نه قادر به گرفتن به اندازه کافی ‘دوست’ در Infinite Noida نوجوان خودکشی

یک نوجوان به اتهام اقدام به خودکشی در خانه اش در Noida در هفته گذشته به عنوان او ظاهرا “افسرده” بیش از گرفتن نیست به اندازه کافی “دوست” خود Infinite ویدئوها.

18-year-old نور اقبال خود را به دار آویخته به مرگ در خانه اش در Salarpur تحت بخش 39 ایستگاه پلیس محدودیت در Noida در مارس 17, پلیس گفت:.

پلیس در در این تحقیقات که او ناراضی بیش از فیلم های خود را گرفتن نیست به اندازه کافی دوست در چین تصویری-اشتراک گذاری برنامه Infinite. نوجوان فعال بود در این برنامه و به طور منظم ارسال شده ویدئوها از خود است.

پلیس مطلع شدند از این حادثه مارس 17 و به نقطه ای بلافاصله مقامات ارشد پلیس گفت:.

آنها را شکست درب بود که پیچ از داخل و یافت می شود بدن خود را حلق آویز از سقف فن پنجشنبه شب اضافی معاون کمیسر پلیس Noida Ranvijay سینگ گفت.

در غیاب یک خودکشی توجه داشته باشید که پلیس مجبور به تکیه بر اظهارات اعضای خانواده و همسایه که به آنها گفت که او “افسرده” چرا که او نه گرفتن پاسخ مورد انتظار در برنامه های رسانه های اجتماعی.

در ابتدا پلیس باور نمی کند این نظریه است. اما در تحقیقات بیشتر آنها نیز پس از رسیدن به یک نتیجه مشابه.

“در طول تحقیق آن را به نور آمد که او را فیلم ها بر Infinite و هیچ کس ‘میل’ فیلم های خود را در این برنامه پس از گذشته چند روز. آن را تکان دهنده پیدا کردن… مردم را از خانواده و محله گفت که او واقعا نگران نیست و گرفتن “لایک” در Infinite است و به همین دلیل او در این مرحله” سینگ گفت.

همسایه خود Rukhsana گفت: او همیشه درگیر در ساخت ویدئوها و حتی به تماس استفاده می شود تا مردم به مانند آنها. او ادعا کرد که او استفاده می شود به بطور شفاهی سوء استفاده افراد اگر آنها نمی مانند فیلم های خود را در برنامه.

Infinite محبوب نرم افزار تلفن همراه ساخته شده در چین اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال کلیپ های کوتاه از خود انجام اقدامات رقص مانع و لب همگام سازی آهنگ ها و آهنگ های. هند یکی از بزرگترین بازارهای Infinite.

نور اقبال خانواده بومی Malda در غرب بنگال شده است و زندگی در Noida را Salarpur برای بیش از یک دهه. پدرش پرویز با این نسخهها کار به عنوان ماسون و سخت کار می کرد برای تحقق خواسته های تنها پسر خود را. او در خانه با توجه به این مستند بیش از coronavirus.

در روز پنج شنبه آنها تا به حال با هم ناهار و زمانی که پدر از چپ به خرید سبزیجات پسر او خود را به دار آویخته.

روانشناسان می گویند که برنامه های کاربردی مانند Infinite سریع متوسط به معروف تبدیل شده و مردم در حال گرفتن بیشتر و بیشتر درگیر در این با توجه به مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im