گزارش

همه کشورها در اختیار داشتن سلاح های هسته ای ادامه به نوسازی زرادخانه خود را حتی عنوان شده است وجود دارد به طور کلی کاهش تعداد کلاهک های هسته ای در سال 2019 گزارش روز دوشنبه گفت:.

این گزارش که توسط تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI) تحت عنوان SIPRI سالنامه سال 2020 ارزیابی وضعیت فعلی از تسلیحات خلع سلاح و امنیت بین المللی.

در این گزارش گفت که نه هسته ای ایالات — متحده آمریکا, روسیه, انگلستان, فرانسه, چین, هند و پاکستان و اسرائیل و جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) – با هم برخوردار برآورد 13,400 سلاح های هسته ای در شروع سال 2020 است. این علامت کاهش از 13,865 سلاح های هسته ای که SIPRI برآورد این کشورها برخوردار در آغاز 2019.

در اطراف 3,720 از سلاح های هسته ای در حال حاضر مستقر شده اند با نیروهای عملیاتی و نزدیک به 1800 نفر از این نگهداری می شوند در حالت بالا عملیاتی هشدار این گزارش گفت:.

روسیه و آمریکا با هم داشتن بیش از 90 درصد از جهانی سلاح های هسته ای و کاهش کلی تعداد سلاح های هسته ای در جهان در سال 2019 شد تا حد زیادی با توجه به dismantlement از بازنشسته سلاح های هسته ای دو کشور. کاهش در ایالات متحده و روسیه, استراتژیک, هسته ای نیروهای مورد نیاز 2010 معاهده اقدامات برای کاهش بیشتر و محدودیت سلاح های تهاجمی استراتژیک (استارت جدید) تکمیل شد و در سال 2018 و 2019 نیروهای هر دو کشور باقی مانده در زیر محدوده مشخص شده توسط پیمان.

جدید شروع خواهد گذشت در مارس سال 2021 مگر اینکه هر دو طرف به توافق برسند به طولانی آن است. اما بحث به گسترش جدید شروع و یا برای رسیدن به یک پیمان جدید ساخته شده هیچ پیشرفت در سال 2019 در این گزارش گفت:, و اضافه کرد که این به دلیل در بخشی به دولت آمریکا اصرار که چین باید به هر آینده کاهش سلاح های هسته ای شد – چیزی که چین قاطعانه رد کرد.

“بن بست جدید شروع و سقوط از سال 1987 شوروی و آمریکا معاهده منع از ميان برد و کوتاه برد موشک (INF پیمان) در سال 2019 نشان می دهد که در دوران دو جانبه کنترل سلاحهای هستهای توافق نامه بین روسیه و ایالات متحده آمریکا ممکن است در آینده به یک پایان” شانون کایل مدیر SIPRI هسته ای خلع سلاح کنترل تسلیحات و عدم اشاعه برنامه گفت.

“از دست دادن کلید کانال های ارتباطی بین روسیه و ایالات متحده آمریکا است که در نظر گرفته شده برای ترویج شفافیت و جلوگیری از سوء تفاهم در مورد مربوطه هسته ای نیروی بدنی و قابلیت های به طور بالقوه می تواند منجر به یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای,” او اضافه شده است.

width: 640px; height: 404px;

منبع: SIPRI سالنامه سال 2020

روسیه و ایالات متحده آمریکا باید گسترده و گران برنامه های در دست انجام برای جایگزینی و نوسازی کلاهک هسته ای موشک و هواپیما سیستم های تحویل و سلاح هسته ای و امکانات تولید در این گزارش اشاره کرد. هر دو کشور نیز داده جدید و یا گسترش نقش به سلاح های هسته ای نظامی خود را در برنامه ها و آموزه های که علائم قابل توجهی واژگونی پس از جنگ سرد روند تدریجی به حاشیه راندن از سلاح های هسته ای را گفت.

در این گزارش اشاره کرد که زرادخانه هسته ای از دیگر هسته ای کشورهای در حال بطور قابل توجهی کوچکتر اما آنها در حال توسعه یا استقرار سلاح جدید سیستم یا اعلام کرده اند قصد خود را به انجام این کار.

چین در میانه قابل توجه نوسازی زرادخانه هسته ای خود را. آن است که در حال توسعه یک اصطلاح هسته ای سه گانه برای اولین بار ساخته شده جدید زمین و دریا بر اساس موشک و هسته ای قادر به هواپیما.

هند و پاکستان از سوی دیگر به آرامی افزایش حجم و تنوع نیروهای هسته ای خود را در حالی که کره شمالی همچنان به اولویت بندی آن نظامی برنامه هسته ای به عنوان یک عنصر مرکزی آن استراتژی امنیت ملی. اگر چه کره شمالی پایبند به آن self-اعلام مهلت قانونی برای آزمایش سلاح های هسته ای و دوربرد موشک های بالستیک در سال 2019 در طول سال از آن انجام چند پرواز تست کوتاه برد موشک های بالستیک از جمله چندین نوع جدیدی از سیستم.

SIPRI گفت: در دسترس بودن اطلاعات قابل اعتماد در مورد وضعیت زرادخانه هسته ای و قابلیت های هسته ای مسلح متحده بطور قابل توجهی متفاوت است.

“ایالات متحده آمریکا افشا اطلاعات مهم در مورد ذخایر خود و قابلیت های هسته ای اما در سال 2019 دولت آمریکا به پایان رسید تمرین عموم افشای اندازه ما ذخایر گفت:” هانس M Kristensen, دانشیار عضو ارشد با SIPRI هسته ای خلع سلاح کنترل تسلیحات و عدم اشاعه برنامه و مدیر هسته ای اطلاعات پروژه در فدراسیون دانشمندان آمریکایی (FAS).

بریتانیا و فرانسه نیز اعلام کرد برخی از اطلاعات در حالی که روسیه نمی تواند در دسترس عموم جزییات از نیروهای خود را تحت شمارش شروع جدید حتی اگر آن سهام این اطلاعات با ایالات متحده آمریکا.

دولت های هند و پاکستان را در مورد اظهارات برخی از موشک های, آزمون, اما ارائه اطلاعات کمی در مورد وضعیت و یا اندازه زرادخانه خود را.

کره شمالی اذعان انجام سلاح هسته ای و موشک آزمایش فراهم می کند اما هیچ اطلاعاتی در مورد آن سلاح هسته ای قابلیت های. اسرائیل یک سیاست نه اظهار نظر در زرادخانه هسته ای خود را.

SIPRI سالنامه همچنین نشان می دهد ادامه وخامت در شرایط بین المللی به ثبات. این روند باعث شده است که در میان چیزهای دیگر, یک اتفاق می افتند بحران از کنترل سلاحهای هستهای است که رنج می برد بیشتر موانع در 2019.

“در این زمان در حال افزایش تنش های سیاسی, عدم وجود اقدامات مناسب برای نظارت بر زرادخانه هسته ای و جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و مواد ویژه نگران کننده در توسعه گفت:” کایل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de