نیومن: با صفر عنوان بخش در 27 فصل Rockies طرفداران باید جشن پتانسیل گسترش برگشتی

با خبر پایین آمدن است که لیگ اصلی بیس بال است که بنا به گزارش های توزین تغییرات قابل توجهی به ورزش postseason فرمت رشته کوه های راکی طرفداران باید نگاه گذشته پیچیدگی پیشنهاد و فقط… خوشحال است.

به یاد داشته باشید, رشته کوه های راکی برنده نشده یک بخش عنوان در 27 فصل و با داجرز در اختیار داشتن یک کنترل در لیگ ملی غرب کلرادو خوش شانس به در کشاکش برای یک کارت نقطه این سال است.

تغییرات پیشنهادی را افزایش می دهد تعدادی از حذفی تیم در هر لیگ از پنج تا هفت با علاوه بر این از چهار وحشی-کارت لکه های. که به نفع franchises که تلاش کرده اند مانند کلرادو.

گسترش حذفی زمینه است تنها آغاز این طرح نیز که شامل اضافه کردن یک زندگی “انتخاب نمایش” که در طی آن تیم خود را انتخاب کنید حذفی مخالفان. این تیم با بهترین رکورد در هر لیگ می شود و دور اول خداحافظ و دو نفر دیگر بخش برندگان علاوه وحشی-کارت تیم با بهترین رکورد می تواند پس از آن انتخاب کنید که با آنها بازی کند.

درخواست تجدید نظر از دیدگاه کمیسر دفتر افزایش یافته است فن بهره (چون بیشتر تیم ها در مسابقه حذفی) و یک برنامه به طور بالقوه غنی تلویزیون-حقوق بسته (از این انتخاب نشان می دهد در آخرین جمعه از فصل به طور منظم و از افزایش تعداد سری حذفی به عنوان به خوبی به عنوان جدید تلویزیون در مقابله 2022).

طرفداران که می خواهند بیشتر معنی دار بیس بال در LoDo باید همه سرنشین.

رشته کوه های راکی به پایان رسید دوم در NL غرب چهار بار (1995, 2007, 2009 و 2018) با بهترین و جدید ترین فرصت به ادعای بخشی تاج آینده دو فصل پیش. کلرادو حیف و میل سپتامبر 2018 سرب در این بخش به داجرز که برنده هفت متوالی NL غرب عنوان و نمی توان سرنگون هر زمان به زودی.

بله در حال گسترش حذفی زمینه به 14 تیم از 30 آبهای پایین پلی آف با تیم های متوسط. اما اگر شما یک رشته کوه های راکی فن این چیزی است که شما می خواهید مگر اینکه شما مثل Rocktober تنها نورد در اطراف یک بار در هر پنج سال یا بیشتر.

به علاوه به دنبال در چیزهایی که از پشت بنفش رنگی, عینک, اگر و هنگامی که رشته کوه های راکی را همیشه خوب به عنوان آنها نشان داد چشمک می زند در سال 2017 و 2018 با متوالی postseason اسکله برای اولین بار — فرمت جدید به نفع یک تیم است که به طور معمول غالب در صفحه اصلی زمانی که در کشاکش. تحت این پیشنهاد که میله میله برای شروع در سال 2022 یک-بازی wild-کارت حذفی خواهد بود حذف شده است. و کارت های وحشی با بهترین رکورد را برای میزبانی سه بازی در یک best-of-three وحشی-کارت های سری; پایین سه wild-کارت تیم نمی خواهد که هر دور اول بازی های خانگی است.

که به معنی رشته کوه های راکی می تواند داجرز’ برادر کوچک در ابد و در عین حال هنوز هم به طور بالقوه یک خانه بزرگ-میدان استفاده در باز کردن در دور پلی آف.

با سلام این طرح کامل نیست. پاداش حد وسط با بیشتر حذفی نقاط قصد ندارم به طور ناگهانی رفع کاهش فن بهره. و زنده انتخاب نشان می دهد احساس, ارزان, غلط انداز و به طور کامل بیش از حد مانند چیزی است که ما می خواهم در کارشناسی است.

اما با رشته کوه های راکی به عنوان یک تیم به احتمال زیاد برای بهره مندی از گسترش حذفی فرمت خوشحال می شود. هر چیزی که به بهتر طولانی حذفی شانس در LoDo چیز خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید