نیا دستگیری دو در Jharkhand در ترور بودجه مورد مربوط به PLFI

ملی تحقیقات آژانس (نیا) است بازداشت دو نفر در ارتباط با ترور بودجه مورد مربوط به مردم آزادی مقابل هند (PLFI).

متهم زندانی پراکاش سینگ Bhuiyan و آمیت کومار در حال ساکنان Torpa, district خونتی, Jharkhand. نیا را دستگیر کرده است هر دو از آنها را برای مربوط به تشنج تومان 25.38 لاخ نقدی بود که سپرده که در SBI شعبه Bero, رانچی.

هر دو از آنها تولید شد قبل از نیا ویژه دادگاه رانچی و گرفته شده در بازداشتگاه پلیس برای پنج روز برای تحقیقات بیشتر است.

جستجوهای انجام شده توسط NIA در پنج مکان مختلف در Torpa, Jharkhand که در طی آن متهم اسناد و مدارک الکترونیکی دستگاه ها و مواد دیگر بدست آمده از محل متهم زندانی پراکاش سینگ Bhuiyan و Amit Kumar که همچنان درگیر در بیشتر channelizing نامشروع پول از PLFI. پس از جستجوهای هر دو متهم دستگیر شده اند.

در طول بررسی آن تاسیس شد که این پول بخشی از یک مقیاس بزرگ راکت اخاذی اجرا شده توسط PLFI جایی مصادره مالیات مبلغ جمع آوری شده از پیمانکاران و بازرگانان در Jharkhand بود که سرمایه گذاری به شرکت های پوسته شناور توسط PLFI اعضای.

تا حال حاضر سپرده های بانکی از Rs 68.17 لاخ و سایر اموال منقول و غیر منقول خواص تومان ارزش 70 لاخ متصل شده است در این مورد. در بیش از دو دوجین از حساب های بانکی به نام شرکت های پوسته و اعضای خانواده از دینش Gope معاملات به ارزش بیش از 2.5 Rs کرور نیز منتشر شده است. نیا در حال حاضر ثبت یک اتهام ورق در برابر ده نفر متهم دستگیر و یک absconding متهم کرده است. تحقیقات بیشتر است.

(با ورودی از Zee رسانه Manish Shukla)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>