نیویورک شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش جهانی ورود


عکس: استفان Chernin (گتی ایماژ)

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهان صادر شده ممنوعیت جهانی برای ورود به نیویورک شهروندان به عنوان یک نتیجه از های اخیر قوانین در حمایت از مهاجران مستند نشده.

طبق گزارش رویترز این شهرستان نزنی تحت پیگرد دولت. برای کسانی که غافل جهانی, ورود به برنامه اجازه می دهد تا مسافران به قبل از بررسی در قبل از ورود برای پرواز خود را. این باعث می شود برای خطوط کوتاه تر زمانی که پاسآواز خواندن از طریق امنیتی است. این ممنوعیت جلوگیری خواهد شد 175, 000 نیویورکی از خود را تجدید ثبت نام در این طرح و رها می 80,000 در انتظار برنامه های کاربردی.

تبلیغات

این شهر تحت پیگرد اداری به عنوان آنها احساس می کنید در این تنبیهی بان کی مون در response به آنها “چراغ سبز قانون است.” این قوانین اجازه می دهد مهاجران مستند نشده به درخواست برای رانندگان مجوز و همچنین محدود دسترسی مهاجرت فدرال, سازمان سوابق دولت در بخش وسایل نقلیه موتوری.

مقامات وزارت امور خارجه از نیویورک می گویند که این ممنوعیت را نقض دولت در قانون اساسی که حداقل تضمین های حقوق آنها را به حفاظت از فدرال اجبار. این ممنوعیت در اثر تلاشی است توسط دولت فدرال به دولت برای تغییر آنقوانین. حرکت جالب از حزب “دولت محدود.” من حدس می زنم “دولتs’ حقوق” و تمام است که تنها برای تلفن های موبایل خوب وقتی که می آید به انقیاد ملت را سیاه و قهوه ای جمعیت.

دولت همچنین استدلال کرد که این ممنوعیت را به مسافران کمتر امن به عنوان متراکم امنیت خطوط فشار منابع و منحرف کردن امنیت توجه از “در معرض خطر مسافران است.” ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

منظورم این است که رئیس جمهور یک دعوایی و کینه جو, سراخ کون. شما می دانستم که این, من این را می دانست هیچ کس تعجب است در اینجا. این واقعا عجیب و غریب عینک دیدن یک رئیس جمهور نشسته مجازات یک دولت نیست که نژادپرست است. اعطا شده که ما باید یک دولت اجرا شده توسط سفید, ملی, من, نمی, چه چیز دیگری من انتظار داشتم. امیدوارم این ممنوعیت این است که به سرعت زده. سفر است که در حال حاضر بدون هیچ زحمتی و بدون فدرال درگیر شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de