شمال کاپیتول هیل نوار تعطیل کردن شهر برای محل مصرف

شمال کاپیتول هیل, موسیقی, نوار, که بیشتر boogies به Grateful Dead, آهنگ, شد, تعطیل روز شنبه توسط دنور مقامات بهداشتی برای در سایت در مصرف مواد غذایی و نوشیدنی.

بود بر روی کلید روانگردان موج, نوار, 1700 لوگان سنت بود یکی توسط دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست برای تبعیت نمی کنند با این شهر را امن تر-در-خانه سفارش با توجه به مقامات شهرستان.

صاحب جی Bianchi, که همچنین دارای نزدیکی و سانچو را شکسته پیکان نیز یک سر مرده نوار ذکر شده بود با حکم دادگاه احضار و تعطیل با یک پلاکارد در محل مصرف قرار داده شده در کسب و کار با توجه به شهر.

سانچو بود اشاره کرد و تعطیل در آوریل 24, تحت stay-at-home سفارشات برای عدم تطابق با سفارشات قبلی عدم تطابق با آن دنور stay-در-خانه سفارشات و مانع تحقیق و تفحص است.

در پنج شنبه, Bianchi گفت: او را باز موج دار, نوار, گذشته یکشنبه, مارس 15 از 4 تا 8 بعد از ظهر به فروش را از دستور برای همبرگر, سوسیس و نوشیدنی از جمله نوار اقلام است. موسیقی تبدیل شده بود در یک گاراژ درب در ساختمان باز بود اما هیچ مشتریان داخل ساختمان بودند ،

پس از خرید مشتریان را متوقف و معطل و چت ابتلا و resparking دوستی در پارکینگ و کوچه و خیابان.

“من در تلاش بود به پیروی از قوانین تلاش برای مردم را شاد و آنها را به امید و همه چیزهای که” Bianchi گفت. “ما سعی کردیم به چخ آنها را دور نگهداری آنها در جمع آوری و سپس مصرف کردن ماسک خود را زمانی که آنها صحبت کردیم. که نمی تواند به خوبی.”

Bianchi گفت که او تا به حال سه نفر کار خود را با او در نوار موج دار شدن و او آن را باز کرد جمعه گذشته به سعی کنید و نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. با زمان امن تر-در-صفحه اصلی, سفارش, Bianchi معتقد بود عامل در قوانین است.

از طریق کسب و کار آخر هفته بود و سریع, Bianchi گفت: با بیش از 100 نفر از عبور از هر روز. دوشنبه و سه شنبه بود که بسیار کندتر است.

شهر دنور

منظور تخلیه

این شهرستان با دریافت دو شکایت بیش از آخر هفته و صدور یک فرمان در چهار شنبه برای پاسخ. یک بازرسی انجام شد در روز سه شنبه و یک “منظور تخلیه دسترسی محدود” ضبط شد به درب جلو.

“تسهیلات بسته شده و باید هر کسی در محل” با توجه به این شهرستان است.

Bianchi گفت که او با توجه به تاریخ دادگاه با موج دار شدن نوار بسته شدن. او به امید بازگشایی ژوئن 5 با کمک برخی از شهرستان.

“من مطمئن شوید که من را به یکی از وزارت بهداشت مقامات در به مطمئن شوید که من انجام می دهند همه چیز درست است.” “این یک زمان دشوار آن را احساس می کند مانند دنیای وارونه تبدیل شده است.”

به سانچو را شکسته Arrow, Bianchi یک Aug. 4 دادگاه تاریخ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de