در حال حاضر شما می توانید محلی حمایت خانه هنر, جشنواره فیلم آنها به عنوان حرکت به جریان در میان شیوع کروناویروس

“Bacurau” یکی از چند اولین اجرای فیلم خانه هنری که Sie FilmCenter خواهد شد صفحه نمایش جدید خود را در برنامه. (ارائه شده توسط کین Lorber)

جهان فیلم هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این فاجعه. و یا آن را ؟

“همانطور که من صحبت کردن با مردم در صنعت شوخی نگه می دارد که در آینده این است که ما شده ایم نشان دادن فیلم در مورد این نوع از چیزی پس چرا ما فکر می کنیم به قرار دادن یک برنامه در جیب عقب گفت:” کیت Garcia کارگردان هنری دنور Sie FilmCenter.

“ترایبکا جشنواره فیلم متولد شد و از سپتامبر. 11 که لرزاند ملت و جهان” گفت: سوزان Wrubel مدیر اجرایی Aspen فیلم. “اما در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد (همه گیر) که تعطیل شده سینما در سطح جهانی و فرستاده بزرگترین زنجیره ای به دولت درخواست کمک مالی.”

با وجود هالیوود توانایی تصور آن را بر روی صفحه نمایش چیزی می تواند آماده کرده ایم صنعت فیلم برای خرید اینترنتی از این واقعی جهانی همه گیر. شرایطی که در حال حاضر رو به studios شرکت کنندگان و برنامه نویسان — هیچ تئاتر هیچ جشنواره و هیچ مشتریان به آنها را پر کنید — آنها را مجبور به واکنش نشان می دهند به سرعت و قاطعانه.

که منجر به گزینه های جدید برای خانه نشین فیلم-دوستداران که به دنبال ایجاد دوباره سینما تجربه می کنند. استودیوهای بزرگ مانند دیزنی و یونیورسال در حال انتشار فیلم جدید در جریان خدمات یعنی “شکار” “مرد نامرئی” در راه بازگشت” و “اما” و یا عناوین آینده چنین به عنوان “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” (تقاضا در مارس 10) و پیکسار “به بعد (در تقاضا در حال حاضر در دیزنی+ مه 3).

محلی شرکت کنندگان و برنامه نویسان نیز پریدن آنلاین برای حفظ درآمد حاصل از خشک شدن در طی این نامحدود وقفه همه در حالی که همچنان به فشار برای عضویت و کمک های مالی و کمک های مالی خود را به نگه دارید غیر انتفاعی شناور.

در حالی که Sie FilmCenter خانه تئاتر از دنور فیلم جامعه بسته است از طریق حداقل مارس 11 در 20 مارس آن را راه اندازی یک برنامه است که اجازه می دهد تا مردم را به تماشای اولین اجرای هنری خانه فیلم از نیمکتها.

دنور فیلم در فیلم است که فروش آنلاین “بلیط” به عنوان که در غیر این صورت بازی Sie در حال حاضر گارسیا گفت. با تشکر از همکاری با توزیع کنندگان مستقل مانند Kino Lorber اسیلوسکوپ فیلم و جنبش مردم می توانند فهرست فیلم های در denverfilm.org/at-the-movies و پرداخت 12 دلار به صفحه نمایش یک فیلم است که نمی خواهد در دسترس برای اجاره و یا فروش برای چند ماه. ارسال جدید شامل “Bacurau,” “سنت فرانسیس” و “غاز وحشی دریاچه است.”

پخش آید از طریق یک ایمیل حاوی لینک گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای مشاهده بر روی هر اینترنت متصل دستگاه از جمله تلویزیون با تلویزیون اپل یا گوگل Chromecast.

به طور قابل توجهی در فیلم اجازه می دهد تا دنور فیلم و توزیع کنندگان آن برای به اشتراک گذاشتن درآمد در حالی که برای اولین بار اجرا جریان انجمن تمایل به قطع بزرگ ملی شرکت کنندگان داده می شود که هیچ مدل برای آنها به بخشی از.

“وحشی غاز دریاچه” یکی از چندین جدید هنر در خانه فیلم های موجود برای جریان از طریق دنور فیلم. (ارائه شده توسط Memento Films)

گرینوود مبتنی بر درک وقایع که سندیکاهای کنسرت, اپرا باله اجرای برنامه ها و دیگر غیر-فیلم محتوا به 1500 صفحه نمایش در سراسر کشور است که اساسا بیکار تا زمانی که آن را در حال حاضر می تواند خود را دوباره زنده-جریان روی صفحه نمایش بزرگ است.

Austin-بر اساس Alamo Drafthouse که بسته آن سه نفر از مترو منطقه محل پس از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس مورد نیاز تمامی سالن های تئاتر به هفته گذشته گفت که این شرکت را کردند 80 درصد از آن در سراسر کشور کارکنان Westword گزارش در حالی که راه اندازی یک 2 میلیون دلار صندوق امداد برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

که یک نتیجه مستقیم از دست رفته درآمد حاصل از بلیط امتیازات و دیگر در فرد خرید و نشانه دیگری است که جریان فیلم آنلاین نیست کمی به کمک بزرگ شرکت کنندگان.

“من درک می کنم اضطراری نیاز به آنها احساس, اما آن را نیز یک سیلی به تئاتر” گارسیا گفت: از استودیوهای بزرگ’ پخش برنامه های. “ما خوش شانس هستند که در هنر-خانه جهان در حال حاضر مجبور به نگاه در جریان مشارکت را بیشتر از عناوین مانند آزاد کردن چیزی آنلاین در همان زمان آن بازدید کنندگان.”

پول که دنور فیلم می سازد از طریق در فیلم می رود به سمت حمایت از یک سازمان است که مجبور شده است به غیر روحانی کردن 20 از آن ساعتی کارکنان طی چند روز گذشته گفت: Britta اریکسون, موقت, مدیر اجرایی, برای دنور فیلم.

“ما به هر یک از کسانی که مردمی از دو هفته از قطع خود را بر اساس میانگین ساعت و دوباره آنها را استخدام به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “اما در حالی که ما در حال آمدن برخی واقعا بزرگ ماه در Sie از نظر درآمد حاصل از “انگل” و دیگر اسکار فیلم, قرار دادن شمشیربازی در مقابل درب ما به عنوان ما تا به حال به انجام بدیهی است که تاثیر به سزایی دارد.”

با وجود سال بیش از سال رشد در دنور جشنواره فیلم, سازمان بزرگترین رویداد سالانه coronavirus shutdown می آید بر روی پاشنه از غیر منتظره ای دردناک برای دنور فیلم. کمتر از یک سال پیش غیر انتفاعی تحمل مرگ غم انگیز از جشنواره هنری مدیر بریت Withey; هفته بعد مدیر اجرایی اندرو راجرز پایین پا. جهانی و همه گیر نیز قرار داده است نگه دارید در دنور فیلم ماه-جستجوی طولانی برای یک رهبر جدید است.

فیلم محبوب بر روی صخره ها برنامه در سنگ قرمز آمفی تئاتر برنامه ریزی شده است برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان انتظار شهر محدودیت اریکسون گفت. جدا از دنور فیلم, به طوری که 47 تلورید جشنواره بین المللی تحسین رویداد (برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 4-7) که در آن بسیاری از برنده جایزه اسکار امکانات خود را اغاز به گفته یک سخنگوی.

مستند کوتاه “این استار خواهر” روی صفحه نمایش خواهد شد به عنوان بخشی از 29th, Aspen Shortsfest اگر چه در این زمان از آن خواهد شد فقط آنلاین. (ارائه شده توسط Aspen فیلم)

اما برای کوتاه مدت دیگر جشنواره بین المللی فیلم مانند جشنواره کن و ترایبکا شده اند به تعویق افتاد در حالی که اسپن Shortsfest — مقدماتی رویداد برای جوایز اسکار — در حال رفتن به طور کامل آنلاین.

“ما در حال راه رفتن در یک خط خوب در اینجا ارائه چیزهایی که مناسب جشنواره فیلم, اما نه عبور بیش از به وجود استثماری و پول در فیلمسازان که به طور بالقوه می تواند ساخت آن را در جای دیگر گفت:” اسپن فیلم Wrubel. “ما نه یک جریان پلت فرم.”

به این ترتیب, مارس 31-مارس 5 Aspen Shortsfest است و درمان آن, آنلاین جشنواره مانند یک فیزیکی به همان اندازه به عنوان آن می تواند. مردم می توانند دسترسی به فرد, کوتاه, بسته برای $10 یا صرف $75 برای کل تخته سنگ (در مقایسه با سال گذشته 675 دلار برچسب قیمت برای غیر اعضا و 400 دلار برای Aspen فیلم اعضاء). عناوین فقط می تواند آن روز منهای گاه به گاه کلاف بندی و حمل و نقل سریع. هیئت منصفه هنوز هم تماشای کامل تخته سنگ از 71 فیلم ها و دل کردن جوایز است که ارائه یک آرزو مسیر به اسکار معرفی.

به حرکت رو به جلو با برخی از نسخه Aspen Shortsfest شده اند غیر قابل تصور Wrubel گفت: با توجه به اینکه بیش از 3000 فیلمسازان ارائه مطالب برای سال جاری 29 رویداد سالانه است. Wrubel و تیم او قادر به امن اجازه به جریان اکثریت برنامه — تقریبا 60 عناوین — و استفاده از شرکت فرانسوی, جشنواره, دامنه برای حضور در جشنواره آنلاین.

مانند یک واقعی, جشنواره, بلیط ها محدود به 500 نفر در هر غربالگری در بخشی به تشویق احساس گزینش. اگر تقاضا به شدت افزایش با توجه به این واقعیت محتوا در حال حاضر در دسترس در هر نقطه در ایالات متحده خواهد شد که مجددا, Wrubel گفت.

“Daddio,” با بازی Michael McKean (سمت چپ) و کیسی ویلسون روی صفحه نمایش خواهد شد حاضر به عنوان بخشی از اسپن Shortsfest. (ارائه شده توسط Aspen فیلم)

آسپن ویلر خانه اپرا که به طور معمول به عنوان این جشنواره را محل اصلی فروش بلیط از طریق aspenshowtix.com با وجود این ساختمان در حال تعطیل.

“فرم کوتاه مطالب خود را آشنایی بهتر برای آنلاین بازی از فیلم های ما به احتمال زیاد نمی خواهد بدست حقوق به صفحه نمایش بیشتر از این اگر آنها همه ویژگی های” Wrubel گفت. “خوشبختانه ما در بر داشت فوق العاده شریک در جشنواره دامنه. آنها قادر به دریافت همه چیز (آنلاین) در کمی بیش از یک هفته است.”

یا نه پاسخ مردم به این بوتیک اینترنتی, -, فقط, برای اولین بار اجرا فیلم و برنامه ها موضوع دیگری است. گارسیا گزارش نور ترافیک در اولین آخر هفته دنور فیلم در فیلم برنامه. Wrubel گفت: او هیچ ایده که آیا Shortsfest قرعه کشی خواهد شد صدها نفر و یا تعداد انگشت شماری.

اما امید وجود دارد. دنور فیلم می تواند در حال حاضر ارائه بسیاری از عناوین از آن سه صفحه Sie FilmCenter به طور معمول اجازه می دهد. و مردم هنوز هم می تواند بحث در مورد آنچه که آنها در حال تماشای حتی از راه دور.

“من نمی خواهم به اخراج دیگر اشکال هنر, اما, فیلم, راه تحویل در حال حاضر که هنوز هم می تواند ایجاد یک جامعه مجازی گفت:” اریکسون که ذکر خدمات مانند Netflix که همزمان پخش و می افزاید: گروه-قابلیت چت در میان چندین Netflix بکشد حساب. “ماموریت ما همواره برای ایجاد و مکالمات و اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای انجام این کار نگه دارید و شاید حتی کسب درآمد از آن را به ما را زنده نگه دارید, ما خواهد شد. اما ما نیاز به حمایت از جامعه به آن را انجام دهد.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de