نیومن در مقابل Kiz: چه تأثیری می تواند ویروس-کوتاه فصل باید در Nolan Arenado احتمالی شانس در Cooperstown?

سوال: می تواند یک ویروس کوتاه فصل صدمه دیده نولان Arenado شانس برای ملی بیس بال از شهرت ؟

Kiz: شما می دانید من آقای آفتاب, بنابراین من معتقدم MLB متوقف خواهد شد مجادله و بازی توپ برای حدود 60 به طور منظم فصل بازی. خوش بینی بیشتر: مختصر از برنامه می تواند خبر خوبی برای رشته کوه های راکی. من سناریوی گلگون: Nolan Arenado و ترور داستان نوسان داغ خفاش ها برای دو ماه مخوف Coors زمینه اغل گاو یا حشم خستگی ندارد زمان برای تنظیم و کلرادو دزد حذفی اسکله. اما همه ما می دانیم سالن رای دهندگان بازیگران آراء بر اساس آمار. این است Arenado فصل گذشته قبل از سن 30. می تواند به خطر انداختن یک آماری سال نیش او را در جاده ها ؟

نیومن: من می توانم کوتاه 2020 — یا از دست 2020, اگر من در حال گلدهی به خود آقای آفتاب — به طور بالقوه هزینه Arenado نقاط عطف در پایان روز بازی خود را مانند 500-صفحه اصلی اجرا ، پیوستن که معتبر از sluggers نیاز به فشار در حالت دوم نیمی از کار خود را به عنوان Arenado را به طور متوسط 32 homers یک سال از طریق هفت فصل خواهد بود و باید به بازی نه بیشتر فصول سال در آن سرعت به پیش افتادن از 500. به جای خود را در Cooperstown که اتفاق می افتد (برای ذخیره یک رشته از صدمات که از خط خارج خود را حرفه ای) و نه بازی در همه این سال را تحت تاثیر قرار نمی که مسیر.

Kiz: طی پنج فصل Arenado به پایان رسید و بدتر از هشتم در رای گیری برای MVP. اما چگونه بسیاری از بزرگ سال او را ترک کرده اند در صفحه? کوتاه فصل خواهد او را انکار هر شات در 40 homers و 100 RBIs. اما ما می دانیم که مگر خوک ها پرواز در LoDo, Arenado دوباره برنده دستکش طلا. بنابراین اگر Arenado می توانید آمار .300 کامپایل یک OPS پر زرق و برق و رشته کوه های راکی به نحوی دزدکی حرکت کردن در پلی آف Arenado ممکن است در نهایت برنده جایزه MVP این سال است. حتی اگر یک ویروس ستاره بعدی که جایزه MVP را تقویت Arenado سالن رزومه.

نیومن: سریال های روز دنیا حلقه کنار تنها قابل توجه عدم حضور در Arenado فردی رزومه — که ویژگی های هفت طلا و دستکش پنج all-star گره و چهار نقره Sluggers — است که جایزه MVP. او به پایان رسید به عنوان بالا به عنوان سوم در لیگ ملی رای گیری در سال 2018 اما فشرده برنامه قطعا به نفع یک رشته کوه های راکی مشت زن که زمانی که گرایش به رنگ قرمز گرم است. که برای نهایی چند ماه از سال 2019 زمانی که Arenado کاهش .339/.406/.706 با 1.112 OPS و 19 homers. این رگه دار داستان این قابلیت را به MVP مشاجره ،

Kiz: رشته کوه های راکی واقعا نیاز به این رشته در سال 2020 حتی اگر سلامت اقدامات احتیاطی جلوگیری از طرفداران از خود سالانه تابستان دوز LoDo آفتاب. این تیم تصمیم گیری های دشوار در مورد آینده خود و کسانی که تصمیم گیری های شروع با, آیا Arenado باقی می ماند یا می رود در تجارت قبل از فصل آینده است. اگر او نتواند به مانند بازی های آینده Hall of Famer و رشته کوه های راکی گند من می ترسم از آن خواهد شد نه تنها آن را مشکل تر برای Arenado برای رسیدن به Cooperstown اما همچنین تسریع خروج خود را از کلرادو.

نیومن: بدترین سناریو برای رشته کوه های راکی diehards فصل لغو شد آشکار Arenado معامله شد که در offseason و نهایی خود را در خفاش بنفش پینستریپس آمد سپتامبر. 27 در Coors زمینه, زمانی که او به خود جلب کرد بی تعارف ششم-دور راه رفتن. بهترین سناریو این است که Arenado نمایشنامه مثل یک MVP به رشته کوه های راکی را گسترش حذفی و یک بار-در-یک-نسل سوم baseman به تامل در مورد اینکه آیا او واقعا می خواهد به انتخاب کردن از کلرادو. می توانید رشته کوه های راکی بود چندساله رقبای ؟ سوال این است که Arenado مطمئنا می خواهد برای دیدن پاسخ خود را در سال 2020 وجود دارد باید بیس بال.