بیشتر HD جریان در celullar شبکه Netflix و آمازون نخست تصویری دیگر OTT سیستم عامل

بیش از همه بالا (OTT) جریان ویدئو سیستم عامل است که جریان سینما و تلویزیون بیش از اینترنت با سرعت بالا در هند در حال حاضر تصمیم گرفت که آنها را محدود کردن جریان در شبکه های تلفن همراه در هند تنها به تعریف استاندارد (SD) محتوا تا مارس 14 به دلیل کامل مستند در کشور به مدت 21 روز. مشتریان قادر خواهد بود به جریان محتوای HD (فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد) بر روی سیستم عامل مانند Hotstar, Netflix و آمازون نخست تصویری یا Infinite.

با کیفیت بالا (HD) و همچنین به عنوان فوق العاده-HD باید هر دو را به حالت تعلیق بلافاصله موثر و bitrates نیز باید به کاهش 480p. این اندازه گیری در نظر گرفته شده برای مقابله با موج بی سابقه ای در موبایل مصرف اینترنت به عنوان هند آماده به صرف سه هفته در خانه خود در انزوا به نبرد coronavirus گسترش یافته است.

این امر تنها به شبکه های تلفن همراه و پهنای باند اینترنت, گزارش های روشن.

تصمیم گرفته شد پس از یک جلسه مجازی سازمان یافته توسط نمایندگان رهبران سرگرمی جریان میباشد. مجازی جلسه با حضور سازمان ها مانند ستاره & Disney India, گوگل, هند, Facebook India, Zee Entertainment Enterprises, Sony Pictures, شبکه های Viacom18 آمازون نخست ویدئو, Infinite, هند, Netflix هند MX Player و Hotstar.

بسیاری از این جریان ارائه دهندگان خدمات از جمله YouTube, Netflix, MX Player, آمازون نخست ویدئو, Hotstar, Voot و ZEE5 در حال حاضر اعلام کرد که آنها شروع به گرفتن گام برای کاهش فشار بر روی اینترنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de