رئیس جمهور باراک اوباما (L) مذاکرات با کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز در حالی که پر کردن بسته های مراقبتی در طول NBA Cares خدمات رویداد در پسران و دختران باشگاه دسامبر 2010 در واشنگتن, DC. برایانت و تمام اعضای 2010 قهرمانی NBA لیکرز تیم داوطلب در پروژه های در باشگاه قبل از اینکه افتخار توسط رئیس جمهور برای پیروزی خود را.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

برای همیشه لطفا برای رئیس جمهور باراک حسین اوباما منفجر به شهر باد می وزد این هفته برای شرکت در این همه ستاره آخر هفته جشن.

به عنوان یک سخنران از NBA خبرساز صبحانه در شنبه #44 منعکس شده اخیر عبور از NBA ستاره Kobe Bryant.

تبلیغات

“که از دست دادن چیزی است که من می دانم که بسیاری از آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با” اوباما گفت. “به خصوص کوبه چرا که او با دختر آن خانواده ها و کسانی که کودکان و کسانی از ما که در حال شادی و افتخار بودن پدر و مادر و بچه ها به بازی های توپ و سپس ریشه کن برای فرزندان ما و دیدن رویاهای ما و امید به آنها. هیچ چیز بیشتر دلخراش.”

سی ان ان Wolf Blitzer که به گفتار “در حال حرکت و عاطفی” اسیر برخی از سخنان خود در فیلم و ارسال شده به Instagram.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر درگذشت Jan. 26 هنگامی که هلیکوپتر آنها در پرواز بودند در سقوط در کالاباساس کالیفرنیا.

تبلیغات

روز شنبه رئیس جمهور سابق همچنین شرکت در یک میزگرد در کنار بازیکنان Chris Paul, Kevin Love, Giannis Antetokounmpo و ESPN مایک Wilbon.

“باراک اوباما منعکس شده در گذشته کارو با کوبه و ونسا برایانت” ESPN خبرنگار Marc J. نیزه پرسیدم گفتن اواخر لیکرز ستاره به او گفتم او حالا بسکتبال زیرا او متمرکز شده بود در حال بزرگ کردن دادگاه است.”

تبلیغات

از 18-زمان همه ستاره و پنج بار قهرمان NBA برنده دو بازی گذشته خود را NBA عناوین در سال 2009 و 2010 – دو سال اول اوباما در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im