NHL اتحادیه اعلام برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در اوت. 1

لیگ ملی هاکی و بازیکنان NHL’ Association اعلام کرد که توافقنامهای دوشنبه به بازگشت به بازی این فصل خود را گسترش توافق دسته جمعی توسط چهار سال است.

این CBA معامله همراه با هر دو طرف’ توافق بر پروتکل برای اردوگاه های آموزشی و بازی ها هموار راه را برای هاکی به سر در کمتر از یک ماه. اردوگاه های آموزشی را باز بعدی شنبه, جولای 13, و, بازی, خواهد, رزومه, Aug. 1 اگر در لیگ حکام بازیکنان در کمیته اجرایی و عضویت کامل ثبت نام کردن.

NHL است که مستقیما به پلی آف با حضور 24 تیم از سرگیری بازی. این تیم را در سفر به یکی از دو “hub” شهرستانها جولای 26 برای نمایشگاه ها. دور مقدماتی آغاز خواهد شد Aug. 1.

گسترش CBA — که در حال حاضر اجرا از طریق پایان 2025-26 فصل در نظر گرفته شد یک گام ضروری در جهت هاکی بازگشت این تابستان در میان COVID-19 بیماری همه گیر. جزئیات CBA فرمت نمی شد را نشان داد.

در میان مسائل مورد بحث شد لیگ بالقوه بازگشت به المپیک رقابت است. NHL شرکت در پنج دوره متوالی المپیک از 1998-2014 قبل از پرش 2018 در کره جنوبی.

موضوع مهم دیگری درگیر سهم از سپردن پرداخت بازیکنان را مدیون صاحبان حتی از هاکی مربوط به درآمد در 50-50 چیزی که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده با بازیکنان و حتی قبل از همه گیر قطع به لیگ درآمد در این فصل است.

توافق نیاز به دو سوم از تایید توسط صاحبان و اتحادیه طرف اکثریت 31-نماینده هیئت اجرایی کامل بازیکن عضویت.

بیش از آخر هفته از لیگ و بازیکنان توافق به یک سری گسترده از بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل های مربوط به اردوگاه های آموزشی و بازی ها. بازیکنان خواهد شد مجاز به انتخاب کردن از رقابت در گسترش پلی آف خواهد شد و باید سه روز را به تصمیم خود را پس از این توافق به تصویب رساند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de