‘نه از پاکستان یا داعش تنها پرچم هند در حال حاضر دیده می شود در کشمیر’: Rajnath Singh در ‘Jan Samvad رالی’

وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه گفت که تحت نخست وزیر نارندرا رهبری جامو و کشمیر را لمس ارتفاعات بزرگ و “مردم از پاکستان-کشمیر تحت اشغال خواهد شد و تقاضا است که آنها می خواهند به بخشی از هند”.

“فقط صبر کنید به زودی مردم پاکستان اشغال کشمیر (PoK) خواهد شد و تقاضا است که آنها می خواهند با هند و نه تحت حاکمیت پاکستان است. و بعد این اتفاق می افتد هدف ما مجلس را نیز انجام خواهد شد” او در ادامه اظهار داشت: در حالی که پرداختن ‘جامو و کشمیر Jan Samvad رالی’ از طریق ویدئو کنفرانس.

“پیش از این در کشمیر تظاهرات خواستار ‘Azaadi برای کشمیر’ برگزار شد و پرچم پاکستان و داعش مطرح شد.

اما در حال حاضر تنها پرچم هند دیده می شود وجود دارد,” او در ادامه اعلام کرد.

در حالی که پرداختن به تجمع سینگ همچنین ادای احترام به Sarpanch آجی Lost که در یک حمله بزدلانه و همچنین Mohd Makbul Sherwani از Baramulla. او گفت: “من پرداخت ادای احترام من به Sarpanch آجی Lost که در یک حمله بزدلانه و همچنین Mohd Makbul Sherwani از Baramulla که در سال 1947 برافراشتند پرچم هند در کشمیر دره.”

صحبت کردن در مورد دولت آینده طرح سینگ گفت که بی جی پی به رهبری دولت تصمیم گرفته است که واردات کالا از خارج از کشور باید متوقف شود. او گفت: “کشور ما باید به عنوان واردات کشور در جهان است اما هند باید شناخته شده به عنوان یک کشور صادر کننده.”

سینگ نیز خریداری چین مسئله و گفت که مذاکرات بین دو کشور در حال انجام در حوزه دیپلماتیک و نظامی سطح اضافه کرد که چین بیش از حد ابراز مایل به حل و فصل این موضوع از طریق مذاکرات.

او در ادامه هدف مخالفت و گفت: “من می خواهم به اطلاع مخالفان که دولت ما نمی خواهد نگه داشتن کسی در تاریکی است. من به شما اطمینان دهم که ما نمی خواهد سازش با غرور ملی در هر وضعیت.”

آدرس خود را بخشی از یک سری از جلسات مجازی برگزار شده توسط رهبران ارشد بی جی پی برای رسیدن به مردم در این مناسبت از اتمام یک سال از نارندرا دولت دوم تصدی در دفتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de