نیا اولین دستگیری در پولوما حمله مورد nabs JeM عمل که پناه به بمب افکن

در دستیابی به موفقیت بزرگ ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز جمعه بازداشت بیش از زمین کارگر (جستجو رو) از جیش-e-محمد در پولوما حمله مورد ادعا کرد که زندگی از 40 CRPF پرسنل لاس سال است.

به نیا گفت: این بازداشت فولادوند بشیر Magrey مبلمان صاحب مغازه که ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به خودکشی-بمب افکن عادل احمد Dar.

حمله به CRPF کاروان در حال حرکت از جامو نسبت به سرینگر در 14 فوریه 2019 در پولوما با یک بمب مملو از خودرو توسط جیش تروریستی عادل احمد Dar ادعا کرده زندگی از 40 CRPF پرسنل و grievously مجروح و بسیاری دیگر.

در اوایل این ماه به هند سوگواری از دست دادن 40 jawans در اولین سالگرد حمله یک نیا گفت: با توجه به PTI که پروب آن رسیده بود پایان مرده پس از پنج نفر بودند که یا توطئه گران و یا مجریان از حمله مخوف بودند حذف توسط نیروهای امنیتی در برخورد در طول یک سال است.

با این حال نیا ساخته شده است دستیابی به موفقیت بزرگ در روز جمعه و ساخته شده خود را برای اولین بار بازداشت. فولادوند بشیر Magrey تولید شد قبل از نیا دادگاه ویژه در جامو روز جمعه و remanded به 15 روز از نیا بازداشت برای بازجویی دقیق.

بیست و دو سال فولادوند معرفی شد به عادل احمد Dar در اواسط سال 2018 توسط یک پاکستانی تروریستی محمد عمر فاروق و او کامل شد-زمان جستجو رو از JeM.

طول اولیه بازجویی او فاش کرد که در موارد متعدد او جمع آوری شده و تحویل اسلحه و مهمات و پول نقد و مواد منفجره به JeM تروریست ها از جمله کسانی که در پولوما حمله نیا در بیانیه ای گفت.

متهم فولادوند بشیر Magrey بیشتر نشان داد که او harboured در و عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در تهیه بمب.

مغازه خود واقع در نزدیکی Lethpora پل و به عنوان توصیه شده توسط محمد عمر او شروع به انجام شناسایی از جنبش CRPF کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه در ژانویه 2019 و آگاهانه محمد عمر و عادل احمد در مورد آن مرکزی کاوشگر آژانس گفت.

بیشتر او همچنین درگیر در اصلاح Maruti Eeco ماشین و اتصالات بمب در آن در اوایل فوریه 2019 در نیا اضافه شده است.

در طول این تحقیقات را مدل و تعداد اتومبیل استفاده می شود در این حمله بود که مسلم و قطعی نیست نیا به Maruti Eeco ماشین از طریق پزشکی قانونی بررسی بقایای ماشین که کشف و ضبط شد از این نقطه پس از انفجار.

این بوده است تایید توسط متهم فولادوند بشیر Magrey آژانس گفت.

مواد منفجره مورد استفاده در این حمله مشخص شد به آمونيوم نيترات نیتروگلیسیرین و RDX از طریق پزشکی قانونی بررسی است.

این تحقیقات همچنین تایید هویت بمب گذار انتحاری به عادل احمد Dar طریق DNA و تطبیق آن با پدرش.

پنج دیگر تروریست های درگیر در این حمله در حال حاضر حذف شده است. اینها هستند: Muddasir احمد خان JeM را بخشی فرمانده جنوب کشمیر (کشته شده در مارس 11, 2019); تروریست های پاکستانی محمد عمر فاروق و بمب متخصص کامران (هر دو کشته شده در مارس 29, 2019) صاحب ماشین Sajjad Ahmad Bhat از Anantnag (کشته شده در 16 ژوئن 2019) و قاری Yassir JeM فرمانده برای کشمیر (کشته شده در ژانویه 25 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>