نیومن: اگر MLB می کند ادامه با 50 بازی فصل آن خواهد آمد با ستاره

آخرین پیچ و تاب و در MLB را 2020 سرنوشت آمد دوشنبه با ESPN گزارش داد که صاحبان پیشنهاد یک فصل جایی در این عرصه از 50 بازی خواهد بود و بازیکنان پرداخت کامل سرشکن حقوق و دستمزد و سهام.

اما در چه نقطه ای است که یک فصل نه مشروع فصل ؟ اگر 50 برنامه بازی می آید به ثمر ما در آن نقطه است.

پنجاه بازی خواهد بود 31% طبیعی 162-بازی فصل به طور منظم. گذشته از همه غوغای بازیکنان بیش از مالی قطعه کوتاه فصل — بدون شک زشت نگاه در میان جهانی همه گیر حتی اگر صاحبان نیست در سمت راست یا 50 بازی فصل خواهد بود رقابتی بیهوده.

این امر می تواند چیزی بیش از یک بهانه ای فقیر برای یک پوسته از یک محصول است که بازیکنان را قادر به دست آوردن برخی از آنها 2020 حقوق و برای صاحبان به جبران تلویزیون پول برای جبران آنچه که تضمین شده است به از دست دادن عظیم در دفتر فروش بلیط با توجه به بازی در حال انتظار برای بازی بدون فن.

یک چیز 50-برنامه بازی نمی شود ؟ چیزی نزدیک به یک تصویر دقیق از خرد کردن آن از MLB فصل است.

در نظر بگیرید: 50-بازی لیگ برتر فصل است که شبیه به یک پنج بازی فصل NFL 25 بازی NBA فصل یا کارشناسی ارشد قهرمان بودن تصمیم پس از 22 سوراخ. این پیشنهاد — که کمتر از نیمی از 114-برنامه بازی بازیکنان در انجمن مطرح روز یکشنبه — هم راستا با صاحبان باور است که از نظر مالی کوتاه تر فصل بدون فن امکان پذیر است.

بازیکنان می خواهم به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است. در حالی که انگیزه صاحبان درون یک صنعت چند میلیارد دلاری است که نگه داشتن هزینه های عملیاتی پایین در حالی که هنوز در آوردن تلویزیون نقدی بازیکنان می خواهید به عنوان بسیاری از حقوق خود را به عنوان امکان پذیر است. نرم افزار-دارای 114-بازی پیشنهاد را پوشش 70.3 درصد از بازیکنان اصلی حقوق در حالی که 50-بازی برنامه خواهد پرداخت در یک 30.8% کلیپ.

به طوری که برگ های چای وجود دارد به خواندن و خواندن و کاملا به وضوح.

کمیسر راب مانفرد به تازگی در سی ان ان اذعان کرد که صاحبان ضرر و زیان می تواند رویکرد 4 میلیارد دلار اگر یک فصل نیست و از همه طرف در حال مضطرب در مورد چشم انداز از دست داده و در فصل جدید با یک توافق دسته جمعی لازم است پس از 2021. با توجه به این لیگ هدف از بهار دوم آموزش در این ماه و سپس شروع فصل در ماه جولای در این هفته یک آزمایش برای دیدن اگر MLB و بازیکنان ارتباط می تواند شکاف و پیدا کردن یک سازش برای نجات این فصل است.

اما اگر 50 برنامه بازی است که سازش آن را نمی خواهد انجام بازی و یا تاریخ آن عدالت است.

اگر MLB است که واقعا به سرمایه گذاری به این نوع از قلمرو بیشتر هیجان انگیز, off-the-wall ایده باید در نظر گرفته شود برای asterisked فصل مانند یک گسترش لیگ مسابقات اجرا می شود که بیش از چند ماه. اما به 50 بازی در یک فصل به طور منظم است که منطقی نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>