‘نه تنها terroist بازداشت’: Uddhav اهداف مرکز بیش از JNU حمله پس از BJP سوالات ماها وضعیت نظم و قانون

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز یکشنبه با حمله به BJP بیش از وضعیت نظم و قانون در کشورهای تحت حکومت آنها را پس از مخالفت با انتقاد ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) دولت است.

با استناد به نمونه ای از حمله دانشجویان در دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) ماه گذشته Thackeray گفت که کسانی که با هدف قرار دادن دولت باید اول ببینید چه اتفاقی می افتد تحت سازمان دیده بان خود را.

با اشاره به JNU حمله به عنوان “تروریست” از وزیر پرسید که چرا بازداشت شده است در این حادثه توسط BJP-مرکز حکومت حتی پس از بیش از یک ماه از حمله.

بیش از 30 نفر از جمله دانشجویان و استادان مجروح شدند on ژانویه 5, هنگامی که یک نقاب اراذل و اوباش وارد JNU دانشگاه و حمله آنها را با میله و تخلیه شد. JNU اتحادیه دانشجویی جمهور Aishe Ghosh بود در میان آن مجروح در حمله.

Thackeray بیانیه آمد و در پاسخ از دولت بی جی پی انتقاد از دولت او بیش از حوادث اخیر از جرم و جنایت علیه زنان در دولت است.

در پاسخ به BJP را با اتهامات Thackeray گفت: “هر جرم و جنایت علیه زنان است که زمینه صادر کند و نه تنها چنین حادثه باید دوباره رخ می دهد.”

“در حالی که هدف قرار دادن ما بی جی پی نیز باید ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در کشورهای تحت حکومت آن است. به خصوص در مرکز-حکومت دهلی نو که در آن تروریست ها با هجوم به JNU و ضرب و شتم دانش آموزان,” او گفت:.

“من می خواهم برای تماس با کسانی که مهاجمان به تروریست ها. با وجود بسیاری از روزها نه تنها ضارب دستگیر شده است و تا کنون,” او گفت:.

“هر کجا که BJP در قدرت مانند اوتار پرادش و یا دهلی نو است که در زیر صفحه اصلی, وزارت, ما شاهد تظاهرات مانند شاهین باغ رفتن برای بیش از 60 روز است. در اوتار پرادش شورش صورت گرفته است بیش از کا تظاهرات,” او گفت:.

“کسانی که هدف قرار دادن ما بر غیر قابل توجیه دلایل باید اول ببینید چه اتفاقی می افتد تحت سازمان دیده بان خود را و سپس اظهار نظر در مورد ما” Thackeray اضافه شده است.

در موضوع جرایم علیه زنان, دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh گفت: آنها بازدید آندرا پرادش به دانستن در مورد اخیرا تصویب Disha قانون برای محاکمه سریع و سریع تر اعدام در مورد جرائم جنسی علیه زنان است.

“ما بازدید آندرا پرادش به دانستن در مورد Disha عمل می کنند و تشکیل یک 5-عضو کمیته به دانستن در مورد این قانون. تا مارس 30, ما خواسته ایم به صورت یک گزارش از کمیته” Deshmukh گفت.

در مورد مسئله ملی ثبت احوال (NPR), Thackeray گفت: “همه ما (ماها Vikas Aghadi رهبران) را با هم به بحث و سپس تصمیم گیری در آن را شمارش جمعیت نیز مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>