سازمان های غیر دولتی حرکت می کند دادگاه عالی دهلی نو شد به دنبال کسب مجوز برای ‘سبز هولوکاست’ از بدن COVID-19 بيمار

یک روز پس از دادگاه عالی دهلی در زمان suo موتور اگاهی از یک گزارش خبری با تاکید بر کمبود امکانات برای cremating بدن افرادی که درگذشت COVID-19 یک درخواست ثبت شده است به دنبال مجوز برای انجام آخرین مناسک coronavirus قربانیان در “سبز Crematoriums”.

این طومار ثبت شده است توسط یک سازمان غیر دولتی است که در حال کار بر روی راه اندازی سبز crematoriums و گفت که تخصص خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای cremating بدن مرده از افرادی که جانشان را از دست دادند با توجه به کوروناویروس.

این سازمان خواسته است به دنبال کسب اجازه از دولت دهلی نو و همچنین خواسته دادگاه به موضوع جهت به دولت که آن را اجازه داده می شود به سوزاندن بدن در سبز crematoriums.

حداقل 46 سبز crematoriums در حال حاضر راه اندازی شده است و توسط سازمان های غیر دولتی در هفت کشور از جمله 16 در دهلی نو از آن مطلع است. این درخواست همچنین اشاره شد که در آن مایل به تسهیل هولوکاست از جمله مرحوم در Nigam بوده Ghat که با توجه به COVID-19 و برای این کار آنها ارائه می کنند یک تیم از چهار عضو است.

این موضوع شنیده خواهد شد در ژوئن 3.

روز جمعه دادگاه عالی دهلی در زمان suo موتور شناخت از رسانه ها گزارش می دهند که صحبت در مورد ستون از بدن به دلیل کمبود امکانات در crematoriums.

مشاهده شد که ناقض حقوق مرده دادگاه به دنبال یک مفصل گزارش وضعیت از دولت دهلی نو و نیز آن را کارگردانی کرده است که این حوادث باید تکرار نیست.

در طول این جلسه از موضوع مورد مسائل در اختیار بدن از LNJP بیمارستان های دولتی اشاره کرد ‘اجتناب ناپذیر شرایط’ به عنوان دلیلی برای چنین حوادث.

دولت مطمئن است دادگاه است که آنها در تلاش خود را برای جلوگیری از چنین شرایطی در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>