Nichelle Nichols, ناسا, مستند, چراغ سبز برای فروش جهانی


Illustration for article titled Nichelle Nichols NASA Documentary Given the Green Light for World Sales

عکس: آریا دیاز (گتی ایماژ)

بازیگر و خواننده Nichelle Nichols است که به خوبی شناخته شده برای نقش خود را به عنوان ستوان Nyota Uhura در اصلی پیشتازان فضا تلویزیونی و موفقیت فیلم است. اما او نه تنها یک علمی تخیلی قهرمان; او یک قهرمان در دنیای واقعی از علم به عنوان به خوبی. این مستند در حرکت تواریخ نیکولز ” مبارزه به استخدام ناسا برای اولین بار فضانوردان از رنگ. این مستند که نشان داده شد در چند جشنواره های فیلم در اواخر سال گذشته است که در حال حاضر مجموعه ای راه اندازی می شود برای فروش جهانی.

تبلیغات

با توجه به مهلت, Concourse رسانه های جهان فروش حقوق زن در حرکت و فروشگاه آن را در جشنواره کن بازار مجازی در ماه ژوئن.

زن در حرکت است که داستان چگونه یک هنرمند قدرت خودش را به توانمند سازی دیگران است. آن است که در مورد یک بازیگر که شد یک شکن از موانع” تاد تامپسون که کارگردانی این فیلم مستند گفت. “من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن Nichelle داستان. او همچنان الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر جهان است.”

تبلیغات

پس از وقت خود را با ستاره بازحمت حرکت کردن , به پایان رسید, نیکولز داوطلب وقت خود را به ناسا در یک پروژه خاص با هدف جذب زنان و اقلیت فضانوردان. در ‘70 و ‘80s در, او کمک کرد تا جذب هزاران نفر از جمله اولین آمریکایی فضانورد زن دکتر سالی سوار; اولین آفریقایی-آمریکایی فضانورد Guion Bluford; و فرد گرگوری اول مرد به دستور یک شاتل فضایی.

“علم است نه یک پسر بچه بازی نیست یک دختر بازی. این همه بازی” نیکولز گفت: در سال 2014 در مصاحبه با سی ان ان. “آن را در مورد که در آن ما به کجا داریم می رویم. سفر به فضا منافع ما در اینجا بر روی زمین است. و ما ain’t متوقف نشده است. بیشتر وجود دارد اکتشاف آمده است.”

زنان در حرکت ویژگی های تفسیر از دانشمندان و هنرمندان و فعالان از جمله Neil deGrasse Tyson, George Takei, Pharrell Williams, Vivica A. Fox, مارتین لوتر کینگ سوم و Al Sharpton.

شما می توانید به تماشای این تریلر برای فیلم مستند در زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im