دیوان عالی کشور منصوب واسطه Sadhana Ramachandran در روز پنج شنبه گفت که او نمی خواهد به بازگشت به شاهین باغ در روز جمعه برگزار خواهد شد اما مذاکرات به طور جداگانه با ده زنان به نمایندگی از شاهین باغ anti-کا معترضان در یک محل متفاوت است.

با این حال معترضان گفته اند که این مذاکرات نیاز را تنها در شاهین باغ و هیچ جای دیگری. آنها همچنین گفت که شاهین باغ خواهد بود خالی تنها پس از مرکز خارج شهروندی متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) به طور کامل.

این می آید پس از Ramachandran به عنوان بخشی از میانجیگری پانل رفت و به اعتراض سایت برای روز دوم و ملاقات anti-کا-NRC-NPR معترضان در تلاش برای درک نارضایتی خود علیه دولت مرکزی سیاست های پیشنهادی.

او ادعا کرد که میانجیگری پنل منصوب شده توسط دادگاه عالی سعی در حفظ صلح در مذاکرات, اما این اتفاق رخ نداد. او نمی خواهد دوباره بازدید سایت فردا, او گفت:.

“دیروز و امروز ما تلاش برای حفظ صلح در اینجا, اما آن اتفاق می افتد نیست. ما نمی خواهد آمد در اینجا فردا است. خواهران ما در اینجا باید پیدا کردن یک محل که در آن مذاکرات برگزار می شود. تعداد کمی از زنان می توانند برای برگزاری مذاکرات در, اما دیگران را مجبور به اقامت در خارج” Ramachandran اضافه شده است.

وی در ادامه گفت: “ما وعده داده است که ما را به نام شما و ما آمد. اما امروز ما باید به بحث با هم بسیار دقت کنید. ما رو از نعمت مادربزرگ دیروز (چهار شنبه). ما تا به حال گفت که اگر هند به چنین دختران هند امن است.”

Sadhana Ramachandran که ارشد مدافع حرفه ای گفت: “دیروز ما تا به حال برای شما توضیح بسیاری از مسائل از جمله کا NRC و همه ما درک این مسائل. شما باید درک کنند که این مسائل از کا NRC است قبل از دیوان عالی کشور که مورد خواهد آمد تا برای شنیدن. اما همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که هنوز هیچ تاریخ. در آن صورت امروز نه شما و نه هر کس دیگری می داند که چه اتفاقی خواهد افتاد. ما نمی توانیم به بحث در مورد که امروز به دلیل این که موضوع را شنیده خواهد شد.”

او همچنین گفت که یک مسئله که به دنبال فوری آدرس است که از بسته شدن مهمی کشش از جاده به دلیل ادامه تظاهرات در شاهین باغ. این مسئله ای است که نیاز به حل Ramachandran گفت.

“شماره امروز خود حق اعتراض و به این دلیل است که از این طومار که ما امروز در اینجا. سوال در دادخواست است که جاده بسته است و ما باید به اینجا می آیند در مورد این مسئله از بسته شدن آن است. ما باید آمد تا با یک راه حل به طوری که حرکت خود را باید دست نخورده باقی می ماند و همچنین پیدا کردن راه” دیوان عالی کشور منصوب میانجی گفت.

به این شاهین باغ معترضان در زمان واسطه به آنها نشان می دهد که مسیرهای جایگزین است که می تواند گرفته شده اما ظاهرا مسدود شده توسط پلیس بدون هیچ دلیلی.

SC-منصوب پانل بازدید شاهین باغ در فوریه 19-20 مذاکره با ضد کا معترضان به متقاعد کردن آنها به تغییر خود را تحریک به متناوب محل اما موفق به شکستن بن بست.

معترضان در جنوب دهلی شاهین باغ نشسته بوده اند در اعتراض به تابعیت متمم قانون و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) برای بیش از دو ماه است. معترضان عمدتا متشکل از زنان حاضر به حرکت در خارج از جاده قبل از اینکه خواسته های خود را برآورده.

شاهین باغ ویژه به شدت در BJP انتخابات در برابر حاکم AAP. BJP رهبران از جمله آمیت شاه به طور مستقیم مقصر Kejriwal و AAP برای تحریک تظاهرات.

AAP برنده 62 از 70 کرسی در حالی که BJP قادر به برنده شدن تنها هشت کرسی است. کنگره موفق به باز کردن حساب برای دومین دوره متوالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im