هیچ بچه در بلوک

هیچ بچه در بلوک – سبک زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:14 IST | جین Borges | بمبئی

کیفیت بد هوا مکرر سیل و خشکسالی و کمبود آب تمیز به رهبری جوان ایرانی به را انتخاب کنید نه به بچه ها از آنجا که آنها نمی بینم آینده ای برای آنها.

Navi Mumbai-based chef Reetu Uday Kugaji, who has been married for 17 years, says that friends have often laughed at her and husband Uday, when they attributed not having children to climate change. Pics/ Sameer Markande

Navi Mumbai-بر اساس آشپز Reetu Uday Kugaji شده است که ازدواج برای 17 سال می گوید که دوستان اغلب خندید و شوهر, Uday زمانی که آنها نسبت نداشتن کودکان به تغییر آب و هوا. عکس/ Sameer Markande

شصت کیلومتر. که فاصله 39 ساله Shanu جان رفت و آمد روزانه از تانه به نریمان نقطه ، او برگ در 8 هستم و به ندرت به خانه قبل از 9 شب. همسرش, Devina جان, 34, رفت و آمد نیم فاصله, اما آن را فقط به عنوان اسفناک او می گوید:. هنوز زن و شوهر نمی خواهد هر حرکت و نزدیک به شهر. در واقع پس از گذراندن چهار و نیم سال در یک آپارتمان مناسب در کنار سانجی گاندی پارک ملی تانه در نزدیکی غرب duo نقل مکان کرد و یکی دیگر از چهار کیلومتر دور به یک ملک که در آن آنها بوده است “مطمئن باشید که دیگر هیچ ساخت و ساز در حال رفتن به اتفاق می افتد”. “ما یک نمایش خوب از نهر و وجود مزارع برنج راست خارج می گوید:” Shanu دیجیتال بازاریابی حرفه ای. تصمیم خود را هر چند سخت در آنها محتاطانه تلاش خود را امن و پنج-سال-پسر اتان آینده.

قبل از این زن و شوهر شد پدر و مادر آنها تا به حال در موارد متعدد مورد بحث در مورد نوع “ناامن جهان” آنها خواهد بود ترک برای کودک خود را. آنها در نهایت در مجوف به تعهدات از یک زن و شوهر و اتان متولد شد. “اما حتی در پنج سال گذشته [پس از تولد او] هیچ چیز تغییر کرده است. در واقع آن را تنها بدتر” می افزاید: Shanu. در حالی که پدر و مادر جوان مصمم به کار بسیار سخت را به زندگی آسان را برای پسر خود را, آنها به همان اندازه مصمم به آوردن فرزند دیگری به جهان است که خیره در روز قیامت. “سیستم creaking تحت فشار است. این فقط در مورد داشتن بچه ها بلکه بدانم که آیا شما به اندازه کافی منابع برای آنها می گوید:” Shanu. “Devina و من این گفتگو حداقل یک بار در ماه, که در آن ما از یکدیگر بپرسید چه نوع جهان پسر ما در حال رفتن به پیدا کردن خود را در. رک و پوست کنده صحبت کردن در حالی که ما فکر می کنیم که جهان پایدار است ما سیستم بسیار ظریف و در آن طول می کشد فقط یک جنگ همه چیز را به سقوط. با توجه به درگیری که شروع برای آب و سوخت و من فکر می کنم ما به زودی مجبور به نگرانی در مورد که در آن این است که همه با عنوان” او می گوید: despondently. Devina و Shanu در میان در حال رشد نژاد ایرانی هستند که آگاهانه مقاومت در برابر هنجارهای اجتماعی به دلیل آن دیگر سازگار با محیط زیست منجر.

Theatre and film actor Atul Kulkarni, married to actor Geetanjali Kulkarni for the last 23 years, also cited the deplorable environmental condition as just one among many other reasons for not having children of his own. PIC/YOGEN SHAHفیلم و تئاتر بازیگر Atul Kulkarni, ازدواج به بازیگر Geetanjali Kulkarni 23 سال گذشته نیز اشاره کرد اسفناک زیست محیطی شرط که فقط یکی در میان بسیاری از دلایل دیگر برای داشتن کودکان خود را. عکس/ Yogen شاه

اوایل سال گذشته یک سازمان داوطلبانه به نام BirthStrike در انگلستان در زمان های رسانه های اجتماعی توسط طوفان. به دور از ضد natalism—فلسفی موقعیت و جنبش اجتماعی است که استدلال می کند که تولد غیر اخلاقی است چرا که جهان بد است و درد محل به در و که فرزند ندارد می گویند در بخشی از آن—BirthStrikers’ ایستاده در همبستگی با پدر و مادر که نمی خواهند به یاد کودکان “با توجه به شدت بحران زیست محیطی و زمان انفعال حاکم بر نیروهای در این صورت اگر این تهدید وجودی”. کسانی که امضا کرده اند تا به BirthStrike در حال بالا بردن سطح آگاهی با گفتن این است که در حال حاضر بر انسان توانایی و تمایل به زایمان.

دهلی نو-بر اساس Anika ورما و Rachit Varma ممکن است شنیده BirthStrike اما آنها همان به اشتراک گذاشتن احساسات. A 33-year-old بازاریابی دیجیتال حرفه ای, Anika همیشه ترس از زایمان و ترس آلوده شرق دهلی نو نبود کمک می کند. “من به یاد داشته باشید در اوایل 20s وجود دارد بسیاری از بحث در مورد گرم شدن کره زمین چه اتفاقی می افتد به نسل بعد با توجه به این. من هرگز می تواند با اتصال به خودم. من فکر می کنم آن را تبدیل به یک کمی بیشتر شخصی هنگامی که ما [Rachit و من] با هم و صحبت در مورد داشتن فرزند می گوید:” Anika.

Rachit که او مورخ سه سال قبل از ازدواج نبود مصر در ایده یا. “من مطرح شد در یک سنتی طبقه متوسط هند خانوار در دهلی نو. من یک خواهر بزرگتر و ما به طور منظم است ، رشد من همیشه فکر می کردم که من می خواهم ازدواج کرده و دو بچه. اما ایده های من به آرامی شروع به تکامل” یاد می آورد Rachit بیش از یک مصاحبه تلفنی از بنگلور, جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک بازاریابی حرفه ای.

Theatre and film actor Atul Kulkarni, married to actor Geetanjali Kulkarni for the last 23 years, also cited the deplorable environmental condition as just one among many other reasons for not having children of his own.دهلی نو-بر اساس Anika ورما و Rachit Varma می گویند آنها بحث کرده اند موضع خود را از داشتن فرزند با کسانی که مایل به گوش دادن. “نسل های قدیمی تر کمی مقاوم اما بسیاری جوان است و بیشتر در آینده می گوید:” Anika. عکس/ Nishad علم

این زوج ازدواج کرده به مدت پنج سال و با گذشت هر سال آنها را تنها تر و مصمم در مورد تصمیم خود را. برای Rachit به خصوص دیوالی 2016 در شهر بزرگترین افشاگری. “همکار من همسر و دو پسر بودند برای قدم زدن و کل خانواده بود با پوشیدن ماسک از جمله بچه. این را نمی کند برای یک خانواده شاد عکس در همه,” او می گوید. “تاثیر این نمی خواهد احساس می شود در حال حاضر. امروز شما سقوط بیمار هر دو ماه و یا ویروسی اما در دراز مدت 20 سال از در حال حاضر حداقل ما را ببینید تاثیر هر یک از ما. چرا من باید موضوع یک بچه برای که؟” Rachit می پرسد.

رسانه های حرفه ای Charishma Thankappan که نقل مکان کرد و به بحرین اخیرا گفت که در حالی که وجود یک میزبان از دلایل که چرا او و شوهرش, Prasanth Nair, نمی خواهم به یاد کودکان, تغییر آب و هوا واقعا مقابله شکن. “شهرهای هند به طور فزاینده ای تبدیل شدن به غیرقابل سکونت به لطف افزایش آلودگی از همه نوع—هوا ، صدا ، آب و زمین. من متولد شد و به ارمغان آورد تا در دهلی نو و فعلی دولت از سرمایه های ملی به گونه ای است که آن را یک تهدید برای زندگی در حال حاضر بزرگسالان با توجه به آن نفرت کیفیت هوا. داشتن زندگی در بمبئی به مدت دو سال من با پیدا کردن هر گونه تفاوت در آلودگی هوا یا. آلرژی و بیماری های تنفسی را افزایش قابل ملاحظه ای در طول سال و حتی این افراد است که تا به حال هرگز آن را در حال حاضر تحت تاثیر قرار بنابراین تنها می توانید تصور کنید که این اثر در کودکان است. شوهر من در حال حاضر حساسیت به گرد و غبار و گرده و من به تازگی توسعه یافته برای تحمل دود. من احساس می کنم ما خواهد بود عبور کردن سیستم ایمنی ضعیف تر برای فرزندان ما,” او سهام.

Children are seen wearing masks to school, on November 18 last year in New Delhi. The air quality at 9 am that day stood at 207, a drop from the previous day. PIC/Getty Imagesکودکان دیده می شود با پوشیدن ماسک به مدرسه در تاریخ 18 نوامبر سال گذشته در دهلی نو. کیفیت هوا در ساعت 9 صبح آن روز بود در 207 یک قطره از روز قبل. عکس/گتی ایماژ

یک ایده جدید است که همیشه در دیدار با برخی از مدارا. Navi Mumbai-بر اساس آشپز Reetu Uday Kugaji شده است که ازدواج برای 17 سال می گوید: دوستان اغلب خندید و شوهر, Uday زمانی که آنها گفته است که آنها می خواهند به منظور بالا بردن یک کودک در یک محیط خصمانه. “آنها پرسید:” چرا شما به balidan?'” به یاد می آورد Reetu اضافه کرد: “اما این است که یک قربانی این چیزی است که ما ملزم به انجام برای سیاره ما است. اگر ما آن را انجام نمی, ما هستند که رنج می برند. همه ما نیاز به شروع به فکر کردن مانند آن است.”

Reetu به یاد چگونه نخل, ساحل, جاده, جایی که او مطرح شد در پنجابی, خانواده, هنگامی که در واقع نادیده گرفته ، چند دهه پیش زمانی که Navi Mumbai جدید شد مقرون به صرفه, شهری, شهرستان, مردم شروع به trickling در از بمبئی توسط ده و کشش تمام کردم gentrified. “امروز آن را تبدیل به یک جنگل بتن,” او می گوید. “هنگامی که ما نقل مکان کرد و به خانه ما در Kamothe, ما فکر می شود وجود دارد راه رفتن در فضا و هوای تازه اما ناگهان ما در بر داشت یک برج می آیند تا درست در مقابل ساختمان ما. منابع اولیه نیز یک مشکل است. ما یک RO ثابت شده چون ما می دانیم که کیفیت آب بسیار بد است. فشار آب یک مشکل بیش از حد. وجود برق کات آف برای یک روز تمام در روز سه شنبه. اگر ما ندارد و تازه هوا, آب و فضا چه می خواهیم فرزندان ما?” او می پرسد. Uday فروش حرفه ای می گوید: آن را سخت به توضیح به مردم به دلیل وجود بسیار کمی آگاهی از همان. “اما خانواده های ما شده اند, حمایت,” او می گوید.

Anika و Rachit رفته اند مایل اضافی و حتی در مورد موضع خود را با کسانی که مایل به گوش دادن. “نسل های قدیمی تر کمی مقاوم اما بسیاری جوان است و بیشتر در آینده می گوید:” Anika. “در دهلی دود پر از زمستان های ما دیده می شود دوستان و بستگان نگه دارید و فرزندان خود را در داخل خانه. آنها با نشستن در مقابل تلویزیون با تصفیه کننده هوا ، ما از آنها بخواهید اگر آنها درست با این. هیچ یک از آنها پاسخ به این که” او می افزاید.

Shanu John and his wife Devika had, on several occasions, debated about the kind of “unsafe world” they would be leaving for their child. They eventually decided to have a baby. “But even in the last five years [since their son Ethan was born], nothing has changed. In fact, it’s only getting worse,” says ShanuShanu جان و همسرش, Devika تا به حال در موارد متعدد مورد بحث در مورد نوع “ناامن جهان” آنها خواهد بود ترک برای کودک خود را. آنها در نهایت تصمیم گرفت به یک کودک است. “اما حتی در پنج سال گذشته [از پسر اتان متولد شد] هیچ چیز تغییر کرده است. در واقع آن را تنها بدتر می گوید:” Shanu

نویسنده مستقل Manali Manan دسای احساس می کند که او می خواهم به جای اتخاذ یک کودک از اضافه کردن به جمعیت در حال رشد. “شوهر من [Manan] نیز همان احساس است. جهان در حال تجربه یک مارپیچ رو به پایین با توجه به محیط زیست شده است و هیچ اخبار مثبت در پنج سال گذشته حداقل. من فکر نمی کنم که رفتن به تغییر. ما نه می خواهم به یک زندگی بهتر به کسی که در حال حاضر خارج وجود دارد و سزاوار یک شانس است.”

فیلم و تئاتر بازیگر Atul Kulkarni, ازدواج به بازیگر Geetanjali Kulkarni 23 سال گذشته نیز ابراز نگرانی برای محیط زیست گفت: ما در گذشته پرسیدن که آیا ما خیره در یک وضعیت بحران است.

با استناد به آن را به عنوان فقط یکی در میان بسیاری از دلایل دیگر برای داشتن فرزند از خود او می گوید: “دو جنبه وجود دارد به این. برای اولین بار یکی از نیاز به درک چه نوع از جهانی که در آوردن کودک به. دوم, لحظه به دنیا آمدن کودک مصرف آغاز می شود.” او می گوید قرار می دهد فشار بر منابع موجود. “اگر شما به عنوان خوانده شده آنچه که انسان شناسان باید بگویم شما متوجه خواهد شد که ما بیش از حد بسیاری از انسان بر روی زمین است. آن را غیر طبیعی تعداد زیادی از مردم است که با هم زندگی می کنند. ما در حال حاضر کشیده و این دلیل کافی [برای نگه داشتن یک چک در جمعیت]. نه داشتن فرزند و سپس یک جانبه فکر کرد و نباید فقط زن فقط به محیط زیست به تنهایی.”

در گذشته مطالعات نشان داده اند که داشتن “یکی کمتر کودک می تواند تاثیر بالایی در کاهش انتشار کربن”. در واقع در یک 2017study منتشر شده در مجله علمی پژوهشی زیست محیطی نامه محققان برابر آن به کاهش حداقل 58.6 تن CO2 در هر سال از زندگی پدر و مادر.

Freelance writer Manali and her husband Manan Desai, are planning to adopt a child, than add to the growing populationنویسنده مستقل Manali و Manan دسای در حال برنامه ریزی برای اتخاذ یک کودک از اضافه کردن به جمعیت رو به رشد

اما یک شیوه زندگی, آب و هوا و گزارش نوشته شده توسط محققان جان هلستید و یوهانس Ackva برای بنیانگذاران تعهد مستقر در لندن غیر انتفاعی در اوایل این ماه اعلام کرد که هر چند داشتن “یکی کمتر کودک” آیا کاهش انتشار کربن آن را واقعا نمی صرفه جویی در آب و هوا.

به گفته محققان اکثر مطالعات انجام شده بر روی آب و هوا تاثیر های مختلف زندگی تصمیم گیری نمی حساب “احتمال تغییرات در سیاست های دولت در آینده”. اما از آنجا که بسیاری از “کشورهای پیشرفته باید از نظر قانونی الزام آور آب و هوا اهداف و/یا کربن قیمت گذاری طرح های است که آنها را متعهد به decarbonisation” این سیاست آب و هوا خواهد تقریبا قطعا بسیار سختگیرانه تر در طول دوره نسل بعدی را در زندگی بنیانگذاران تعهد, محققان می گویند. این به این معنی است که دیگر از تغییرات شیوه زندگی مانند استفاده از اتومبیل های برقی, برق سبز, بازیافت, تعویض به رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و غیره می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد ،

در نهایت آن را نیز در مورد دادن زوج آژانس. “این آژانس اجازه می دهد تا آنها را به انتخاب از نداشتن بچه ها به دلیل آنها نمی خواهند به بار سیاره است. این ایده از کودکان در سن امنیت است و دیگر قابل دفاع. این یک طرز فکر سنتی و نیست که آب را نگه دیگر می گوید:” دکتر سام Taraporevala رئیس بخش جامعه شناسی در سنت خاویر است. “نیز وجود دارد که افزایش آگاهی در میان طبقه متوسط و مرفه به سرخپوستان است و تغییر بسیاری از چیزها است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>