NFL مجله: بازی کردن در حق رای دادن برچسب خودکار نمی به جاستین سیمونز ماندن با Broncos دراز مدت

زمانی که آنها گزارش به اردوگاه شاید در روز سه شنبه گزارشی را می گویند تمام چیزهایی که انتظار می رود در مورد فقدان یک قرارداد چند ساله برای ایمنی جاستین سیمونز.

سیمونز است که بخشی از ما در حال و آینده. … بازی در برچسب تاثیر نمی کند آینده خود را در اینجا. … همه چیز کار خواهد کرد.

واقعیت تاریخی هر چند رنگ یک تصویر متفاوت است.

سیمونز بازی خواهد کرد در این سال بر روی این برچسب پس از او و Broncos نمی تواند رسیدن به شرایط قرارداد توسط ژوئیه 15.

من در گذشته 10 offseasons و نه تنها بازیکنانی که در این تگ در نهایت دوباره امضا با تیم خود را.

*دفاعی lineman DeMarcus لارنس برای دالاس در برچسب در سال 2018 و با امضای یک قرارداد بلند مدت در ’19 (پس از او شده بود دوباره).

*آخرین بازیکن به بازی بر روی برچسب برای یک سال و re-sign با تیم کانزاس سیتی ایمنی اریک بری پس از سال 2016 فصل است.

*از نه بازیکنان که دوباره امضا با تیم خود به متخصصان است.

*در سال 2013 شش بازیکن بر روی برچسب و تنها دو نفر (ایندیاناپولیس توپ زن پت مک آفی و میامی دفاعی lineman سفت Starks) re-امضا با تیم خود است.

*سه بازیکن بر روی برچسب برای دو سال متوالی قبل از حرکت: کارفرمایی کرک عموزاده (واشنگتن به مینه سوتا), cornerback Trumaine جانسون (قوچ به جت) و دفاعی lineman آنتونی اسپنسر (دالاس به New Orleans). در میان دیگران که بر روی برچسب و سپس ترک: گیرنده Alshon جفری (شیکاگو به فیلادلفیا) ایمنی LaMarcus جوینر (قوچ به اظهارات) و پایان دفاعی Ziggy Ansah (دیترویت به سیاتل).

آیا این به این معنی یک همکاری دراز مدت بین Broncos و سیمونز است که از راه دور? اما آن را نیز یک وضعیت پیچیده است.

Fangio در قوانین. طی صحبت های اخیر من خواسته Broncos مربی ویک Fangio در مورد دو قانون مسائل از offseason — چهارم-و-15 گزینه به جای خارج نشده و پا زدن (که نیست به تصویب رسید) و به چالش کشیدن پاس دخالت (به طول انجامید که در یک سال).

خواسته/گفت: چهارم-و-15 گزینه احساس اجتناب ناپذیر Fangio گفت: “من مطمئن هستم که در مورد آن است.”

“من درک تئوری پشت آن را,” او گفت:. “من از نوع توافق با احساسات است که آن را کمی غلط انداز است و من فکر نمی کنم شما باید آن را بیش از حد آسان برای کسی که پشت به پشت.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که آنها می تواند در نظر بگیرید: یکی از دلایل خارج نشده و پا زدن شده است کمتر موفق تر از قبل از آن بود است زیرا بازیکنان ندارد و در حال اجرا شروع می شود. اگر آنها اجازه داد که بازیکن را به حرکت تا دو متری به هشت حیاط علامت گذاری (تا زمانی که آنها می توانید بازیابی خارج نشده و پا زدن) آنها باید در نظر بگیرید که به جای چهارم-و-15.”

اگر این قانون به تصویب رسید و در آینده خواهد Fangio تا کنون چهارم-و-15 گزینه در حالی که داشتن یک منجر شود ؟

“اما من هرگز نمی گویم هرگز” او گفت:.

در سال گذشته Fangio شد منتقدان عبور دخالت چالش و او تبدیل به صحیح.

“این خیلی سخت است برای قرار دادن یک قضاوت تماس به اپلیکیشن پخش,” او گفت:. “همه تعریف واضح متفاوت است. فقط بر اساس این واقعیت به تنهایی آن ساخته شده آن را یک چیز بسیار سخت به (واژگون) همان چیزی است که آغاز شده اتفاق می افتد. آنها نمی معکوس چه شبیه PI و یا تماس PI حتی اگر این ویدئو ممکن است حاکی از این بود.

“کل (حکومت) تحریک شد توسط دمیده تماس در قوچ-پرستاران (NFC عنوان بازی). اگر در آن بازی آن دمیده برگزاری تماس با offensive lineman? خواهد بود که آنچه ما را بررسی کرده اند? این واکنش به مشخصات بالا بازی و رقابت کمیته مطالعه آن گسترده پس از بازی Saints برای 6-8 هفته و آنها فکر نمی کنم آن را توجیه و یا شدنی است. اما به دلیل وجود چنین داد و بیداد بیش از آن (صاحبان) آن را در هر حال و متوجه دلیل این که چرا شورای رقابت نیست به نفع آن شروع می شود.”

Jeudy سرگرمی. من با rookie گیرنده جری Jeudy هفته گذشته مصاحبه ای به انتظارنشسته بودند توسط روابط عمومی مردم در “ندای وظیفه” بازی های ویدئویی. Jeudy اتحاد پیوست و آنها را به عنوان یک سفیر.

“من از طرفداران بزرگ از “ندای وظیفه” او گفت:. “من شده است بازی از آن پس من در مدرسه. من نمی خواهم بگویم آن را من شماره 1 سرگرمی — فوتبال همین است — اما آن وجود دارد.”

Jeudy نیست با هر یک از Broncos تیمی در عین حال اما این بازی محبوب در میان آلاباما بازیکنان.

“در اردوگاه در آلاباما ما خواهد عمل و سپس اجرای مستقیم به خوابگاه, بازی,” او گفت:. “وجود دارد که معمولا یک دسته از بچه ها بازی و یا در حال انتظار برای بازی.”

Bouye رویکرد. در اوایل این ماه جدید Broncos cornerback A. J. Bouye posted a photo on Instagram خود را از آموزش در حالی که با پوشیدن کلاه ایمنی خود را.

الیور دیویس که شروع به کار با Bouye در ماه فوریه گفت: در یک مصاحبه تلفنی آن پیشنهاد خود را.

“من ساخته شده همه از مشتریان من) شروع به پوشیدن کلاه خود را به خاطر آن بسته شدن در اردوگاه و آخرین چیزی که شما می خواهید در طول 2-3 روز اول در این زمینه است که با داشتن یک مشکل تنفس از آنجا که شما در حال پوشیدن کلاه ایمنی خود را به طور کامل بسته و با دهان خود را-گارد در” دیویس گفت:.

به طور خلاصه. پیش بینی کاهش از 90 به 80 بازیکنان قبل از جانبازان گزارش به اردوگاه های آموزشی لطمه می زند و کسانی که چهارم کارفرمایی (از Broncos رایلی نیل) و یا دوم طولانی snapper (وس فرانس وورس) و یا در شلوغ موقعیت گروه (گیرنده کندال Hinton و Zimari منینگ). این امر می تواند مایه تاسف است برای کسانی که بازیکنان برای دیدن شانس خود را در نهایت قبل از آن شروع می شود اما هر کس قطع می شود آنها باید در شکل باقی بماند برای بعد از تماس تلفنی. … Rotoworld رتبه NFL را به طور کلی مدیران (یا بالا تصمیم گیرندگان) و Broncos’ جان Elway بررسی در شماره 19. پنج: New England لایحه Belichick پیتسبورگ کوین Colbert, کانزاس, شهرستان اواز یا موسیقی دو نفری از اندی رید/برت Veach و فیلادلفیا Howie Roseman. … توجه داشته باشید برای NFL: اصلا دنبال رهبری NHL است که قفل شده است و هر گونه سوال در مورد یک بازیکن سلامت. NFL بازیکن نمی تواند در یک حباب به طوری که در واجب بودن تیم را اعلام کند اگر یک بازیکن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان یک راه برای انجام یک جرم تماس با ردیابی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de