نیومن: Ryan Rolison آینده ستون از رشته کوه های راکی’ چرخش باعث می شود لیگ کاکتوس اولین

مسا, Ariz. — آینده ستون از رشته کوه های راکی’ چرخش وارد کرده است. خوب در فصل بهار, آموزش, به هر حال.

رایان Rolison, کلرادو, بالا, تبادل, چشم انداز ساخته شده خود را در لیگ کاکتوس اولین سه شنبه. او باز با 1-2-3 قاب و پس از آن بود dinged برای چهار ناخواسته اجرا می شود در ورود دوم در رشته کوه های راکی’ 12-6 برنده بیش از توله.

22 ساله و چپ دست جوانترین پارچ در کلرادو بزرگ لیگ کمپ خواهد شد و شروع به احتمال زیاد در دو-یک هارتفورد پس از پیشرفت از طریق کلاس-رتبه فصل گذشته. و به عنوان تیم جانباز اسلحه بگویید آن 2018 در دور اول انتخاب نشده تا به حال چشم گسترده ای در آریزونا.

“در من بزرگ-لیگ اردوگاه (در سال 2014), من نوع هیپنوتیزم در کل چیزی که من واقعا در خارج وجود دارد با قرار دادن بهترین مهارت در نمایش” پارچ Jon خاکستری توضیح داد. “من نوع در پاشنه من کمی. اما رایان به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند در این راستا — او می داند که او به آن تعلق دارد و او می کند. و او را همه چیز در مورد ساخت و صنعت خود را بهتر است.”

در کمپ به عنوان یکی از 21 non-فهرست مدعوین, Rolison تمرکز این بهار در حال توسعه شده است بهتر changeup برای تکمیل آنچه که مدیر جوانه سیاه calls “زنده fastball در پایین 90s” و موبایل و کامپیوتر “با یک چرخش خوب.”

“او می داند خود را بازی و من حس یک پارچ با وقار خونسردی رقابت و او را یک متفکر روشن,” سیاه گفت. “او یک شب جمعه استارت (در Ole Miss) در یک کنفرانس بزرگ را از پیش نویس و او می داند که چگونه به زمین. که بخشی از قدرت خود — وجود دارد بسیاری از توسعه است که باید انجام شود زیرا خود را تحویل صدا است.”

Rolison را نیز ساخته شده است یک نقطه به مطالعه کوزه او ممکن است پیوستن به چرخش در آینده نزدیک. راست دست خاکستری و پیتر لمبرت در حال تمرین در حالی که Rolison و همکار southpaw Kyle Freeland متصل شده اند و همچنین.

“به شدت از همه چیز (Freeland) است در اثر مالش بر من از تماشای او” Rolison گفت. “او می پردازد با توجه به هر جزئیات و من دوست دارم به تماشای او به رقابت بپردازند. این چیزی است که من سعی می کنم به خودم ،

حتی Freeland می داند Rolison است که در مسیر خود را به MLB اولین در سال 2021 است کسی که پیش نویس-و-ساخت رشته کوه های راکی در حال شمارش در ادامه به توسعه است.

“او در اینجا برای یک دلیل” Freeland گفت. “او نشان داده است که او می تواند مسئولیت رسیدگی به بزرگ-لیگ hitters. مربیان می خواهید برای دیدن او را به رقابت در برابر آنها چون زمانی در آینده بسیار نزدیک ما در حال رفتن به نیاز او.”

رشته کوه های راکی وفادار می توانید فقط امیدوارم که بازی روز سه شنبه اولین کودک به گام در یک مدت طولانی و پربار بزرگ-لیگ حرفه ای برای Rolison. کلرادو آینده حذفی چشم انداز ممکن است به خوبی بر روی آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>