هیچ defunding برچیدن پلیس: رئیس جمهور تهمت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نشان داد که وجود خواهد داشت هیچ defunding یا برچیدن ادارات پلیس در یک میزگرد با شماری از اجرای قانون در کاخ سفید.

“وجود خواهد داشت defunding وجود دارد نمی خواهد از بین بردن ما ، وجود دارد و نمی شود هر گونه انحلال پلیس ما پلیس ما اجازه داده شده است با ما در صلح زندگی می کنند” مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از به نقل از سی ان ان.

تهمت نیز اضافه شده است که 99 درصد از افسران پلیس در حال “مردم”.

“گاهی اوقات شما برخی از چیزهای وحشتناک مانند ما اخیرا شاهد اما 99 من می گویند 99.9 اما اجازه دهید با 99 درصد از آنها در حال بزرگ و بزرگ مردم و آنها انجام داده ایم که در حال ضبط تنظیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قبلا رئیس جمهور ایالات متحده در یک توییت نوشت: “در این سال دیده می شود کمترین جرایم اعداد در کشور ما در تاریخ ثبت شده و در حال حاضر رادیکال چپ دموکرات ها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت و رها کردن ما ، ببخشید من می خواهم LAW & ORDER!”

به زودی پس از فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مه 25, شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul فوران در تظاهرات گسترده که بعد از گسترش در سراسر کشور است.

رسمی پس از مرگ گزارش فلوید نشان داد که علت مرگ به دلیل ‘گردن فشرده سازی’.

جورج درگذشت “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی” و راه مرگ او را به “قتل” Hennepin شهرستان معاینات پزشکی در مینیاپولیس اعلام کرد, در بیانیه ای.

هفته گذشته به عنوان بسیاری از 40 شهرستانها و واشنگتن دی سی تحمیل حکومت در میان بی امان تظاهرات در برابر مرگ جورج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de