NJ سرپرست می گوید که او “هیچ مشکلی” با نژادپرستانه معلمان است. هنگامی که پدر و مادر سیاه صحبت کردن, منطقه, تماس پلیس


Illustration for article titled NJ Superintendent Says He Has No Problem With Racist Teachers. When Black Parents Speak Out, District Calls Cops

تصویر: مونتکلیر مدارس دولتی

پدر و مادر در نیوجرسی مدرسه منطقه آغاز شد خواستار استعفای سرپرست موقت پس از هیئت مدیره مدرسه رسمی گفته گفت او نمی ذهن نژادپرستانه معلمان است. زمانی که سرپرست بیشتر جرم ساکنان توسط whitesplaining که او نژادپرست چون خانواده شاغل سیاه farmworkers مدرسه در بر داشت یک راه حل رمان به پدر و مادر خشم:

آنها به نام پلیس.

در سقوط 2019, Montclair مدارس عمومی موقت سرپرست Nathan Parker با حضور در جلسه مونتکلیر NAACP. با توجه به مونتکلیر محلیچند شرکت کنندگان و خود را برای پذیرش خود پارکر زمان برای پرداختن به نگرانی والدین که منطقه مجاز نژادپرستانه معلمان به ادامه تدریس در کلاس درس.

تبلیغات

مونتکلیر محلی گزارش:

کللیا Sweatt به نمایندگی از ملی مستقل از پدر و مادر سیاه’ Association گفت: هیئت مدیره در Jan. 22 جلسه که در آن پدر و مادر خواسته پارکر استعفای که: “دکتر پارکر در حال حاضر بستری و گفت که او نمی باید یک مشکل اگر یک معلم است یافت می شود نژادپرستانه به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی اخلال آموزش.” Sweatt به نام پارکر را حذف.

پارکر حضور یک دوم NAACP جلسه on Dec. 5 گفت: سخنان خود که در نظر گرفته شده برای رسیدگی به این موضوع از تعصب آموزشی شیوه های استخدام و توسعه حرفه ای شده بود را بگشایند.

در بیانیه خوانده شده در Jan. 22 تخته, آموزش و پرورش, جلسه, پارکر نگهداری می شود که او صحبت کردن در مورد تعصب در محیط مدرسه است.

“آنچه که من در تلاش برای صحبت در مورد اجتناب ناپذیر حضور تعصب در محیط مدرسه و چگونه آن را می توان کاهش می یابد و قوی از طریق نظام های آموزشی و شیوه های استخدام. من را پشتیبانی نمی کند و یا چشم پوشی نژاد پرستی در هر فرم. مایه تاسف است که نظرات من شنیده می شد به معنی مخالف است.”

تبلیغات

پارکر که بنا به گزارش ساخته شده در نظرات حداقل دو نوبت جداگانه نیست عذر خواهی برای او در نظر. به جای او عذرخواهی برای چه نظر او این بود تفسیر:

“من خواسته شده که ما اعضای هیئت مدیره برای روشن شدن موضوع به تازگی مطرح شده در جلسات متعدد و در جامعه” پارکر گفت. “پاسخ من تفسیر شد به عنوان حمایت از نژادپرستی در معلمان. من می خواهم به تکرار امشب که من به هیچ وجه حمایت از نژادپرستی در هر فرم.”

تبلیغات

 شیر به مونتکلیر گزارش که پارکر به دنبال عذرخواهی رسمی خود را با توضیح که “او احساس راحت در اطراف سیاه مردم به خاطر او در مزرعه های لبنی که در آن خانواده خود را به کار چهار سیاه و سفید خانواده است.”

پارکر whitesplanation خشم فعالان و پدر و مادر و حتی بیشتر باعث گسترده خواستار استعفای خود را. تا زمانی که هیئت مدیره آموزش و پرورش تشکیل فوریه 19, جلسه, آنها خواسته است که Det. Pierre Falaise مدرسه افسر منابع شرکت در جلسه پس از سه جلسات قبلی بودند ناگهان موکول به دلیل “افزایش تنش است.

تبلیغات

شیر به مونتکلیر ،

با توجه به چندین پدر و مادر و دیگران مصاحبه برای این مقاله این اولین بار است که یک لباس شخصی افسر پلیس با حضور در جلسه هیئت مدیره ، حداقل در 15 سال یا بیشتر آنها دولت است.

ساکنان حفظ که پلیس هرگز درگیر نیست حتی زمانی که وجود دارد نزدیک به 200 پرشور ساکنان در حضور و اعتراض عمومی که در هیئت مدیره بود که متهم پرونده درخواست قانون آزادی اطلاعات در فعالان معترض PARCC تست.

کللیا Sweatt شده است که حضور در بوع جلسات برای بیش از 15 سال اظهار داشت: “این اولین بار است که یک لباس شخصی افسر پلیس است تا کنون با حضور در نشست و مشغول به کار بود.”

تبلیغات

آیا این خوبی نیست.

به عنوان Sweatt کشیده کل هیئت مدیره مدرسه او قطع شد توسط یک گوینده به او اطلاع که او نزدیک شدن به پایان سه دقیقه زمان محدودیت های اعمال شده بر همه سخنرانان عمومی.

تبلیغات

“من به پایان رسید،” “من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام داده است.”

سخنران بعدی اذعان کرد که او اجازه می دهد Sweatt به ادامه. اما رئیس بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد که حمل و نقل بار اجازه داده نمی شد و لباس شخصی افسر با نزدیک شدن به تریبون (مورد 2:31:15 در ارتباط تصویری) گفت: او را به نشستن بلافاصله پس از او و مستقر خود را در کنار او باقی مانده از جلسه .

“آن است که همیشه پر استرس و ترس هنگامی که شما ببینید یک افسر پلیس به یک زن سیاه و سفید و یا هر کاری چون شما هیچ وقت نمی دانید که چگونه این چیزها ممکن است به نوبه خود از” Sweatt گفت: اصرار دارد که این تاکتیک به معنای ارعاب پدر و مادر است.

تبلیغات

“در مونتکلیر اداره پلیس تلاش برای تاثیر مثبت در تمام جنبه های جامعه گفت: مونتکلیر معاون رئیس پلیس ویلهلم جوان اضافه کرد: “زمانی که او با نزدیک شدن به خانم, عرق بود و در پایان صحبت های او به سادگی درخواست خود را اگر او و یا کسی که او صحبت از نیاز به پلیس کمک کنند.”

در بیانیه ای مونتکلیر هیئت مدیره آموزش و پرورش ایستاده بود توسط پارکر و پلیس خواستار توضیح:

در پاسخ به اخیر جامعه ابراز نگرانی در مورد مونتکلیر منطقه مدرسه و شیوه های آن را مونتکلیر هیئت مدیره آموزش و پرورش تاکید می کند که آن را چشم پوشی نژاد پرستی به هر شکل در درون ما مدارس دولتی. مونتکلیر مدارس دولتی اداره می شود و توسط هیئت مدیره سیاست شماره 0263.1 تحت عنوان آموزش حقوق صاحبان سهام و ضد نژادپرستی است که در دسترس در منطقه ،

ما انتظار داریم که این سیاست به دنبال هر یک از کارکنان که با این نسخهها کار در مونتکلیر منطقه مدرسه. در مونتکلیر هیئت مدیره آموزش و پرورش است و آگاه از احساسات عمومی و نگرانی های مربوط سیستمیک تعصب تنوع در استخدام و حقوق صاحبان سهام…

هیئت مدیره است که توسط قانون مورد نیاز برای حفظ نظم و امنیت در همه جلسات عمومی. ما احترام به حق مردم برای صحبت در جلسات در نظر عمومی بخشی از دستور کار…وجود دارد تهدید رفتار و زبان مشاهده و شنید در جلسات ما و چنین رفتاری نمی تواند تحمل کند و نشان دهنده ارزش های جامعه از مونتکلیر.

با توجه به افزایش تنش در این گفتمان در گذشته چندین جلسات این هیئت مدیره تصمیم دشوار به دعوت دانشکده منابع افسر کارمند مونتکلیر مدرسه منطقه از طریق مونتکلیر اداره پلیس برای حضور در جلسات ما. این یک تصمیم دردناک است که ساخته شده بود و نه آرامی. آن در نظر گرفته شده بود برای سرکوب افکار عمومی اما برای ایجاد و حفظ یک محیط که در آن عقاید مختلف می تواند ارائه شده و مورد احترام.

تبلیغات

Nathan Parker صحبت نمی کنم در این دیدار که قابل درک است…

سیاه پوست farmhands ساخته شده است که او احساس راحتی نمی شد در حضور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>