نولان Arenado در جنگ لفظی بین MLB MLBPA به عنوان 2020 فصل سر به سمت صخره: “من امیدوارم که طرفداران توجه”

دوشنبه خطور کرد با این احتمال که یک سال 2020 فصل لیگ بیس بال می تواند هنوز هم بازی می شود. نه یک فصل کامل با هر وسیله و بدون کینه بین صاحبان و بازیکنان اما یک شانس را به بازی بیس بال با این وجود.

اما در بعد از ظهر دوشنبه ناقص فصل به رهبری بود به سمت یک صخره به عنوان MLB کمیسر راب مانفرد تناقض امیدوار کننده پیش بینی او درست چهار روز پیش و بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark تخلیه در مانفرد گفت: “MLB شده است مذاکره در ایمان بد از آغاز.”

بسیاری از بازیکنان از جمله رشته کوه های راکی همه ستاره سوم baseman نولان Arenado باور مانفرد و صاحبان شده اند در تلاش برای کوتاه شدن فصل به منظور صرفه جویی در پول در طول یک تابستان بدون طرفداران در غرفه با توجه به کوروناویروس.

“این بسیار واضح است که چه خبر است و من امیدوارم که طرفداران توجه” Arenado گفت: دنور پست. “ما می خواهیم به بازی و آماده برای رفتن. ما معتقدیم در بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است

“چرا کوچک شدن فصل ؟ شما می خواهید به تماشای بهترین بازیکنان وجود دارد بازی کردن بازی ها. شما کوتاه شدن فصل شما نمی توانید عظمت که دنیا سزاوار دیدن است. ما هنوز هم شانس به خارج وجود دارد و این چیزی است که (MLB بازیکنان Association) گفت. اجازه دهید ما می دانیم آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما نمی خواهیم به زباله هر روز بیشتر. هر روز وجود دارد هیچ بازی آن را در یک روز هدر رفته و ما می خواهید به عقب بر گردیم.”

روز دوشنبه مانفرد ESPN گفت: “من اعتماد به نفس (در یک فصل). من فکر می کنم وجود دارد خطر واقعی; و تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو است که خطر واقعی میخوام ادامه خواهد داد.”

بود که در مورد چهره از پنج شنبه گذشته هنگامی که مانفرد گفت: “به صراحت ما در حال رفتن به بازی لیگ اصلی بیس بال در این سال” قرار داده و احتمال در “100%.”

به موجب یک توافق در ماه مارس 26 در پی COVID-19 MLB حق داشتن یک فصل که به احتمال زیاد بین 48-54 بازی. بازیکنان پرداخت می شود در کامل 100 ٪ از آنها سرشکن حقوق, اما وجود خواهد داشت بدون گسترش برگشتی.

MLBPA کرده است که این استدلال برای یک فصل دیگر و آن معتقد است صاحبان شده اند و چانه زنی در ایمان بد است.

“بازیکنان منزجر که پس از غارت مانفرد صراحت گفت: بازیکنان و طرفداران است که وجود دارد خواهد ‘100%’ یک سال 2020 فصل او تصمیم گرفته است برای رفتن به عقب در خود کلمه است و در حال حاضر تهدید به انصراف از کل فصل” کلارک در بیانیه ای گفت. “هر مفهوم است که این بازیکنان در ارتباط است و به نوعی تاخیر در پیشرفت در سلامت و ایمنی پروتکل های کاملا نادرست راب به تازگی اذعان کرد که احزاب ‘بسیار نزدیک است.’

“این آخرین تهدید است فقط یک نشانه است که لیگ اصلی بیس بال است مذاکره در ایمان بد از آغاز. این همیشه در مورد استخراج اضافی کاهش پرداخت از بازیکنان است و این فقط یک روز دیگر و یکی دیگر از ایمان بد تاکتیک در جریان مبارزات انتخاباتی.”

MLBPA روشن ساخته است از همان ابتدا که آن را نمی خواهد برای حل و فصل چیزی کمتر از بازیکنان پرداخت 100 درصد سرشکن حقوق. آخرین سه شنبه MLBPA ارائه یک پیشنهاد است که شامل 89-بازی فصل با سرشکن پرداخت و گسترش 16-تیم postseason در سال 2020 و 2021. MLB به سرعت رد این ایده در بخشی به دلیل آن گفت: این ترس که یک فصل است که اجرا می شود به ماه اکتبر می تواند تحت تاثیر موج دوم coronavirus.

مانفرد نظر دوشنبه آمد و در واکنش به اولتیماتوم صادر شده توسط MLBPA بیش از آخر هفته. در روز شنبه یک روز پس از MLB تحویل یک بازگشت-به-بازی بازی های پیشنهادی که به نام برای 72-بازی های نجومی و تضمین 70 درصد از بازیکنان سرشکن حقوق (با حداکثر 83% اگر برگشتی بودند به این نتیجه رسیدند), MLBPA منجر مذاکره بروس مایر گفت: در نامه ای به MLB معاون کمیسر دن Halem: “توجه خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض می کنیم این مذاکرات به پایان رسیده است.”

سپس کلارک اضافه شدن مرموز بیانیه: “آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

مانفرد اما به وضوح آماده به حمله دوشنبه.

“من امیدوارم که یک بار ما رو به زمینه های مشترک بر اساس این ایده است که ما میخوام پرداخت بازیکنان کامل سرشکن حقوق و دستمزد است که ما را به برخی از همکاری در شرایط اقدام تحت این توافق است که ما در مذاکره با MLBPA در مارس 26” مانفرد ESPN گفت:.

“متاسفانه بیش از آخر هفته در حالی که تونی کلارک اعلام تمایل خود برای بازگشت به کار این اتحادیه را بالا وکیل بود گفتن خبرنگاران بازیکنان و در نهایت بازگشت به صاحبان که به عنوان به زودی به عنوان ما صادر شده یک برنامه — به عنوان آنها درخواست شده — آنها در نظر گرفته شده برای تنظیم یک شکایت مدعی بودند به عنوان یک اضافی میلیارد دلار است. بدیهی است که نوع بد-ایمان تاکتیک باعث می شود آن را بسیار دشوار است به حرکت رو به جلو در این شرایط است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de