غیر-درآمد ورزشی اخم بیش کالج ورزشکار جبران

مربیان کالج در غیر درآمد های ورزشی نگران تاثیر قانون اجازه می دهد برای جبران ورزشکاران می تواند در برنامه های خود را.

بیش از یک دوجین انجمن ملی در ورزش های مختلف – هاکی, فوتبال, تنیس, گلف, شنا و ژیمناستیک در میان آنها – آیا امضا یک یادداشت ترسیم “نگرانی قابل توجهی” در مورد اثرات, اجازه می دهد ورزشکاران به سود برای استفاده از نام خود را با تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن (صفر). این نگرانی ها عبارتند از: کاهش منابع برای پایین مشخصات برنامه های در خطر “crowdfunded استخدام” برای بوستر به “خرید استعداد” برای مزیت رقابتی و افزایش نفوذ توسط عوامل و اینکه آیا مدارس می تواند به طور موثر برای نظارت بر انطباق.

این یادداشت تهیه شده توسط کارولینای شمالی مدیر دو و میدانی بابا کانینگهام و کاردانی دو و میدانی مدیر پل Pogge فرستاده شد هفته گذشته به یک قانون کمیته بررسی این که آیا به سادگی یک استاندارد ورزشکار-جبران خسارت قانون متحده به اتخاذ. این یادداشت بر عدم درآمد, ورزش, بسیاری از آن ها از جمله در المپیک رقابت است.

“قانون مثل این اگر آن را اشتباه می رود می تواند فوق العاده فاجعه بار به المپیک ورزشی گفت:” مایک Moyer, مدیر اجرایی, National Wrestling Coaches Association است که پشتیبانی از این یادداشت. “موضع ما این است: بیایید پمپ ترمز و فقط باید واقعا مراقب باشید چه توافق و چه به توافق.”

این کمیته بخشی از قانون یکنواخت کمیسیون دارای یک نشست مجازی روز سه شنبه. می آید که پس از NCAA منتقل پیش با یک برنامه ریزی برای ورزشکاران به سود از طریق NIL معاملات با اشخاص ثالث هر چند مقررات لقب “گارد ریل” توسط NCAA – در حال توسعه هستند.

“ما در حال گوش دادن به همه نمایش ها گفت:” دیل G. عالی آیداهو وکیل و رئیس کمیته مطالعه. “ما می خواهیم یک تصمیم است. اما نظر خود من این به نظر می رسد مانند اسب را از طویله و شما نمی توانید آن را پشت در. بسیاری از مردم فکر می کنم در آسمان در حال سقوط است و در بسیاری از راه های آن این است که در شرایط استفاده از راه کارها استفاده می شود. اما ما در حال تلاش به آمده تا با چیزی است که پرداختن به چیزی است.”

NCAA و قدرت پنج کنفرانس کمیسیون نیز می خواهید در کنگره برای ایجاد یک دولت فدرال NIL قانون جلوتر از متنوع دولت نسخه های پیشنهاد شده به طوری مدارس تحت عمل همان قوانین. که در آن قانون کمیسیون می تواند کمک کند; آن شامل وکلا, قضات, قوه مقننه کارکنان و استادان حقوق است که تحقیقات و پیش نویس استاندارد قانون متحده را در نظر بگیرید به جای تصویب به طور گسترده ای متفاوت ،

کالیفرنیا و کلرادو در حال حاضر به تصویب قوانین است که به اثر در ژانویه 2023. فلوریدا مقننه با تصویب لایحه در انتظار رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis’ امضا را به اثر در جولای 2021. علاوه بر این 34 مطلب متحده معرفی شده اند حداقل یک قطعه از NIL قانون, با توجه به گزارش کمیته از Tulane حقوق ورزشی, مدیر برنامه گیب فلدمن.

بسیاری از انجمن ها که پشتیبانی از UNC را یادداشت بخشی از این ائتلاف است که مبارزه ناموفق پیشنهاد به طور موقت پایین تر NCAA 16-ورزش حداقل در بخش من در میان coronavirus همه گیر که به ایجاد چالش های مالی برای مدارس و منجر به قطع ورزشی. برخی از انجمن ها برای بیش از صرفا مربیان کالج.

به طور مشابه از دست داده و فرصت های مشارکت یک مسئله کلیدی است و در این مورد برای کسانی که غیر از درآمد های ورزشی. در عین حال این یادداشت متحده تغییر می تواند به تدریج بیشتر به عنوان حامیان مالی شرکت ها دوباره ارزیابی گسترده تر کمک های مالی به مدارس نسبت به دنبال معاملات با انتخاب ورزشکاران در بالا مشخصات ورزشی مانند فوتبال و بسکتبال مردان.

“آن را یک رودز محقق می گویند کسانی که کسب و کار ممکن است قادر به مقابله با یکی از کسانی که تشخیص چهره برای پول بسیار کمتر از آنها می تواند یک معامله با بخش دو و میدانی گفت: کتی Condoleo مدیر اجرایی American Volleyball Coaches Association است که پشتیبانی از این یادداشت.

“در بخش دو و میدانی می گویند آن را به شما می شود حمایت از این ورزش است.’ آنها مانند ” ما اهمیتی نمی دهند ما نمی خواهیم تمام ورزش ما فقط می خواهم تشخیص چهره است.’ بنابراین آیا پول در حال حاضر از بخش دو و میدانی به این دانش آموز ورزشکار و بنابراین حتی کمتر منابع؟”

عالی کمیته را ارسال گزارش نهایی به کمیسیون حقوق ژوئن 15. اگر کمیسیون حرکت رو به جلو آن را به صورت یک پیش نویس کمیته به سادگی ورزشکار-جبران شد. که کمیته به احتمال زیاد اولین دیدار این سقوط در یک فرایند پایدار یک تا دو سال عالی گفت.

“اگر کسی می تواند نشان دهد که ما یک مدل است که رفتن به (نگرانی) و افزایش فرصت ها برای دانشجو-ورزشکاران گسترده ای مبتنی بر حمایت از ورزش, پس از آن من فکر می کنم همه خواهد بود برای همه که گفت:” راب Kehoe, کالج, مدیر برنامه برای یادداشت-حمایت ایالات فوتبال مربیان است. “اما بیایید ببینید که مدل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>