بدون نیاز به وحشت سهام کافی از کالاهای اساسی در دولت: ماهاراشترا سانتی متر

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز چهارشنبه گفت که دولت سهام کافی از کالاهای اساسی مانند سبزیجات و برنج و سایر اقلام و وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. وزیر همچنین با تشبیه وضعیت کنونی در این کشور به جنگ.

“امروز ما در حال مبارزه در برابر کسانی که نامرئی هستند. این یک جنگ بین شهروندان و این بیماری همه گیر. و ما می توانیم شکست تنها با ماندن پشت در خانه. ما در حال حاضر دیده می شود به شدت از بیماری های کروناویروس. تا به حال ما شاهد این مشکل در نور منفی” Thackeray گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

وزیر همچنین گفت که تمام مغازه های فروش کالاهای اساسی باز هستند بنابراین بدون نیاز به وحشت.

“ما سهام کافی از کالاهای اساسی مانند سبزیجات و برنج و سایر اقلام از استفاده روزانه وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. تمام مغازه های فروش کالاهای اساسی در حال باز کردن بیش از حد. ما را جشن می گیرند Gudi Padwa هنگامی که ما در مقابله با این بحران است.”

Thackeray همچنین از مردم خواست داخل خانه های خود بمانند. “من در خانه گوش دادن به خانم سانتی متر شما گوش دادن به خانه خود وزیر وجود دارد بدون نیاز به وحشت خدمات ضروری در دسترس هستند,” او گفت:.

ماهاراشترا گزارش کرده است که بیشترین تعداد از موارد در کشور است. روز چهارشنبه چهار مورد جدید گزارش شده مصرف کل تعداد موارد تایید شده به 116.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de