NHL کمیسر گری Bettman افزایش شانس NHL نه از اتمام فصل به طور منظم

برای اولین بار پس از توقف بازی چهار هفته پیش NHL کمیسر گری Bettman مطرح شده امکان سهشنبه از اتمام فصل به طور منظم به منظور فشار در زمان به جایزه جام استنلی.

Bettman همچنین اذعان کرد طی مصاحبه ای با NBCSN لیگ است و با توجه به داشتن بازی های انجام شده در خنثی سایت در این رویداد همه تیم ها اجازه خواهد داشت به خانه خود rinks.

Bettman اما تاکید کرد این در میان گزینه های بی شمار در نظر گرفته می شود با هیچ چیز تعیین می شود به دلیل آن را حداقل دو هفته بیشتر برای به دست آوردن یک تصویر واضح تر چگونه coronavirus همه گیر مؤثر است لیگ را 31 بازار.

“ما به دنبال در تمام گزینه های. چیزی شده حکومت می کرد. هیچ چیز را رد,” Bettman گفت: در مصاحبه ای پخش لیگ ایالات متحده پخش شریک است.

“بهترین و ساده ترین چیز خواهد بود اگر در برخی از نقطه ما می تواند کامل فصل به طور منظم و پس از آن رفتن به پلی آف به عنوان ما به طور معمول انجام,” او گفت:. “ما درک می کنیم که ممکن است ممکن است. و به همین دلیل ما با توجه به هر, قابل تصور جایگزین برای مقابله با هر احتمال است.”

Bettman قبلا مطرح شده امکان کوتاه شدن فصل به طور منظم است که متوقف شد در مارس 12 با 189 بازی باقی مانده است.

16-تیم پلی آف شد برنامه ریزی برای باز کردن چهار شنبه, هر چند آنها به احتمال زیاد نمی خواهد شروع و تا اواخر ژوئن – در اولین – و می تواند کشش به اوت و بالقوه سپتامبر.

NHL بازیکنان خواسته شده است به خود از طریق قرنطینه مارس 15, یک تاریخ است که تحت فشار قرار دادند در حال حاضر دو بار و انتظار می رود که نقل مکان کرد و یک بار دیگر. تعدادی از بازیکنان NHL تست مثبت برای COVID-19 افزایش یافت و به هشت شنبه به لیگ اعلام کرد یک سوم Colorado Avalanche بازیکن تست مثبت پیوستن به پنج تن از سناتورهای اتاوا.

فصل در انتظار قرار داده شد با تیم پس از بازی ناهموار مقدار از بازی ها و شدیدا اعتراض نژادها در هر یک از این دو کنفرانس.

NHL قرار داده یک مهلت شرکت در آخرین زمانی که برگشتی می تواند شروع. معاون کمیسر لایحه دالی اما اذعان کرد در یک ایمیل به آسوشیتد پرس لیگ در نهایت به ایجاد “برخی ممکن است آخرین روز” نه به قطع به شروع فصل بعد.

“این چیزی است که ما حتی به تنظیم در این نقطه در زمان,” او نوشت.

Florida Panthers دروازه بان سرگئی Bobrovsky گفت: این امر می تواند غیر منصفانه برای NHL به تخلیه آنچه باقی مانده از فصل به طور منظم.

“در بسیاری از بازی ها (سمت چپ) و ما آنها را در مخلوط و ما باید این فرصت را به در آن وجود دارد” Bobrovsky گفت. “فصل 82 بازی و پس از آن برگشتی. بنابراین شما فقط می توانید برش که در آن ما هستند و پرش به سمت راست برگشتی.”

امکان بازی در خنثی سایت در نظر گرفته شده چرا که این بیماری همه گیر مؤثر است مناطق در زمان های مختلف. داکوتای شمالی در میان تعداد انگشت شماری از کشورهای بدون stay-at-home سفارشات ذکر شد به عنوان یک پتانسیل سایت به این دلیل که دولت نمی پرجمعیت و دانشگاه داکوتای شمالی ویژگی های NHL-کالیبر تسهیلات.

بوفالو نیز بحث شده است چرا که Sabres که از مشاجره و دو پیست تمرین تسهیلات متصل به مرکز شهر عرصه و 200-plus اتاق هتل.

بوستون defenseman Torey Krug خواست NHL به یک بیمار رویکرد است.

“ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به بازی” Krug گفت.

“اگر ما این فرصت را به عقب بر گردیم به بازی اجازه دهید در مورد آن امن و هوشمند باشد,” او اضافه شده است. “هیچ کس می خواهد به پرش به یک وضعیت که در آن ما با قرار دادن یک دسته از مردم در یک منطقه و همه از ناگهانی این چیزی که طول می کشد خاموش دوباره.”

Bettman می بیند پتانسیل بازی در حال بازی به تابستان نیست و انتظار می رود توانایی حفظ NHL-کالیبر یخ ورق به یک موضوع به دلیل لیگ را مدرن و تهویه مطبوع امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de