غیر انتفاعی مراحل با ماسک صورت به عنوان کمبود بافندگی برای دنور ملت

دنور ندارد به اندازه کافی از ماسک و دستکش و لباس محافظ و دیگر دنده مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به عنوان آن را آلوده بیشتر مردم هر روز. نه ایالت کلرادو. یا دولت فدرال است.

به عنوان کسانی که در خط مقدم در انتظار تازه تحویل آن منابع — نام تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE — سازمان های غیر انتفاعی کسب و کار و خصوصی شهروندان پله تا برای پر کردن شکاف.

دنور کلرادو و مقامات بهداشت عمومی نمی گویند زمانی که آنها انتظار دارند بیشتر تجهیزات. شهر در انتظار دولت است که در نوبت انتظار در دولت فدرال است. بدون آن تلاش برای سرکوب ویروس’ گسترش خواهد آمد به توقف screeching دنور شهردار مایکل هنکاک با صراحت گفت در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست شده است انتظار برای دنده بیشتر از ملی ذخایر برای چند روز گفت: سخنگوی ناتان براون. پس از تحویل این اداره اختصاص خواهد که تجهیزات در سراسر کشور.

“در حال حاضر به عنوان آن می ایستد ما کافی لوازم” براون گفت. “ما نمی دانیم که در آن ما در حال رفتن برای پایان دادن به ارسال این منابع ما حتی نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به آنها را دریافت کنید.”

در جای دیگر در ایالات متحده و بیمارستان در حال حاضر با تلاش بیش از حد چند منابع و تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از کارگران گزارش نیویورک تایمز. ملی ذخایر گزارش شامل برخی از 13 میلیون N95 ماسک های سنگین نوع اغلب توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارخانه در چین در حال حاضر در تکاپوی بیشتری را. الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است گفت: این کشور می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 300 میلیون دلار برای مبارزه با گسترش ویروس.

اما Coloradan اندی Magel نیست کوتاه در ماسک. او بیش از حد بسیاری از, تا صبح روز سه شنبه او اهدا تقریبا 4,600 N95 ماسک به دنور virus تلاش های پیشگیری است.

Magel مدیر مایل بالا کارگاه یک شفق قطبی غیر انتفاعی است که می آموزد که فرصت های شغلی و مهارت های زندگی برای کسانی که به تازگی منتشر شده از زندان دچار بی خانمانی و یا رنج می برند از مشکلات اعتیاد. مشتریان خود را فراموش انتقالی کار مانند نور تولید و مونتاژ و حمل و نقل.

“ما استفاده می شود به انجام نجاری اما ما نمی کنه بنابراین این پالت از این ماسک که ما تا به حال برای چند سال” Magel گفت. “و با چیزهایی که تبدیل شدن به یک کمی دیوانه وجود دارد بدون استفاده از صرفه جویی در این به استفاده از بیش از ده سال آینده.”

مانند بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی مایل بالا کارگاه است که همیشه نیاز به پول اما احتکار و یا قیمت درآوردن ماسک احساس اشتباه, او گفت:.

“ما فکر فروش آنها,” او گفت:. “اما این زمانی بود که همه چیز به نظر می رسید کمی کمتر جدی بود که حدود چهار روز پیش و در حال حاضر آن را مانند که نه کار درست را انجام دهد.”

پس از خواندن در مورد دنور کمبود دوشنبه Magel تماس دنور پست.

باب مک دونالد دنور بهداشت عمومی مدیر در پاسخ به Magel را در یک ماده از ثانیه.

“شما باید توجه من” مک دونالد گفت: پست زمانی که او یاد گرفته از Magel.بنابراين ،

هزاران نفر از ماسک صورت خواهد یک راه طولانی, او گفت:.

“این مهم است. این یک کمک بزرگ به,” او گفت:. “چه مدت طول خواهد که رفتن سخت است برای گفتن. این بستگی به این دارد که چگونه به سرعت (coronavirus) گسترش می یابد.”

Magel گفت: آتش نشانی دنور نمایندگان وزارت برداشت ماسک را از مغازه خود را صبح روز سه شنبه و او احساس کرد که او قادر به کمک کند.

“آتش نشان گفت: آنها می توانند تنها با ارسال یک فرد را به یک تماس در حال حاضر به دلیل آنها بسیار پایین در مسائل مانند این که” Magel گفت. “آنها فقط به اندازه کافی تجهیزات. آنها به نظر می رسید فوق العاده ممنون و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آنها را به ایستگاه و استفاده از آنها را حق دور.”

وست کسب و کار شد و بعد به مرحله. ژوزفین بکر مدیریت کارآموز برای Cintas کمک های اولیه و ایمنی گفت: کسب و کار بسیاری از دستکش, آزمایشگاه, کت, ماسک صورت و بیشتر است که می تواند فروخته شده به شهر شاید در تخفیف.

دوباره مک دونالد علاقه مند بود و خدا را شکر.

اما هنوز هم بیشتر تجهیزات مورد نیاز شهرستان و مقامات دولتی اذعان کرد.

منابع از ملی ذخایر تنها تا کنون گفت: Conor کاهیل سخنگوی رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس. به عنوان آنها در حال دریافت صورت, ماسک صورت, سپر, لباس بارانی یا روپوش و دستکش و بیشتر خواهد شد و توزیع در سراسر کشور با تاکید بر مراقبت های بهداشتی تنظیمات در بالاترین خطر ابتلا به عفونت و با هدف تمرکز بر روی خانه های پرستاری, او گفت:.

“اما ما دیده ایم شدید تقاضا این بیماری قرار دادن در منابع در سراسر جهان” کاهیل گفت: در یک متن. “در طول این دوره از پاسخ به این همه گیر همه ما در حال رفتن به نیاز به تجهیزات بیشتری.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de