بدون استراحت برای کلرادو رای دهندگان در گاردنر-Hickenlooper سنا مسابقه

فقط در زمان برای روز سگ از تابستان نوامبر انتخابات وارد شده در کلرادو.

تبلیغات در حال حاضر در حال جاری شدن سیل در ایستگاه های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی سیستم عامل برای سقوط سنا رقابت بین بهداشت ، کوری گاردنر و خود را رقیب سابق رژیم صهیونیستی. shive با nary یک استراحت از هفته گذشته دموکراتیک اولیه خود هزینه مسابقه — حل و فصل است که نامزدی.

جدید 30-دوم نقاط شنبه منتشر شد توسط نامزدهای مبارزات را در پخش و کابل ایستگاه های تلویزیونی در شش رقم خرید. در یکی گاردنر سیاهی نقش خود را در عبور از عمده دو حزبی عمومی اراضی لایحه ماه گذشته. در دیگر Hickenlooper طول می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به وظیفه خود در آخرین چالش قانونی از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

شروع چهارشنبه ملی دیجیتال تبلیغ اسپانسر شده از طرف لینکلن پروژه تایید شده تشکیل شده توسط جمهوری خواهان که مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات را میخکوب کردن محکم کردن گاردنر و چند تن دیگر اوباما به عنوان توانمندسازها از مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به تلویزیون, ایستگاه آشکار آگهی و با هدف تقویت گاردنر آغاز خواهد شد در حال اجرا در همان روز به عنوان بخشی از یک عمده فروش ساخته شده توسط یک ملت و یک تیره-پول گروه متفقین با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

سقوط کمپین های نجومی معمولا می شود در جریان نزدیک شدن به روز کارگر اما ناظران سیاسی انتظار دارند تمام آگهی حمله رعد اسا به ادامه به عنوان دموکرات ثابت در گاردنر صندلی به عنوان یک کلید تصاحب هدف در راه خود را به یک پتانسیل اکثریت سنا. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد Hickenlooper پیشرو در کلرادو.

در مه, عبور صفحه نمایش رسانه و تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ های سیاسی تبلیغ هزینه های پیش بینی شده است که هزینه های رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در سراسر کشور را در رسیدن به نزدیک به 1 میلیارد دلار در این سال است. کلرادو مسابقه به تنهایی و انتظار می رود که برای تولید سنگین به اشتراک گذاری آن — بیش از 100 میلیون — با توجه به گزارش قبلی را که توسط آن سازمان.

Hickenlooper که به آسانی شکست دموکرات اندرو Romanoff در ژوئن 30 اولیه نیست ذکر گاردنر در آگهی های تلویزیونی. او تضاد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای از بین بردن قانون مراقبت های بهداشتی از طریق چالش های قانونی با کلرادو گسترش پوشش بیمه درمانی در میان ساکنان آن در حالی که او فرماندار.

“در سنای آمریکا, من می خواهم برای جلوگیری از تعجب صورتحساب های پزشکی, کاهش هزینه داروهای تجویزی و مطمئن شوید که شما نمی توانید از دست دادن پوشش اگر شما COVID-19” او می گوید.

گاردنر تبلیغ جدید طول می کشد مثبت تن اعتلای روشن پیروزی های اخیر در واشنگتن است. این نشان می دهد که سناتور و خانواده اش در خارج از خود یوما صفحه اصلی بارگذاری یک SUV برای تابستان سفر جاده ای پس از “ما قفل شده برای ماه” او می گوید: با اشاره به همه گیر.

او با اشاره به نقش خود در اخیر سنا پاساژ بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کنند که او نوشت و دفاع و پشتیبانی همراه با سن. مایکل بنت کلرادو از حزب دموکرات.

“آیا شما اسکی و یا ماهی و یا فقط برای یک پیاده روی بروید,” گاردنر می گوید: “Coloradans زندگی می کنند در جنگل های ملی و پارک ها.” او می گوید “از آن ساخته شده کار من” به پایان کنگره دیرینه غفلت است.

این لایحه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او ثبت نام خواهد شد به طور کامل صندوق زمین و آب حفاظت از صندوق ها و پایان نصب تعمیر و نگهداری پرونده ها در پارک های ملی از جمله در این دولت است. گاردنر دریافت اعتبار از گروه های حمایت برای کمک به دریافت آن گذشت — حتی اگر برخی از سوال خود تعهد به محیط زیست بر اساس دیگر آرا و مواضع به عنوان منعکس شده در کلرادو باشگاه سیرا انتقاد از تبلیغ شنبه.

تبلیغات توسط یک ملت جمهوری خواه-گروه متفقین و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لینکلن پروژه نیست و در عین حال در دسترس شنبه شب. لینکلن پروژه ارائه یک اسکریپت و گفت: این برنامه ریزی شده “قابل توجه فشار” آنلاین.

هدف قرار دادن گاردنر و چند تن دیگر مجلس سنا همکاران در مسابقات آن خواستار رای دهندگان به یاد داشته باشید که “هر زمان که آنها تا به حال انتخاب بین آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net