اتهام Adams County معاون در تیراندازی مرگبار از مرد مسلح

یک Adams County sheriff معاون که به ضرب گلوله یک فرد مسلح که از کار اخراج شده بود چند عکس در معاون هنگام فرار بازداشت شد و در توجیه اقدامات خود و دیگر اتهامات جنایی در تیراندازی.

معاون Kyle بیکن بود از نظر قانونی توجیه خود را با استفاده از اسلحه گرم در Nov. 29 هنگامی که او به ضرب گلوله کیت بروس 40 مشکوک که در حال فرار بود بیکن و کسی که از کار اخراج شده بود صدای شلیک گلوله در این معاونت و با توجه به تحقیقی بررسی توسط Adams County District Attorney دیو جوان است.

جوان در نامه ای به کلانتر ریک Reigenborn امضا شنبه گفت: “این امر می تواند دشوار برای اثبات فراتر از شک معقول به هیئت منصفه است که این افسر صلح بود و نه از نظر قانونی در توجیه توسل به استفاده از زور است.”

بیکن در گشت زنی Nov. 29 وقتی که او سوار به Tomahawk توقف کامیون در Watkins. بیکن فرار یک پلاک بررسی بر روی یک وانت و پرس و جو آمد به عنوان یک خودرو به سرقت رفته.

لباس پوشیدن و در لباس بیکن با نزدیک شدن به کامیون.d بروس که ظاهرا تا به حال شده است در وسیله نقلیه شروع به موتور انداخت و آن را به عقب و تقریبا آمار بیکن به عنوان کامیون fishtailed و بروس فرار از منطقه است.

بیکن به دنبال کامیون شرق, در شرق Colfax خیابان و بروس اخراج عکس, از جمله یک دور که ضربه جلو نور در بیکن مشخص گشت SUV. به عنوان پیگیری نزدیک پترسون جاده روستایی کشش شرقی Adams County, بروس شروع به پریدن کرد از کامیون شلیک یک گلوله در بیکن به عنوان کامیون نورد را به یک خندق با توجه به بررسی.

بروس فرار در سراسر یک میدان باز به سمت جدا, خانه های تک خانواده. حدود 70 متری بروس متوقف شده و از کار اخراج یک شات در بیکن.

بیکن با توجه به بررسی های صورت در حال حاضر می ترسید بروس ادامه خواهد داد به استفاده از هر وسیله ممکن برای فرار از جمله آوردن آسیب به خانواده در خانه او بود در حال اجرا به سمت. بیکن برگرفته از یک تفنگ از SUV و اخراج پنج عکس در بروس بود که حدود 400 فوت دور.

بروس برخورد کرد و سه بار با توجه به کالبد شکافی یافته های دکتر استفان Cina, یک آسیب شناس پزشکی قانونی. کالبد شکافی مشخص شد که بروس “تا به حال شده است با استفاده از متامفتامین قبل از مرگ او.”

یک 9mm, handgun, بازیافت شد در این زمینه در کنار بروس با توجه به بررسی.

در سال 2004 بروس محکوم شد در مسا شهرستان اقدام به قتل یک افسر پلیس است. او محکوم به 10 سال زندان. او تا به حال سه نفر دیگر در محکومیت جنایت. او در روز فرار از بیکن بروس بود می خواستم در بولدر کانتی حکم بازداشت برای سرقت.

با توجه به بررسی بروس گفته بود مادر از فرزندان او است که او را هرگز به بازگشت به زندان دوباره.

“هنگامی که یک افسر پلیس است علت احتمالی به این باور است که یک مظنون تهدید از سروز آسیب فیزیکی یا به افسر یا به دیگران آن است که نه در قانون اساسی غیر منطقی برای جلوگیری از فرار توسط تحت پیگرد شدید فیزیکی نیروی” بررسی نامه است. “تحت خاص حقایق این مورد چندین مفاد کلرادو قانون ممکن است از نظر قانونی توجیه اقدامات معاون بیکن تحت کلیت شرایط حاضر در نوامبر 29, 2019.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de