بدون نیاز به وحشت دولت آمادگی کامل برای مقابله با کروناویروس: دهلی, CM, Arvind Kejriwal,

به عنوان هند تایید پنج جدید کروناویروس موارد در یکشنبه آوردن تعداد کل موارد به 39, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal امروز (یکشنبه) گفت که هیچ دلیلی برای وحشت به عنوان دولت آمادگی کامل برای مقابله با ویروس است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal اطلاع داد که با وجود موارد مثبت و یک مورد مشکوک از coronavirus در سرمایه های ملی. او همچنین گفت که افرادی که در تماس با کسانی که با شناسایی عفونت نیز قرنطینه.

“1 بیمار در تماس با 105 نفر 2 بیمار در تماس با 168 نفر و 3 بیمار در تماس با 64 نفر است. همه این افراد شده اند و قرنطینه آنها نمونه گرفته شده” Kejriwal گفت: mediapersons.

او همچنین درخواست کرد به کارفرمایان برای ارائه مرخصی با حقوق به کسانی که در قرنطینه به طوری که خود امرار معاش نمی کنند. علاوه بر این او از مردم خواست تماس با دولت اگر کسی از محله در بازگشت از یک سفر خارجی در 14 روز گذشته.

168 جداسازی تخت راه اندازی شد در 25 بيمارستان در coronavirus بیماران Kejriwal گفت.

چهار مورد مثبت در دهلی شورای ملی مقاومت منطقه در حال یک فرد ساکن در Uttam نگر با سفر اخیر تاریخ به تایلند و مالزی 41 سال Mayur Vihar اقامت با سفر تاریخچه به ایتالیا Paytm کارمند در Gurgaon که به تازگی از تعطیلات در ایتالیا و Ghaziabad اقامت با سفر به تاریخچه ایران.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia قبلا اعلام کرد که تمام مدارس ابتدایی در سرمایه های ملی بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

تعداد موارد تایید شده از عفونت کروناویروس در هند افزایش یافت و به 39 بعد از کرالا وزیر بهداشت اطلاع داد که پنج مورد مثبت بوده است بستری در بیمارستان در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im