نواک جوکوویچ تست مثبت برای COVID-19 می پیوندد لیست آلوده بازیکنان تنیس که به نظر می رسد در آدریا تور مسابقات

تنیس جهان شماره یک نواک جوکوویچ تست شده مثبت برای coronavirus پیوستن به کشت دیگر بازیکنان آلوده که در آدریا تور نمایشگاه مسابقات در بالکان.

“نواک جوکوویچ آزمایش مثبت برای یک ویروس COVID-19” خواندن بیانیه ای از کارکنان خود را. “او است نه نشان دادن هر گونه علائم” به آن اضافه شده است.

دیگر ستاره تنیس شده اند که آزمایش مثبت هستند گریگور دیمیترو و برنا Coric.

این مسابقات که نیز تا به حال اسامی بالا مانند Dominic Thiem و الکساندر Zverev برگزار شد در بلگراد و زدر و بازیکنان نیز در تصویر بازی بسکتبال و رقص با هم بدون زیر اجتماعی, فاصله, پروتکل, رویترز گزارش داد.

همانطور که برای Zverev آلمانی ستاره تنیس روز دوشنبه تایید کرد که او و تیم خود را به آزمایش منفی برای کوروناویروس.

“من فقط با دریافت این خبر که تیم من و من تست منفی برای COVID-19. من عمیقا عذر خواهی برای هر کسی که من آن را به طور بالقوه در معرض خطر قرار داده با این تور است. من ادامه خواهد داد به دنبال خود جدا دستورالعمل های توصیه شده توسط پزشکان ما. به عنوان یک اضافه احتیاط تیم من و من ادامه خواهد داد تا به طور منظم با تست. من آرزو می کنم هر کسی که دارای آزمایش مثبت بازیابی سریع. ایمن ماندن” Zverev در توییتر نوشت.

ATP و WTA تورهای متوقف شد در ماه مارس با توجه به همه گیر در حال تنظیم رزومه کاری در ماه اوت با ما باز و باز فرانسوی ابتدا در 31 اوت و سپتامبر 27 بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net