نه سارا علی خان, Kartik Aaryan می خواهد همسر این بازیگر

Kartik Aaryan به تازگی باز در مورد شخص او می خواهم به ازدواج و بازیگر جالب نیست انتخاب سارا علی خان به عنوان مثال. او در واقع گفت که او می خواهم یک همسر بازیگر دیگری که ‘نشان می دهد شوهرش با افتخار’.

در Instagram, چت زنده, Kartik گفت که او می خواهد به ازدواج با ‘کسی مثل Deepika Padukone’. با تشریح دلیل او گفت: “کسی که نشان می دهد شوهرش با افتخار.”

Kartik احتمالا اشاره به Deepika Padukone ارسال, خود, خانواده, واتساپ چت, جایی که او تا به حال نام او را شوهر, Ranveer Singh, ‘خوش تیپ’. هر فرد در این گروه میاد برای Ranveer آخرین مصاحبه. حتی در غیر این صورت, Ranveer و دیپیکا به طور مداوم به اشتراک گذاری پست های ستایش یکدیگر است.

Kartik و دیپیکا برداشت موردتوجه زمانی که آنها تمرین ‘Dheeme Dheeme’ مراحل در فرودگاه بمبئی. جالب توجه است Kartik بخشی از Imtiaz Ali ‘s’ Love Aaj Kal’ مخالف سارا علی خان. فیلم اصلی ویژه, Deepika Padukone با سیف علی خان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>