پس از بحث و گفتگو با نخست وزیر نارندرا مودی در جمعه ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت که هیچ کس نباید ترس از تابعیت متمم قانون (CAA). او همچنین اظهار داشت که نخست وزیر وعده داده بود که ثبت ملی شهروندان (NRC) را اجرا نمی شود در کل کشور است.

Thackeray گفت که او شده است مطمئن باشید با مودی که NRC تنها خواهد شد به اجرا در آسام.

او همچنین اطمینان داد که شهروندان این کشور به نگرانی در مورد جمعیت ملی ثبت نام (NPR) به عنوان از آن است که “نمی خواهید به پرتاب هر کسی که در خارج از کشور است.”

“همانطور که برای NPR و سرشماری, سرشماری انجام شده است هر 10 سال و من باید مطمئن باشید همه امور خارجه ساکنان که خود تابعیت نمی خواهد دور گرفته شده,” او گفت:.

صحبت در CAA, Uddhav گفت: “این قانون (CAA) است نه به دور تابعیت از هر کسی. اما این قانون در مورد دادن حق شهروندی به اقلیت ها از کشورهای همسایه. هیچ کس نباید ترس از کا.”

آن است که به ذکر است که شیو سنا رای دادند برای این کا باید در مجلس به تصویب رسید حتی اگر حزب متحد در ماهاراشترا کنگره علیه آن رای دادند.

در ضمن متحده مانند کرالا, Punjab, Rajasthan, و, West Bengal در حال حاضر تصویب یک قطعنامه علیه ستیز قانون تابعیت.

شدید اعتراضات پیاپی در نقاط مختلف کشور تا کنون از دولت مرکزی تصویب انگیز عمل می کنند که کمک های مالی, هندی, تابعیت به پناهندگان متعلق به هندو و مسیحی و سیک بودایی پارسی و جین جوامع از پاکستان, افغانستان و بنگلادش است.

“رئیس وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray به عنوان به خوبی به عنوان وزیر در ماهاراشترا دولت Aaditya Thackeray به نام ساعت نارندرا مودی” سازمان بنادر و دریانوردی توییتی در روز جمعه.

این است Uddhav Thackeray اولین سفر خود به دهلی نو پس از تبدیل شدن به نخست وزیر, Maharashtra. Uddhav همراه با پسرش Aaditya Thackeray ملاقات PM مودی در سرمایه های ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im