NHRC درخواست برای دخالت در مهاجران در مورد مجاز SC نشان می دهد ‘کوتاه مدت و بلند مدت اقدامات’ برای مقابله با بحران

دیوان عالی کشور روز جمعه مجاز ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) را به دخالت در این مورد مربوط به گرفتاری و بدبختی از رشته کارگران مهاجر با توجه به کروناویروس-اجرا در سراسر کشور مستند.

این NHRC در آن مداخله تقاضای ثبت از طریق معاون ثبت Sunil Arora به “کوتاه مدت و بلند مدت اقدامات” برای در نظر گرفتن راس دادگاه به منظور کاهش اسفبار کارگران مهاجر و به اطمینان حاصل شود که حقوق بشر نقض نمی شود.

این کمیسیون به دنبال دستورالعمل از دادگاه عالی برای در نظر گرفتن اجرای آن پیشنهاد کوتاه مدت و بلند مدت اقدامات به منظور کاهش اسفبار کارگران مهاجر و به اطمینان حاصل شود که حقوق بشر از این فقیر کارگران در حال نقض نیست.

“به منظور برآورد در جریان از کارگران مهاجر متحده باید جمع آوری داده ها از کارگران مهاجر در نقطه عزیمت در منشاء دولت نیز در هنگام ورود در مقصد متحده است. این کمک خواهد کرد که متحده به طور موثر برنامه ریزی قرنطینه و اقدامات امداد برای کارگران مهاجر” آن گفت: در یکی از کوتاه مدت اقدامات است.

این به دنبال یک مسیر برای اجرای این بین دولت مهاجر کارگر (قوانین و مقررات استخدامی و شرایط خدمات) قانون سال 1979 به اطمینان حاصل شود که کارگران مهاجر با ارائه یک کمک هزینه سفر.

قاعدگی محصولات بهداشتی باید ارائه شده به زنان مهاجر و دختران نوجوان در سراسر کشور آن را گفت.

“هر دولت باید برای اطمینان از عملکرد مناسب از خانههای امن به خصوص برای اقامت زنان باردار و مادران شیرده و کودکان و سالمندان فرد است. باید آن را تضمین است که امکانات پزشکی و مواد غذایی مغذی موجود در این خانههای امن” آن اضافه شده است.

این NHRC در ادامه گفت که هر دولت باید برای شناسایی این صنعت است که در آن مهاجر کارگر در حال کار یعنی ساخت و ساز و کشاورزی و آجر کوره و غیره به عنوان این کمک خواهد کرد دولت در ایجاد طرح برای کارگران مهاجر و در تهیه یک دولت گسترده و در سراسر کشور در پایگاه داده.

“ایالات متحده باید برای مراحل را برای حمایت از کارگران مهاجر شبیه به اقدامات انجام شده توسط دولت از Odisha که راه اندازی تلفن رایگان Sharmik (نیروی کار) Sahayata تلفنی مهاجر کار, میز کمک, فصلی خوابگاهها برای فرزندان کارگران مهاجر و تقویت شده ضد قاچاق انسان واحد برای کارگران مهاجر” کمیسیون بیشتر گفت.

آن گفت که کشورها باید اطمینان حاصل شود امکانات پزشکی برای بررسی یو پی اس برای مهاجران قبل و بعد از سفر و همچنین در دسترس بودن مواد غذایی و مراقبت های پزشکی در طول سفر.

برای مهاجران که در حال راه رفتن و یا سفر بر روی دوچرخه غذا و آب باید در دسترس ساخته شده در مبدا و مقصد متحده و همچنین مسیر های NHRC گفت: در آن پیشنهاد اقدامات کوتاه مدت.

“منشاء متحده باید مراحل را به شناسایی بی بضاعت در میان گروههای کارگری و ارائه برخی کوانتومی غرامت به اطمینان حاصل شود که آنها نه توسل به گدایی پس از رسیدن به مقصد خود ،

“راه آهن در مشورت با دولت مربوطه دولتها باید اطمینان حاصل شود که چنین تاخیر نمی گیرد و این قطار را در رسیدن به اشتباه مقصد. یک ماموریت شبیه به آن اختصاص داده شده Vande بهارات ماموریت باید شروع شود در یک روش مرحله به مرحله برای کمک به کارگران مهاجر خود را رسیدن به منبع و مقصد” به آن اضافه شده است.

آن همچنین پیشنهاد کرد که یک صندوق باید ایجاد شده برای پرداخت سابق gratia امداد توسط DM نگران است که ارائه خواهد شد ثابت غرامت به هر مهاجر در بازگشت به خانه.

تحت دراز مدت اقدامات حقوق بشر در بدن گفت: ویژه ارائه برای درج در درون دولت مهاجر کارگر (قوانین و مقررات استخدامی و شرایط خدمات) قانون سال 1979 برای مقابله با شرایط اضطراری مانند Covid-19 بلایای طبیعی و غیره.

همچنین پیشنهاد انتصاب یک ادعا کمیسر نگاه به بازیابی از کارفرمایان که خود را رها کارگران با وجود اطلاع رسانی برای تداوم دستمزد توسط دولت مرکزی.

این NHRC بیشتر توصیه تخصیص بودجه به کشورهای اختصاص داده شده به گرم panchayats به منظور ایجاد فرصت های اشتغال در خانه متحده مهاجران یک پورتال ملی برای ثبت نام از مهاجران به طوری که یک پایگاه داده در سراسر کشور ایجاد شده است, غرامت به خانواده کسانی که جان خود را هنگام مهاجرت به کشورهای مربوطه و جهانی جیره کارت به مهاجران.

“حداکثر منافع تمدید شود به مهاجرت نیروی کار به عنوان ارائه شده برای تحت Unorganised کارگران تامین اجتماعی, قانون سال 2008” آن saod.

این NHRC در ادامه گفت که دولت باید اجرای آن طرح است که آن را اعلام کرده بود برای راه اندازی, برای مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع برای کارگران مهاجر و شهری فقیر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de