کره شمالی گزارش اول ‘مشکوک’ COVID-19 مورد تحمیل حداکثر اضطراری سیستم

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد روز یکشنبه در زمان “حداکثر سیستم اضطراری” تصمیم پس از یک پناهنده در بازگشت از جنوب با علائم کروناویروس.

با استناد به شمال کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA), Yonhap News Agency گفت که کیم در زمان “پیشگیرانه اندازه گیری کاملا مسدود کائسونگ” پس از “باند” بازگشت به شهر مرزی در جولای 19, پس از سه سال.

“برای مقابله با وضعیت حال حاضر او اعلام وضعیت اضطراری در منطقه مربوطه و روشن تعیین کمیته مرکزی حزب به تغییر از دولت اضطراری ضد اپیدمی سیستم به حداکثر سیستم اضطراری و صدور طبقه بالا هشدار” به KCNA گزارش شده است.

“تمام افراد در Kaesong شهرستان که در تماس با آن شخص و کسانی که به این شهرستان در پنج روز گذشته هستند که به طور کامل مورد بررسی با توجه به معاینه پزشکی قرار داده و تحت قرنطینه” شمال را به رسانه های دولتی گفت.

“با وجود شدید پیشگیرانه ضد اپیدمی اقدامات انجام شده در همه زمینه ها در سراسر کشور و بسته شدن تمام کانال برای شش ماه گذشته اتفاق افتاد یک وضعیت بحرانی که در آن باطل ویروس می توان گفت که وارد کشور” کیم به نقل شد.

در ماه ژانویه, کره شمالی راه اندازی کرده بود ملی اضطراری سیستم در برابر COVID-19 تعطیل مرزهای خود و محکم قرنطینه اقدامات Yonhap گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net