نیومن: بازیکنان و مربیان و با استفاده از زبان-در-گونه روزنامه نگاری برای کنار آمدن با زندگی بدون بیس بال

با بازی بیس بال در سراسر کشور یا به طور نامحدود به تعویق افتاد (رشته و افراد زیر سن قانونی) و یا آشکار لغو شد (جوانی دبیرستان و کالج فصل) کسانی که در این بازی در هر سطح مجبور شده اند برای تنظیم.

روش خود را برای مقابله همراه با دوز سنگین از شوخی اگر خود را در توییتر عمومی جلسات درمانی هر نشانه.

ورود به توییتر و جستجو “روز بدون بیس بال” و در نتیجه خنده دار حواس پرتی از خالی ballparks و ویران قفسه های سوپر مارکت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به شکل دراورده شده. ترکیبی از واقعیت داستان و زبان-در-بررسی اعلامیه کمک خواهد کرد که تمام درز-سر احساس بهتر است.

در نظر گرفتن نوشته های مجله توسط پابلو Severtson سر مربی برای کلرادو Styxx 18U, طلا, که همچنین یک توپ بیس بال و سافتبال (persian) دستیار در چاپارل. Severtson یکی از مهمترین الماس-وسواس مردان شما تا کنون ملاقات و تویت های اخیر منعکس کننده درجه اعتبار ساقط ما که عشق بازی احساس می کنید.

در روز 3 بدون بیس بال مربی “انداخت پنبه حلاجی تمرین به زباله می تواند در خارج را شروع کرده اند و به منظور توسعه کمی مورد yips … خوب نیست.”

در روز 4, Severtson عقب نشینی افزایش یافت. او گفت: “خودم خارج داشتن یک سرود ملی بن بست با 9 ساله همسایه بچه, سپس او را اجرا میکرد ، نور قطب به قطب نور!!! ببخشید بچه!”

روز 5 آیا بهتر نیست با Severtson به وضوح هنوز هم در انکار فاز (نیست؟). “من شده است بازی 21 ناشران و فریاد کردن شرایط برای صندلی چمن, کوره, یک سطل و یک ریختن من استفاده به عنوان صفحه اصلی صفحه” او هنوز توییتی. “آنها نیاز به مقدار زیادی از کار. به روز رسانی خواهد شد فردا!”

Severtson را نیز اخذ شده است خود را در بیس بال ثابت در “دادن علائم به (یک) چند پرنده و سنجاب” حمل fungo و یک سطل توپ در اطراف محله “فقط در مورد کسی که می خواهد دود امروز” و آزمایش “جدید چشم سیاه فرمول با استفاده از آیتم های خانگی.”

بیس بال diehards هستند پس از جان گذشته احساس بازی است که آنها حتی بیرون رفتن از راه خود را به افشای خود را به شکست همه بیش از حد آشنا بنای محبوب ما ،

“روز 7 بدون بیس بال: تلاش خود را انجام دهد و مالیات فقط به یاد داشته باشید آنچه در آن مانند به یک خطا” Regis یسوعیون گراد و قرمز جزئی اتحادیه Quin پنبه توییتی.

“روز 8 بدون بیس بال: من به فروش می رسد تردمیل بنابراین من می تواند به یاد داشته باشید آنچه در آن احساس می کند مانند به بالا اجرا می شود” شوخی کریس مولر یک پارچ در اشعه’ سازمان است.

“روز 9 بدون بیس بال: ایستاده در یک خاک انداز بنابراین من می تواند احساس آنچه آن را مانند به جاروب دوباره” cracked کلرادو شمالی ارشد پارچ سام وایات.

پس چگونه بسیاری از روز بیشتر خواهد شد و این رفتن قبل از همه گیر موجود است و بیس بال برمی گرداند ؟ آن می تواند در ماه ژوئن. آن می تواند جولای. هیچ کس مطمئن است.

تا آن زمان تمام طرفداران بیس بال می توانید انجام دهید این است نگه داشتن نور دل نگرش است. و پیدا کردن یک جامد پیاده روی آهنگ. صدا کردن که آهنگ هر شب درست قبل از شام در حالی که قدم زدن به صفحه شما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de