نورثفیلد ظهور به عنوان 4A بسکتبال قدرت از دنور دبستان لیگ: “ما می خواهیم برای ایجاد یک میراث”

دنور – هنگامی که نورثفیلد دبیرستان شروع به بازی بسکتبال سه سال پیش از آن حتی نمی باید یک ورزشگاه را به تماس خود را.

در حال حاضر فقط در دومین فصل از رقابت در تیم اول دانشگاه یا دانشکده سطح Nighthawks شروع به نوبه خود سر به عنوان شماره 5 دانه به طور کلی در این سال کلاس 4A دولت پسران مسابقات بسکتبال.

“هیچ کس واقعا نمی داند که نورثفیلد است و ما در حال تلاش برای به دست آوردن نام ما وجود دارد” گفت: RaSheik Gaddis ارشد گارد و co-کاپیتان. “ما می خواهیم برای ایجاد یک میراث.”

هارون Ontiveroz دنور پست

نورثفیلد سر مربی حزقیال Ocansey, ایستاده, به تماشای فیلم با بازیکنان بالی Diakite سمت چپ مارکوس راجرز مرکز و Rasheik Gaddis روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020.

باز در پاییز 2015, Stapleton-منطقه مدرسه فضای مشترک و منابع از جمله یک سالن با نزدیک DSST هنرستان سبز در اوایل. مدرسه نیز در مواجهه با انواع مسائل اداری از جمله استعفای اصلی آن در مدت کوتاهی پس از باز کردن.

به عنوان نورثفیلد سر پسران بسکتبال مربی حزقیال Ocansey می گوید, محیط زیست نبود منجر به ایجاد یک موفق برنامه های ورزشی در شروع است.

“این یک تست از صبر” Ocansey گفت. “اما آن را بسیار هیجان انگیز شده است برای دیدن بالقوه و با ارزش برای دیدن این برنامه به ثمر می آیند به جایی که آن را در حال حاضر.”

هارون Ontiveroz دنور پست

نورثفیلد سر مربی حزقیال Ocansey مذاکرات به کارکنان مربیگری خود در طول یک سالن مطالعه در دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. (عکس از آرون Ontiveroz/دنور پست)

فقط در فصل دوم خود را به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه Northfield است که هنوز هم بچه های جدید در بلوک رقابت در دنور دبستان لیگ است که ویژگی های طبقه برنامه هایی مانند دنور شرق دستی و جورج واشنگتن است. اما تحت هدایت Ocansey شناخته شده به عنوان “مربی Zeke” به بازیکنان Nighthawks باید swooped به مشاجره. نورثفیلد ارسال شده 17-5 رکورد در طول فصل به طور منظم با یک 8-1 علامت در لیگ برتر بازی کند.

“من نوعی می خواست به ماندن در زیر رادار” Ocansey شوخی. “ما در حال رشد بسیار سریع است, اما آن را هنوز هم یک گره جامعه است. مربیان و ورزشکاران سخت در حال کار برای پشتیبانی از یک دیگر و ما هنوز در حال یادگیری برای ساخت خود ما حس غرور و افتخار است.”

Ocansey می داند دست اول چه موفق DPS برنامه می تواند مانند نگاه کنید. او شروع به در گارد برای سال 2001 جورج واشنگتن تیم از دست داده است که توسط یک نقطه به نقطه مولن در کلاس 5A دولت عنوان بازی. او بعدها رفت به بازی به صورت کولور سیتی-استاکتون کالج,

“یکی از چیزهایی که من آموخته است که قدمت آن به روز من به عنوان یک بازیکن این است که این سریع ء فیزیکی لیگ,” او گفت:. “در ساختمان ما برنامه های ما برای توسعه بازیکنان ما قرار داده و با هم یک گروه است که می تواند چالش مشرق و ژرژ از جهان است.”

پس از گرفتن “مشت در دهان” توسط DPS رقابت با 12-9 کلی رکورد فصل گذشته Nighthawks آمد در این فصل با ابرو-بالا بردن پیروزی بیش از همکار 4A مدعی لینکلن و جورج واشنگتن است.

Northfield player RaSheik Gaddis gets pressured ...

هارون Ontiveroz دنور پست

نورثفیلد بازیکن RaSheik Gaddis می شود تحت فشار در طول یک ورودی دام تمرین روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020.

و آنها آن را انجام داده ایم بدون هیچ گونه بسیار دارای چشم انداز. از Nighthawks’ 10 upperclassmen در فهرست تنها junior Travier Craddock دریافت کرده کالج ارائه می دهند — و این برای فوتبال است. ارشد رو به جلو Nahsyah Bolar آگهی های این تیم با به طور متوسط از 18.3 امتیاز و 11.1 ریباند در هر بازی در حالی که همکار سالمندان بالی Diakite و مارکوس راجرز هر دو به طور متوسط در حدود 11 امتیاز.

نورثفیلد فرمول برای موفقیت شده است تاکید بر تیم بسکتبال و کار سخت است.

“مربی Zeke واقعا سرد است شخص به اطراف گفت:” گارد دیگو Dominguez. “او انتظار دارد که 110 درصد تلاش است و همه در با توجه به جزئیات است.”

پس از تلاش های نجومی در شریدان دبیرستان در 2012-13 که شامل شش برنده پرش به نورثفیلد ارائه یک فرصت برای یک شروع تازه برای Ocansey با مدرسه با نام تجاری جدید و یک برنامه آزمایشی.

در علاوه بر این به اداری تغییر و پیدا کردن سالن و فضای بسیاری از Ocansey بازیکنان هرگز تا به حال بازی بسکتبال در یک سطح رقابتی. تنها سه بازیکن در نورثفیلد اصلی فهرست قبلی داشته رقابتی را تجربه کنند. این تعداد دو برابر شده و به شش یک سال بعد.

“تجربه سختی است که آنچه را ما بزرگ” Ocansey گفت. “در حال حاضر ما عالی تحصیلی و ورزشی و بازتابی از ما انعطاف پذیری است.”

Northfield head coach Ezekiel Ocansey speaks ...

هارون Ontiveroz دنور پست

نورثفیلد سر مربی حزقیال Ocansey صحبت می کند به تیم خود را در پایان تمرین روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020.

برای اولین بار طعم موفقیت فصل گذشته با سفر به 4A دولت برگشتی. در افتتاحیه آن سال به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه Northfield برنده اولین بازی حذفی 71-41 بیش پالمر ریج قبل از رکوع و در دور دوم در یک 57-39 دست دادن به چهارم-کشت مقدس خانواده است.

به عنوان Nighthawks آماده شدن برای سفر دیگری به postseason آنها امیدوارم که این برنامه را افزایش همچنان به خوبی به مه.

“این در مورد نگه داشتن برنامه در حال رشد است. در پایان روز آن را به کودکان و نوجوانان است که مربیان” Ocansey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>