نه استدلالی هندی

نه استدلالی هندی – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:05 IST | جین Borges | بمبئی

آن گاندی که برای اولین بار با حمایت از تحریم به عنوان ابزاری برای مقاومت در برابر. دهه در خود سلاح مخالفان همچنان به حمایت پیدا کردن که آیا آن را از طریق انتخابی بودن در رسانه های اجتماعی و یا کدام شرکت هواپیمایی برای پرواز نیست

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

برای ناتان d’souza, مخالفت آغاز شد و با ممنوعیت. تبلیغات و بازاریابی حرفه ای مشغول به کار در امارات متحده عربی در سال 2015 زمانی که او آموخته است که در بازگشت به خانه در بمبئی وجود داشته است توقف در فروش گوشت گاو. را تکذیب کرد چیزی به معنای تمایل به انجام بیشتر از آن. و این که چگونه گوشت گاو ساخته شده راه خود را به بریانی اگر چه او ترجیح گوشت گوسفند-variant بیشتر. D’souza (تغییر نام) به یاد داشته باشید زمانی که مخالف او را تبدیل به یک سریال boycotter از آنچه او را تأیید نمی کند از, از Sonu Nigam آهنگ به این دلیل که خواننده تا به حال ابراز مخالفت خود را با این azaan و به بالیوود بازیگر Akshay Kumar بی امان خود را برای حمایت از ایجاد. او همچنین به تازگی تصمیم به پرواز نیلی هواپیمایی پس از آن ممنوع امینی طنز Kunal Kamra از اندازهایی خدمات خود را پس از او مواجه تلویزیون کانال ادیتور برای خود راسخ حمایت از دولت در هیئت مدیره. “مردم بحث در مورد محیط زیست و اجتماعی آگاه است. پس چرا نمی تواند سیاسی-آگاهانه باشد ؟ به این معنی فراتر رفتن از حمایت از یک حزب خاص و/یا ایدئولوژی—آن را در مورد انجام آنچه به اعتقاد ما درست است,” او می گوید.

آن را با مهاتما گاندی Swadeshi جنبش در سال 1918 که “تحریم” شد یک سلاح مخالفان و آزادی است. آن را همچنان به نمایندگی از همان ارزش امروز اما جنگ در حال مبارزه هستند بسیار متفاوت است. در یک کشور که در آن هر کس می داند نظر خود را مقدس شمرده و هر نوع استدلال و یا تعامل در یک موضوع است که به احتمال زیاد به نوبه خود زشت, بسیاری از سرخپوستان در حال حاضر تبدیل به گاندی این ابزار به علامت اعتراض خود را. این یک سکوت و تنها متکی بر این باور است که یک فرد به تنهایی می تواند جهان را تغییر دهید.

D’souza می گوید او مشکل تفرقه در کشور است. “این شرم آور به تحصیل مشاهیر افسران پلیس و ورزشکاران واسطه نفرت ایدئولوژی. بالیوود بوده است و در مجموع یاس. من متوقف تماشای فیلم که از ویژگی های بازیگرانی که گسترش تفرقه دستور کار است. من متوقف تماشای کریکت هند در دسترس نباشد. هیچ غرور و افتخار از انجمن چپ. شاید آن را [ترک] همیشه وجود داشته اما در حال حاضر در theopen. ما در حال حاضر مردم brandishing این ایدئولوژی با unhinged مصونیت از مجازات و بدون ترس از قانون است.”

 Archaeologist and home chef-caterer Dr Kurush Dalal and home cook-archaeologist-writer Rhea Mitra Dalal, have enjoyed Salman Khan movies in the past, but decided to stop watching his films after he was acquitted in the 2002 hit-and-run case. PIC/SATEJ SHINDEباستان شناس و آشپز خانه-وراج دکتر کورش دلال و آشپز خانه-باستان شناس-نویسنده رئا میترا دلال اند لذت می برد سلمان خان, فیلم, در گذشته, اما تصمیم گرفت برای جلوگیری از تماشای فیلم های خود را پس از تبرئه در سال 2002 آمار انتخابات است. عکس/ Satej Shinde

D’souza آگاه است که خود او تحمیل ممنوعیت(ع) ممکن است به معنای هیچ است. “اما این است راه من گفت که من موافق نیستم با آنچه که برخی از مردم برای ایستادن.”

نویسنده-روزنامه نگار Sudha منون که آخرین کتاب چابک در پنجاه و یک راهنمای برای زنان را که بسیار مهم دهه شمارش می گوید که آن زمانی که او تبدیل 50 که استدلالی در داخل هند او تصمیم به رفتن در تعطیلات. “من در یک خانواده که در آن تحمل گنجاندن برادری و انسانیت بود یک راه زندگی است. در خانه ما وجود نداشت othering از مردم است. دو سال گذشته شده اند بسیار آسیب زا برای من می گوید:” 53 ساله نویسنده است.

آن آغاز شد و با مردم به حمایت از جناح راست ایدئولوژی برخی از آنها بسیار دوستان نزدیک گردند و نفرت در رسانه های اجتماعی. “این مرا شوکه کرد برای دیدن آنچه که آنها معتقد بودند در حدی که آنها را به دفاع از خود. من هم مضطرب است که مردم من فکر بودند دلسوزانه سکولار و لیبرال بودند اما هر چیزی که” او به یاد می آورد. “منفی در رسانه های اجتماعی کشیده شد ،

چهار سال پیش او تصمیم گرفت برای جلوگیری از کسانی که به گفته او بودند با وزن سنگین در او. “وجود دارد یک حس سبکی در حال حاضر. من دیگر در یک سمی منطقه. بزرگتر از من نیست و بر این باورند که این نوع از viciousness لازم است.”

همه چیز است و نه در مورد سیاست ، گاهی اوقات آن را در مورد یک فرد و آنچه که s/او نشان دهنده. سلمان خان به عنوان مثال. باستان شناس و آشپز خانه دکتر کورش دلال و آشپز-نویسنده رئا همسر میترا دلال لذت می برد Dabangg ستاره antics در تلویزیون و صفحه نمایش بزرگ تا زمانی که او تبرئه در سال 2015 در سال 2002 hit-and-run صورتی که یک کشته و چهار مجروح. “بدون در نظر گرفتن او را در حال گناه یا نه او می تواند کمک به خانواده هایی که تحت تاثیر قرار گرفتند. ما احساس کردیم که یکی از راه های به علامت اعتراض ما بود برای جلوگیری از تماشای فیلم های خود را و محصولات او تایید. به جای انتظار برای جهان به تغییر خود را به شما تغییر عادات خود,” او توضیح می دهد.

امروز زن و شوهر می گوید آنها به سادگی تغییر کانال اگر خان را نشان می دهد و یا تبلیغ به نظر می رسد در تلویزیون. “ما هیچ نقطه ای در فریاد در مورد آن در رسانه های اجتماعی. شما باید انتخاب کنید آنچه شما می خواهید به صرف انرژی خود را در” می افزاید: کورش. “من اعتراض برای تماشای فیلم های سلمان شخصی است.”

← Veteran journalist and LGBTQi activist Ashok Row Kavi says he has been a victim of abusive messages and was blocked by some as a mark of protest, because of his support to the Citizenship Amendment Act. PIC/ATUL KAMBLE روزنامه نگار کهنه کار و LGBTQi فعال Ashok ردیف Kavi می گوید که او یک قربانی از پیام های توهین آمیز و مسدود شده بود توسط برخی به عنوان یک علامت از, اعتراض, به دلیل حمایت خود را به تابعیت متمم قانون. عکس/ Atul Kamble

مستقل دهلی نو-بر اساس عکاس Ananya Biswas, هنگامی که یک فن-دختر بازیگر تصمیم به گرفتن یک شبیه ایستاده است. “این فقط سلمان. خواکین فونیکس که برنده جایزه اسکار در این سال [بهترین بازیگر] ساخته شده بیان احساسی که به من منتقل شد به اشک, به طوری که من فراموش کرده اید که چگونه او تا به حال حاضر به موضع طول #MeToo جنبش است. در حالی که در حال حاضر, من احساسات متناقضی در مورد او شما را به نگه داشتن در ذهن است که او نیز تداوم بی عدالتی است. تحریم می تواند تبدیل به عجیب و غریب و پیچیده می گوید:” Biswas.

رئا که یک بار بت جشن انگلیسی, آشپز مارکو Pierre سفید با تجربه کاری مشابه سال گذشته زمانی که او در بازدید از هند است. سفید در گفتگو با یک روزنامه نگار گفت او غافل درباره #MeToo و افزود که Harvey Weinstein و Mario Batali—هر دو از آنها به اتهام سوء رفتار جنسی—خود “دوستان خوب”. “آنچه او گفته شد اساسا اشتباه است. شما نمی تواند بی تفاوت نسبت به چیزی است که نگرانی از نیمی از جمعیت. یک بار من یک chink در کسی armour, من نمی توانم نظر استعداد خود را.”

این سوال را باید پرسید که آیا تحریم بدون درگیر شدن در بحث سالم است یک راه حل است.

“هیچ” می گوید: رسانه های حرفه ای Sapna Sarfare. “من می تواند تمایز بین هنرمند و فرد است. من ممکن است مانند یک نمایش ارائه شده توسط یک هنرمند, اما من می تواند همچنان به عشق خود و یا کار خود را. بله, آن را تبدیل به یک مبارزه اما من معمولا برای جلوگیری از انجام کاری شدید.”

بازاریابی دیجیتال حرفه ای Anusha Azees می گوید: زندگی در یک پست-حقیقت آب و هوا تنها باعث می شود آن مهم تر به تعامل و گفت و گو است. “من متوقف شد و افراد زیر به دلیل احساس می کنم هر کس حق دارد به یک نظر. این بود و هنوز هم دشوار است برای دیدن آنها آشکارا به چشم پوشی از خشونت در جدول زمانی. این سخت است چرا که آنها دوستان و آشنایان و همکاران سابق. آن را ترسناک زیرا این بدان معناست که آنها می توانند نفرت من برای من هویت [بیش از حد]. اما برای من آن را نیز در مورد درک و تلاش برای همدردی با آنها از کجا آمده اگر من به دلیل.”

روزنامه نگار کهنه کار و LGBTQi فعال Ashok ردیف Kavi است که پر سر و صدا خود را برای حمایت از تابعیت متمم قانون (کا) می گوید: او اخذ شده خام پایان معامله. “آن را نمی دهد و زمانی که Aadhar مطرح شد. اعضای از هجرت جامعه گفت: آنها نمی خواهند چرا که اطلاعات بیومتریک استفاده می شود در برابر آنها. در آن زمان من آن را در زمان بر خودم آنها را متقاعد کنم. Humsafar اعتماد [تاسیس Kavi] راه اندازی Aadhar اردوگاه در همه جا. این وظیفه سازمان های جامعه مدنی به تسهيل بین دولت و به حاشیه رانده می گوید:” Kavi. اما او انتظار ندارد این بیگانگی از دوستان و حامیان او حمایت کا. “من نمی تواند استدلال می کنند با آنها به سادگی سوء استفاده و تحمل است. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه زمینه را برای گفتمان. آنها فقط نمی خواهند به بحث در مورد آن.”

Author Sudha Menon decided to voice her protest against those who condone violence on social media by blocking them ↙نویسنده Sudha منون تصمیم گرفت تا صدای خود را علیه کسانی که چشم پوشی از خشونت در رسانه های اجتماعی با مسدود کردن آنها

گاندی نوه بزرگ و فعال صلح Tushar گاندی می گوید با تند و تیز و نفرت شعارهایی مانند “Desh ke gaddaron ko گلی maro” تبدیل شدن به امری عادی به نظر می رسد تحریم مانند “فرم ایده آل از مخالفت” خود را اعلان کردند. “اما آن را بیشتر قابل ملاحظه هنگامی که شما انجام این کار با سازمان به دلیل آن خواهد صدمه دیده است سود خود را. هنگام برخورد با افراد آن را به نظر می رسد مانند یک تحمل ژست. همیشه وجود دارد بالقوه برای برگزاری فکری خود را, زمین, زیرا زمانی که شما صحبت کردن در مورد مقاومت غیر خشونت آمیز, آنچه شما انجام می دهند در تلاش برای بالا بردن خود را به یک هواپیما بالاتر و شخص دیگر را احساس می کنید که آنها بیش از حد قادر به افزایش [بالاتر از عدم تحمل و خشونت].”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>