Nirbhaya مورد: دهلی HC رد درخواست توسط 3 محکوم به اعدام محکومین به دنبال ماندن در اجرای

دادگاه عالی دهلی نو در روز پنج شنبه شب رد درخواست توسط سه نفر از چهار مرگ-ترافیکی در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل, به دنبال اقامت خود را حلق آویز.

دادگاه عالی باز در اواخر شب به شنیدن درخواست توسط محکومین, فقط ساعت قبل برنامه ریزی شده خود را اعدام است.

سه مجرم — Akshay Kumar Singh, Pawan Gupta, Vinay Sharma — نقل مکان کرد دادگاه عالی دهلی شنبه شب به چالش کشیدن دادگاه جهت است که کاهش یافته است را به اقامت خود را اعدام برای برنامه ریزی 5:30 صبح روز جمعه است.

آنها همراه با موکش سینگ در حال برنامه ریزی به دار آویخته شد در صبح روز جمعه در 5.30 بعد از ظهر.

یک بخش از نیمکت عدالت Manmohan و عدالت Sanjeev Narula شنیده و تقاضای این سه مجرم که به دنبال اقامت در اجرای بر روی زمین از تعلیق های مختلف حقوقی و برنامه های کاربردی در دادگاه های مختلف.

در سخت اظهارات خود را در مقابل مشاور AP سینگ دادگاه گفت: “هیچ annexure هیچ گواهی حسن هیچ یادداشتی از احزاب است. وجود دارد هیچ چیز در این ماده است. آیا شما اجازه دسترسی به فایل این درخواست?”

در این Singh پاسخ داد که هیچ فتوکپی ماشین آلات مشغول به کار بود با توجه به کوروناویروس.

“قانون سوغات کسانی که اقدام به موقع. برای دو سال و نیم تا 4 مارس سال 2020 چه شما انجام شده است ؟ شما در حال سرزنش ما ؟ آن است که در حال حاضر 10.45 pm اعدام در 5.30 بعد از ظهر. ما اساسی نقطه” روی نیمکت گفت: وکیل.

“ما نزدیک به زمانی که مشتری خود را خواهد خدا باشد. زمان را هدر ندهید. ما قادر به کمک به شما را در ساعت یازدهم اگر شما می توانید جمع آوری یک نکته مهم است. شما فقط 4-5 ساعت. اگر شما یک نقطه و سپس به آن آمده:” دادگاه مشاهده

این درخواست قبل از دادگاه عالی واصل شد و پس از محاکمه در دادگاه را رد کرد و تقاضای به دنبال به ماندن حکم مرگ.

تقاضای ذکر شد قبل از رجیستری مقامات که آن را قرار داده تا قبل از این رئیس دادگستری دادگاه عالی که در آن مشخص شده به نیمکت رهبری عدالت Manmohan.

یک دادگاه در دهلی نو تا به حال در 5 مارس صادر تازه حکم مرگ برای موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) دستور اعدام آنها در تاریخ 20 مارس در 5.30 بعد از ظهر.

23 ساله و روان درمانی, دانشجو, دوبله توسط رسانه ها به عنوان ‘Nirbhaya شد تجاوز و مورد تعرض وحشیانه در یک اتوبوس در حال حرکت در دسامبر 16, 2012, قبل از ریخته شدن در جاده ها است. او airlifted به سنگاپور که در آن او در دسامبر 29, 2012.

شش نفر از جمله یک نوجوان دستگیر شدند به جرم. و نوجوانان منتشر شد و پس از گذراندن سه ترم در یک نوجوان خانه, یک محکوم به اتهام اقدام به خودکشی در زندان در حالی که چهار نفر دیگر به مرگ محکوم شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de