Niwot را کروز culpepper در تازه کردن نزدیک به چهار دقیقه مایل در سرعت سریع به عظمت

تخته سنگ — کروز culpepper در شوکه پدر و مادر خود را زمانی که او مایل در 4 دقیقه, 13 ثانیه به عنوان یک 15 ساله به پیروزی معتبر دبیرستان ملی پاسخگویی به عنوان جوانترین رقیب. او آنها را دوباره زمانی که او زد 4:04 یک سال بعد.

در حال حاضر culpepper در حال گردش است سر در سراسر کشور به عنوان به طور بالقوه این کشور بزرگ بعدی miler.

او به دقت از دست رفته شکستن نمادین 4 دقیقه مانع در ماه گذشته در حال اجرا 4:00.1 برای تبدیل شدن به سوم-سریعترین 17 ساله در تاریخ ایالات متحده پشت سر دو تا از بزرگترین آمریکایی milers تا کنون: جیم Ryun (3:59.0) در سال 1964 و مارتی Liquori (3:59.8) در سال 1967.

با جدیدترین نقطه عطف قدیمی ترین پسر کلرادو در حال اجرا royalty — Alan and Shayne culpepper در هر دو المپیک در سال 2000 و 2004 — سریع ترین-همیشه داخل سالن مایل برای یک آمریکایی 17 ساله.

“من قطعا یک کمی نا امید, اما من فکر می کنم این بسیار خوب است چرا که آن را ترک خواهد کرد من گرسنه برای (فصل) هنوز” لافایت مقیم گفت: سقوط یک دهم ثانیه کوتاه 4 دقیقه ای خوانده شده را علامت.

در حال اجرا در دانشگاه واشنگتن که او را به حضور بعدی سقوط culpepper در می دانستم که او تا به حال شانس خود را برای شکستن 4 دقیقه در خانه کشش و شیرجه در خط پایان تنها به دست آن گردش چشم.

“او مایل به پرتاب خود به معنای واقعی کلمه فرو رفتن در سراسر خط را امتحان کنید و شکست 4 دقیقه (اما) که واقعا نبود هدف در تمام طول” پدرش گفت. “آن را مانند” من می خواهم برای رفتن و اجرا به تناسب اندام (سطح) و سعی کنید به نگه داشتن بهتر شدن است.’ به همین دلیل است که در پایان روز او را ویران کرد. آن را مانند ” من باید فرصت های دیگر و من نگه داشتن نسبت به آن است.'”

کروز است که اعتماد به نفس او را از زیر-4 در بیرون, فصل, این سال, اما آن را نمی خواهد برای Niwot دبیرستان, جایی که او برنده دو 4A دولت مسیر قهرمانی و دولتی دو کشور عبور عناوین. به جای ارشد برنامه به اجرا در ملاقات با سراسر کشور در برابر رقابت نخبگان.

“من گذاشته من فصل دقیقا عین حال, اما من فکر می کنم آن خواهد آمد” culpepper در گفت و از زیر-4 مایل. “من فکر می کنم من باید از این پتانسیل برای اجرای یک مقدار خوبی در زیر آن است.”

کروز که 26 ماه هنگامی که پدر او به پایان رسید 12th, در این مسابقه دو ماراتون در سال 2004 آتن و المپیک است. در سیدنی 2000 بازی های المپیک, Alan زد 10,000 متر است. Shayne زد 1,500 در سیدنی المپیک و 5000 در بازی های المپیک آتن. آلن با کروز در اوایل فوریه برای یک دیدار در همان مسیر در واشنگتن زمانی که او زد 4:01.66. Shayne وجود دارد با او Feb 15 هنگامی که او تقریبا شد 11th آمریکا بالا معلم مدرسه ابتدایی به کرک 4 دقیقه مانع است.

“این واقعا صادقانه موضوع که او زیر 4 یا بیش از 4,” Shayne گفت. “آن را بیشتر سرگرم کننده به تماشای او را قادر به قرار دادن خود را به یک فیلد از بالا دانشگاهی دونده در کشور و حمل خود را با اعتماد به نفس به اجرا و نه freaked.”

هنگامی که کلمه گسترش از پدرش دریافت یک متن از آلن Webb المپیک تیمی از culpepper در در سال 2004. شناخته شده برای خود را آتشین شدت Webb مجموعه دبیرستان ملی مایل رکورد در سال 2001 در 3:53.43.

“در درست آلن (Webb) مد” آلن culpepper در گفت: “او مانند” به او بگویید که به آن 3:53!'”

با شباهت غیر طبیعی به پدر و مادر خود را در خلق و خوی و رفتار کروز سطح به عهده مرد جوان که می خواهد برای پیدا کردن چگونه به خوبی او می تواند اما نمی توانید انجام دور با دستاوردهای خود را.

“این واقعا سرگرم کننده به تماشای چون ما می دانیم که عمق آنچه در آن احساس می کند مانند به آمار کسانی که نقاط عطف” آلن گفت. “ما می دانیم که چگونه او سیمی و ما می دانیم که او واقعا فقط می خواهد برای دریافت بهتر و سریع تر اجرا شود که خوب ذاتی انگیزه. اگر او تا به حال انگیزه های بیرونی بود و بیش از همه رسانه های اجتماعی و در یک جهت حرکت ما احساس نمی شد در دراز مدت پایدار ما شاید می توانست در پا بیشتر اما او همیشه بیش از حد رقابتی و بیش از حد متمرکز بر پیشرفت فردی. آن را فقط در سیم کشی.”

قدیمی ترین از چهار پسر کروز نیز با وجدان در مورد مدرسه. او با در نظر گرفتن دو سطح کالج دوره های آموزشی در مقابل طیف وسیعی از جامعه ،

“مردم او را به عنوان, مانند, آه, وای, او یک دونده’ اما ما توانسته ایم به تماشای او را تبدیل به یک فرد بزرگ و همچنین” Shayne culpepper در گفت. “ما افتخار او را در سراسر هیئت مدیره از نظر شخصیت خود را نمرات خود را و ارتباط خود را با برادران خود. برای ما این یک بخش کوچک از او چه کسی است.”


Cruzing به شکوه

لافایت دونده کروز culpepper در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یکی از ایالات متحده دبیرستان مایل دونده در تاریخ است. در اینجا برخی از حقایق و آمار و ارقام:

سریعترین مایل بار برای ایالات متحده 17 ساله:
جیم Ryun, 3:59, تخت, 1964
مارتی Liquori, 3:59.8, 1967
کروز Culpepper در, 4:00.1 فوریه. 15

— 10 متحده آموزان بالا شکسته اند و 4 دقیقه. رکورد 3:53.43 (آلن Webb, 2001). برای کرک top 10 culpepper در نیاز به اجرای 3:59.8 فقط 0.3 ثانیه سریع تر از خود عملکرد روابط عمومی در فوریه. 15.

— اگر culpepper در معافیت 4 دقیقه در این سال او و پدرش آلن خواهد بود که برای اولین بار پدر و پسر را در زیر-4 باشگاه در حالی که پسر است که هنوز هم در مدرسه بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im