نیا حملات دو مکان در جنوب کشمیر در ارتباط با پولوما حمله تروریستی

ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز شنبه حمله به خانه ها بیشتر از دو تروریست های درگیر در پولوما حمله تروریستی در جنوب کشمیر منطقه.

روز جمعه آژانس تحقیقات ملی بازداشت بیش از زمین کارگر (جستجو رو) از جیش-e-محمد در پولوما حمله مورد ادعا کرد که زندگی از 40 CRPF پرسنل لاس سال است.

به نیا گفت: این بازداشت فولادوند بشیر Magrey مبلمان صاحب مغازه که ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به خودکشی-بمب افکن عادل احمد Dar.

بیست و دو سال فولادوند معرفی شد به عادل احمد Dar در اواسط سال 2018 توسط یک پاکستانی تروریستی محمد عمر فاروق و او کامل شد-زمان جستجو رو از JeM.

طول اولیه بازجویی او فاش کرد که در موارد متعدد او جمع آوری شده و تحویل اسلحه و مهمات و پول نقد و مواد منفجره به JeM تروریست ها از جمله کسانی که در پولوما حمله نیا در بیانیه ای گفت.

متهم فولادوند بشیر Magrey بیشتر نشان داد که او harboured در و عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در تهیه بمب.

مغازه خود واقع در نزدیکی Lethpora پل و به عنوان توصیه شده توسط محمد عمر او شروع به انجام شناسایی از جنبش CRPF کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه در ژانویه 2019 و آگاهانه محمد عمر و عادل احمد در مورد آن مرکزی کاوشگر آژانس گفت.

حمله به CRPF کاروان در حال حرکت از جامو نسبت به سرینگر در 14 فوریه 2019 در پولوما با یک بمب مملو از خودرو توسط جیش تروریستی عادل احمد Dar ادعا کرده زندگی از 40 CRPF پرسنل و grievously مجروح و بسیاری دیگر.

آن است که لازم به ذکر است که پنج تن دیگر از تروریست های درگیر در این حمله در حال حاضر حذف شده است. اینها هستند: Muddasir احمد خان JeM را بخشی فرمانده جنوب کشمیر (کشته شده در مارس 11, 2019); تروریست های پاکستانی محمد عمر فاروق و بمب متخصص کامران (هر دو کشته شده در مارس 29, 2019) صاحب ماشین Sajjad Ahmad Bhat از Anantnag (کشته شده در 16 ژوئن 2019) و قاری Yassir JeM فرمانده برای کشمیر (کشته شده در ژانویه 25 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de