به خوبی می دانیم سرخپوستان مانند خود منحنی

به خوبی می دانیم سرخپوستان مانند خود منحنی – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 03, 2020, 11:44 IST | Mohar باسو | بمبئی

صمیمیت هماهنگ کننده برای وب سری Mastram آماندا برش در چه حضور او در یک مجموعه فیلم به معنای زیبایی شناسی در یک پست-MeToo جهان

Amanda Cutting, who has previously worked on an unaired prequel pilot for Game of Thrones, The Magicians and The Good Doctor, says she avoided cliched Bollywood positions for Mastram

آماندا برش که قبلا در یک unaired prequel خلبان برای بازی تاج و تخت با جادوگران و دکتر می گوید او اجتناب از کلیشه بالیوود موقعیت برای Mastram

برای طولانی ترین زمان ماندگار ترین تصاویر از فیلم بر روی صفحه نمایش ما بود بصری از دو گل با هم. و در عین حال در یک جهان موازی وجود داشته است این رمان وابسته به عشق شهوانی توسط Mastram که کاوش زنده جنسی تجارب مشترک هند. آن را ضروری است برای تولید یک زندگینامه سری بر اساس Mastram به تصویر کشیدن سکس uninhibitedly—خیلی دوست دارم که چگونه Vatsayana را Kamasutra برای ما به معنای به لذت بردن از تجربه.

در میان اولین چیزهایی است که تولید کننده Prabhleen Kaur و OTT پلت فرم MX player بود استخدام یک صمیمیت co-ordinator, برای اولین بار در هند صنعت سرگرمی است. آماندا برش که قبلا در یک unaired prequel خلبان برای بازی تاج و تخت با جادوگران و دکتر خوب شد پرواز در کانادا برای این کار است.

برش قفل کردن در خانه اش در کلگری کانادا می گوید در اواسط روز در یک مصاحبه تلفنی که او تا به حال به ذهنی یک تراز خودش به احساسات برای ارائه معتبر نشان می دهد که ماند درست به آن الهه شعر و موسیقی. “این ایده از آوردن من پایین بود و به اطمینان حاصل شود که هنرمندان با اعتماد به نفس انجام صمیمی اقدامات و احساس امنیت در هنگام عکسبرداری. چون من تا به حال هر دو قبل از کارگردان تجربه و کار کرده اند و نشان می دهد با محتوای صریح جنسی آنها احساس من مناسب است,” او می گوید: در مورد 10-سریال جدید کارگردان Harish Vyas, بازیگران Rafael Jha و تارا Alisha بری.

pic

Mastram یک اقتباس فیلمی بر اساس زندگی عاشقانه نویسنده Mastram. به نمایش در می آمیزد تجارب شخصی خود را در زندگی و داستان های خود را. در مورد این موضوع برش می گوید: “من آشنا بود با Mastram چون عموی من است شرق هند. اما به عنوان بخشی از تحقیقات من familiarised خودم با جزئیات اسکریپت و درک فرهنگی محیط از داستان های او نوشت. من [از دست من بر] برخی از ترجمه Mastram رمان به درک چگونه او ایجاد تنش های جنسی. بسیاری از طراحی رقص برای این صحنه انجام شد نگه داشتن در ذهن در رمان است.”

چیزی که در مورد به تصویر می کشد رابطه جنسی بر روی صفحه نمایش آماندا تصدیق است به اطمینان حاصل شود که آن را نفسانی و برانگیختن. “در این مورد من تا به حال برای کمک به مخاطبان با استفاده از آن تخیل به پایان داستان است. برخی از آن صریح بسیاری از آن مطرح است. و است که اغلب بیشتر اغوا کننده تاثیر از یک بدن برهنه.” او اضافه می کند که او دور ماند از بالیوود کلیشه. “این موقعیت معمولا مورد استفاده دور انداخته شد. من در بسیاری از Kamasutra موقعیت است که مفتخر به فرهنگ هند و نمی تکیه غربی را زل زل نگاه کردن. چیزهای مختلف در نظر گرفته جذاب برای مردم در فرهنگ های مختلف. این یک کشف لذت بخش است که سرخپوستان مانند انحنا. به عنوان کامل که زن خودم آن طراوت بود به می دانم که منحنی هستند ، همچنین, آن را خوب به درک که ساخت و تنش با ارزش است. سرخپوستان درک عشقبازی. تاخیر در ارضاء یک ابزار مهم در خط من از کار که در آن ما می توانید با کشیدن مخاطب همراه برای سوار شدن و نگه داشتن آنها را هیجان زده است. که در آن صدای هیس کردن نهفته است.”

برش پیاده ما از طریق کارگاه های آموزشی و داستانی ایجاد شده برای هر صحنه است که به کمک آشنا بازیگران با طراحی رقص صمیمی ، “آن را مانند رقص دبستان که در آن مجموعه وجود دارد حرکت می کند که هماهنگ. جایی که دست به, در چه موقعیت باید هر یک مجری بود چه موانع به طوری که بخش خصوصی نمی چراندن. بهتر است شما می دانید که آنها امن تر شما احساس می کنید بهتر از شما انجام دهد. هر جزئیات مورد بحث قرار گرفت به طور کامل و پس از آن وجود دارد می تواند بدون هیچ تغییری. آن را نیز کاهش امکان از اوکراین.”

Cutting choregra-phing Anshuman Jha in a scene from Mastram, the 10-episode web series directed by Akhilesh Jaiswal
برش choregra-phing Rafael Jha در یک صحنه از Mastram 10-episode وب سری به کارگردانی Harish Vyas

او می گوید که کار آغاز می شود که در آن یک اسکریپت می گویند “آنها عشق را عاشقانه در ساحل” “این چه چیزی را به دنبال ؟ می شود آنها را برهنه یا تحت حوله ساحل? قصد از این صحنه بود به روشنی بیان کرد. با توجه به در صحنه وجود دارد سخت نزدیک-مجموعه پروتکل که در آن تنها ضروری خدمه اجازه داده شد. یک عشق ورزی صحنه معمولا تا به حال دو نوازندگان این DOP صدا recordist مدیر و خودم. از بین بردن مردم مهم بود برای اطمینان از یک محیط امن.”

در این پست MeToo, جهان, خود, استخدام, برش معتقد است ایجاد کند و این ایده از مرزهای تنظیم برای هنرمندان. “تعریف رضایت است و اولویت در حال حاضر. هر بازیگر های مختلف در مرزها و کار من این بود که برای اطمینان از صحنه پشتیبانی از داستان است و نه بلاعوض. هیچ بازیگر باید اجبار و یا تحت فشار قرار دادند به یک صحنه.

گاهی اوقات تولید کنندگان حتی در غرب خواهد فشار بیشتری از خود نشان دهد; چیزی است که مجری در آن روز ممکن است می خواستم برای انجام. محصولات ممکن است بخواهید به آنها فشار به نگه دارید تا به خود قرارداد اما کار من این است که به اطمینان حاصل شود آنها احساس امنیت و در نتیجه مذاکره در صحنه است. گاهی اوقات تغییر تیراندازی زاویه کمک می کند می گویند همان داستان بدون اینکه کسی احساس ناراحت کننده است. من در حال حاضر گرفتن به نام در استماع سطح خود را به آشنا بازیگران با آنچه که آنها در حال رفتن به. آنها می گویند حق ندارد در شروع اگر آنها میخواهند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de