در حال حاضر زمان خود را به قفل در نفس مدیران

در حال حاضر زمان خود را به قفل در نفس مدیران – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 12, 2020, 07:46 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

آن را در واقع ممکن است ممکن است برای پیدا کردن یک به یک) و آن را در واقع ممکن است یک چیز بزرگ برای شرکت شما. اینجا چرا

Sundar Pichai, CEO of Google, at the festive opening of the Berlin representation of Google Germany in January 2019 in Berlin. Insiders at Google Inc are often quoted saying that its founder Larry Page picked Pichai for his mediation skills. Pic /Getty Images

سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل در جشن افتتاح برلین نمایندگی گوگل در آلمان در ماه ژانویه 2019 در برلین. خودی در گوگل اغلب به نقل کرد و گفت که موسس آن لری پیج برداشت پیچای خود را برای میانجیگری مهارت. عکس /گتی ایماژ

در یک dog-eat-dog شرکت های بزرگ جهان کم نفس بالا و هوش هیجانی هر دو عنوان را به عنوان بیش از حد حساس و عاطفی و بی اهمیت مهارت های نرم افزاری که آیا شما را از دور. اما رهبری نیاز نیست همیشه در مورد تورم ارزش خود بزرگ حقوق ثابت و ستایش از زیردستان—آن را به همان اندازه برای انجام با از خود گذشتگی و قدردانی است.

درخواست سوندار پیچای. خودی در گوگل اغلب به نقل کرد و گفت که موسس آن لری پیج برداشت او را به عنوان مدیر عامل شرکت نمی کند چرا که او باهوش ترین یا بیشترین رویایی اما از آنجا که در یک نقطه دیگر رهبران فقط نمی تواند با توافق یکدیگر مگر اینکه پیچای وجود دارد به واسطه است. شرکت اپل بنیانگذار استیو جابز هم تا به حال انتخاب تیم آشپز به عنوان جانشین او به دلیل توانایی های خود را به بحث میانجیگری در میان مدیران ارشد در این شرکت است.

استراتژیست برند, نویسنده و بنیانگذار Brand-Building.com یک نام تجاری مشاوره Ambi Parameswaran می گوید: “کسب و کار مطبوعات تمایل به بازی کردن مدیران به عنوان قهرمانان و بازی کردن کسانی که بی ادعا و آرام اجرا. اما در دراز مدت کسانی که با یک معامله بزرگ از تواضع و فروتنی و توأم با شجاعت فوق العاده ای از محکومیت پیروزی در نبرد است.” در کتاب خود اسفنجی: رهبری درس من آموخته از مشتریان من Parameswaran صحبت کرده است در مورد چند تن از رهبران کسب و کار است که نشان از یک حس آرامش در طوفان قریب الوقوع دستیابی به تحولات باور نکردنی. مثلا Padma بوشان S Ramadorai در حالی که مدیر عامل شرکت در Tata Consultancy Services مواجه شدید رقابت و انتقاد شدید از رسانه ها برای اینکه آهسته تکان دهنده است. “اما او در حال آماده شدن این شرکت برای یک دوره جدید پست IPO. او قرار داده و این شرکت قبل از خود و با یک بیمار شنونده اما مشخص persuader او زمانی تغییرات قابل توجه در این شرکت می گوید:” Parameswaran. مثال دیگر این است که از اوایل 1990s زمانی که RD آقا بود تغییر نام شرکت از Wanson به Thermax—او متعهد به کار او مایل به نشستن و نوشتن دوباره کل بدن کپی از شش مبارزات انتخاباتی آگهی و مودبانه ارائه آن به این سازمان برای در نظر گرفتن.

Ambi Parameswaran
Ambi Parameswaran

Parmeswaran می گوید: “که چگونه یک MD یک شرکت فنی و مهندسی قرار بود به رفتار. اما چیزی که من جذاب است که چگونه او خود را در امضای خود egoless سبک نشان از حس تعهد و در عین حال با یک لمس كرده است.”

هر دو از خود گذشتگی و هوش هیجانی را تبدیل به بحرانی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که سازمان ها در سراسر جهان روبرو هستند و آینده نامشخص و رهبران کسب و کار وظیفه هستند با چالش خلبانی شرکت های خود را از طریق آب های متغیر Parameswaran فکر می کند بهتر است که به جای ساخت دراماتیک اطلاعیه یا Big Bang, تغییرات رهبران کسب و کار با استفاده از قدرت وزش اجبار برای رسیدن به یک مکان جدید. Rushda مجید هند نماینده برنارد ون لیر پایه احساس می کند که COVID-19 آورده بیماری و مرگ در پی آن و با بازار و کسب و کار و توسعه کار کاهش آن نیز باعث احساس نگرانی و حس بدبینی. با بسیاری هنوز هم کار از خانه در حال حاضر بیش از همیشه مهم است برای رهبران برای حفظ غرور در سمت و درک خود را نسبت به همکاران و شرکای برای حفظ روحیه و بهره وری بالا است. خوب egoless رهبر همیشه بررسی کنید در اعضای تیم و کار, همکاران, اجازه می دهد آنها را به زمان آنها ممکن است نیاز به کار شخصی و یا مسائل مربوط به برقراری ارتباط پشتیبانی انعطاف پذیر بودن با مهلت و پذیرش پیشنهادات خود را برای تطبیق پروژه های. “این صفت به ما کمک کرد تا به عنوان یک تیم برای انطباق با تغییر چشم انداز و حمایت از هر یک از دیگر در حالی که از دست دادن بینایی از اهداف بلند مدت” او می افزاید.

Dr Partha Datta
Dr Partha Datta

Dr Partha Datta, رئيس جمهور و مدیر عامل فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) هند معتقد است که سخاوتمندانه پرشور و همدلانه مدیر عامل باعث می شود کارکنان احساس امنیت حتی در اختلافات. “او و یا او را تشویق به مخالفت و رد و خواهد بود و نه مرعوب و یا تشدید ترس از شکست در یک کارمند. زمانی که یک رهبر مناسب است به سرزنش و سریع برای تبدیل شدن به نا امید و یا به نظر می رسد برای یک قربانی کارکنان و از دست دادن اعتماد در “منطقه امن’. آنها احساس تهدید و نا امن, آنها را متوقف اعتماد به رهبر تبدیل شدن به کمتر درگیر و در نهایت تحویل رنج می برد می گوید:” Datta. برای او داشتن کار در سراسر قاره نگه داشتن نفس را کنار گذاشته است و به او کمک کرد تا مدیریت inter-disciplinary impasses بین دپارتمان درگیری های کاربردی سازش و ساخت اینتر-شرکت پل برای مشارکت به منظور تسهیل در روابط فرهنگی از جمله سرمایه گذاری مشترک در هر دو بالا و پایین زمینه فرهنگ بین ایالات متحده آمریکا و اروپا و هند و چین است.

از خود تجربه Majeed احساس می کند و حتی رهبرانی که دارای هوش هیجانی بالا باید اذعان اهمیت آن در محل کار خود و عمل به آن را هر روز. “این شبیه به ضربه بدنسازی—بیشتر به شما ورزش بیشتر شانس شما در دستیابی به اهداف سلامت خود را. نشان دادن همدلی و هر روز نیز باعث می شود خود را سبک رهبری یک مدل برای دیگران. مهمتر تمرین هوش عاطفی در محل کار پایین می آید به ساختمان فرهنگ اعتماد و ارتباطات باز اجازه می دهد دیگران به درک اهداف خود را بیان ایده ها و نقطه ای از مشکلات شما ممکن است در نظر گرفته نمی, آیا یکی از بهترین و نمی شود ترس به شکست” او می افزاید.

Parameswaran می افزاید: “در وضعیت بحران زمانی که یک مدیر عامل پیاده روی در یک شهرستان هر چه او می گوید را به عنوان انجیل. در عوض فروتن فداکارانه رهبر را گوش دادن به هر کس که در اتاق و سپس تصمیم خود را. این همچنین به او این فرصت را به اضافه کردن و یا ویرایش آنچه که s/او می خواهد به می گویند بر اساس اطلاعات جدید و نه چیزی می گویند که می تواند ایجاد خرابی در این شرکت است.”

Rushda Majeed
Rushda Majeed

مجید می گوید: “رهبری به این معنا نیست همیشه بودن در کنترل و هدایت دیگران و یا نمایش سازگار موفقیت است. فروتنی با ارزش است صفت برای رهبران به جذب و عمل است. متورم نفس نمی کنید شما دور است. در مقابل آن ممکن است demotivate تیم خود جلوگیری صادق مبادلات و محدود کردن چشم انداز خود را. اجازه می دهد اعضای تیم خود را به بیان خود باید توانایی گوش دادن [از جمله به منتقدان] تمرکز بر آوردن بهترین ها را در تیم خود و نترس به نوآوری حتی اگر این به معنی عقب نشینی و شکست—یادگیری از این و انجام کارهای بهتر بعدی. از جمله رهبران نه تنها موفق, اما آنها اغلب با موفقیت ایجاد یک میراث.”

DIY مهارت های رهبری

Dr Partha Datta راهنمایی به پایین در نفس بالا و در EQ

یک Enabler: نترس برای فعال کردن موفقیت دیگران و کمک به شکستن محدودیت برای دیگران
خود آگاهی: تشخیص محدودیت های خود را کنترل منفی
خود انگیزه: نگاهی به جاده بالا است. درایو خود را به سمت کلید اهداف چشم پوشی خاتوله
کسب اعتماد و احترام: احترام نسبت به همه در سراسر نامگذاریهای. تمرکز بیشتر بر محبت نسبت به درستی

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de