Nisen: 240,000 ایالات متحده ویروس مرگ ندارم به اتفاق می افتد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت COVID-19 نیروی کار آمادگی این کشور برای امکان که 100000 به 240,000 آمریکایی ها می میرند از این ویروس در یک شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی. کسانی که آمار و ارقام تکان دهنده نیست یک حدس یا بدترین سناریو اما آمده از یک گروه به طور گسترده ای مورد احترام دانشمندان که مدل تمام فرض کنیم که جدی اجتماعی-فاصله اقدامات در محل هستند. آنها رنگ یک عکس ترسناک, اما این مهم است به یاد داشته باشید آنها هنوز هم تنها می بینی و می توانید بر اساس اقدامات صورت گرفته در حال حاضر.

با توجه به نیروی کار کارشناسان دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci, آن را خیلی دیر شده برای کاهش مرگ و میر و کاهش فشار در بیمارستان — اگر آمریکایی ها متعهد به نگه داشتن از هم جدا. این دیدگاه مبتنی است در بخشی جداگانه در مدل توسعه یافته توسط دانشگاه واشنگتن که به عنوان یک نقطه مرجع در روز سه شنبه جلسه. آن را منحصر به فرد است که آن را فراهم می کند در حال تحول دولت توسط دولت پیش بینی است که با دقت بیشتری منعکس کننده داده ها بر روی زمین در هر روز داده شده از جمله تازه ترین نرخ مرگ و فاصله گرفتن اطلاعات است. این مدل که فرض بسیار دقیق تر مستند اقدامات خواهد بود به طور گسترده به زودی اجرا پیش بینی ميانگين مرگ و میر در اطراف 94,000. اما آن را نیز حمل یک هشدار: آخرین طرح در حالی که کمتر از دیگران است صعود 10,000 پس از انتشار اولیه آن در هفته گذشته.

تنها قوی عمل متوقف خواهد شد که تعداد از ادامه صعود. اگر دولت مایل به قرار دادن این مدل اسلاید در یک کنفرانس مطبوعاتی آن را باید مایل به گوش دادن به آنچه در آن می گوید. این بدان معناست که به طور فعال تلاش برای بیشتر سازگار و محدود ملی shutdown به جای زمان درهم آمیخته تلاش است. شماره تقاضای آن است.

دانشگاه واشنگتن مدل می آید از مدرسه موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی یک گروه است که سال ها صرف تجزیه و تحلیل بار بیماری ها در سراسر جهان است. به جای ایجاد یک مدل است که پروژه چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده و سپس اعمال انتظار می رود نرخ مرگ و میر این گروه عقب مانده از مرگ داده است. به گفته دکتر علی Mokdad استاد بهداشت معیارهای علوم در موسسه که تصمیم گیری شد و در نتیجه امریکا در, عقب مانده, تست داده است. او احساس می کند که ایالات متحده اطلاعات مرگ و میر قابل اطمینان تر محل که از آن برای مدل های آینده است. از آنجا که موسسه معکوس-مهندسین بینی از پتانسیل دولت اوج تقاضا برای تخت ICU و هواکش است که می تواند کمک جلو و منابع به نیازمندان متحده است.

نوسان فاکتور برای هر coronavirus مدل است که تا چه حد اجتماعی-فاصله اقدامات آهسته عفونت نرخ. این IHME مدل نه تنها فرض می شود که holdout متحده به طور گسترده تصویب اقدامات مانند اقامت در خانه دستور ممنوعیت سفر و تعطیلی کسب و کار در یک دوره زمانی نسبتا کوتاه اما که این اقدامات خواهد بود نهاد به طور موثر از طریق ممکن است. این امیدوار فرض منجر به یک طرح اولیه است که ممکن است دست کم مرگ و میر به دلیل متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز هم انجام نمی دهد آنچه را که آنها نیاز به.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه تصمیم به گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 یک شروع بود. اما اختیاری “دستورالعمل” به اندازه کافی قوی به ویژه هنگامی که همراه با پیام های مخلوط. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای مثال در ابتدا حاضر به تصویب گسترده اقامت-در-محل سفارش در معرض خطر دولت است. وقتی پرسیده شد که اگر فرماندار باید انجام دهید تا شنبه تهمت گفت: DeSantis “می داند آنچه که او انجام” و نشان داد که او می خواهم تا حد زیادی به تاخیر رهبران محلی. DeSantis در نهایت کوتاه آمد چهارشنبه اعلام کرد یک ایالت اقامت در خانه سفارش است که به اثر پنج شنبه شب. کشورهای دیگر و اجرای همچنان به تاخیر.

متحده و دولت قادر نخواهد بود برای پنهان کردن از این واقعیت است که آنها گرفته نشده گام های مناسب است. تنوع گسترده ای در سطح و اجرای فاصله اقدامات در نهایت نشان می دهد تا اطلاعات در فلوریدا و فراتر از آن.

“ما در حال مدل سازی و مير” دکتر Mokdad گفت. “مرگ و عملکرد اجتماعی فاصله. بنابراین در راه ما در حال گرفتن چقدر مردم در حال پیوستن به این پیام است.”

اوایل به نظر می رسد پاسخ به “نه به اندازه کافی.” مثبت اولیه داده ها از ایالات متحده است که در زمان اقدام سریع مانند کالیفرنیا و واشنگتن است یک استثنا است. افزایش مرگ و میر بینی منجر به فشار در بیمارستان. اگر بدون کنترل است که منجر به کمبود آن می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر. حتی در آن احتمالا خوش بینانه اوایل دولت پروژه های مدل که آمریکا کوتاه خواهد شد بیش از 18,000 تخت ICU در اوج تقاضا.

IHME این طرح کامل نیست. آن را تلاش برای مدل ده ها تن از تغییر شرایط کار دشوار تر ساخته شده طاقت فرسا با داده های محدود. به طور کلی هیچ مدل استفاده می شود باید در انزوا. بهترین تصمیمات آمده از چند تخمین می زند. اما دولت این است که به ما گفتن که این مدل خاص است که اطلاع رسانی آن تصمیم گیری. خود را صریح و روشن پیام است که قوی تر اقدامات مورد نیاز هستند.

حداکثر Nisen است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بیوتکنولوژی دارویی و مراقبت های بهداشتی. او قبلا نوشت: در مورد مدیریت و استراتژی شرکت برای کوارتز و کسب و کار خودی.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de