نیویورک quiets به عنوان آن می شود بعدی coronavirus نقطه داغ

نیویورک — بدون تاریخ بازی بیشتر پیکنیک در پارک با دوستان بیشتر وانت بازی بسکتبال. بیشتر رفت و آمد و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی — مگر اینکه مطلقا ضروری است. نیویورک اجرا شده است دراماتیک محدودیت یکشنبه در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید را به دولت یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ.

به عنوان عفونت افزایش می یابد — یا در پیش بینی که آنها را مقامات در سراسر جهان هشدار داد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی. اسپانیا شد احداث یک بیمارستان صحرایی در مرکز کنوانسیون انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور mobile بیمارستان مراکز ارسال می شود به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به نزدیک و غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه شروع یکشنبه شب, سفت حتی بیشتر محدودیت در جای خود قرار داده قبلا.

کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیز نامیده می شود برای گرفتن همه چیز از ماسک به هواکش و همچنین به عنوان پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به نیویورک و هشدار دهنده نصب مرگ و میر ممکن است رشد بیشتر شدت و بدون دولت فدرال بیشتر کمک کند.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وعده داده شده در CBS’ “چهره ملت” که لوازم پزشکی در مورد شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

“هیچ آمریکایی است که به تنهایی تا زمانی که ما متحد” نسبت ناروا گفت.

اما تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنای آمریکا رای دادند در برابر پیشرفت نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما مذاکرات ادامه داد.

تاخیر را تکان داد سرمایه گذاران به عنوان آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات در روز یکشنبه ، آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف معاملات در مدت کوتاهی پس از باز کردن. وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز پایین 17 درصد بسیاری از رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور بسته و بزرگ و عصری اقتصاد به طور ناگهانی به زمین را متوقف کند.

در سراسر جهان بیش از 335,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 14,600 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 150 کشور در حال حاضر مورد تأیید.

وجود دارد بیش از 33 ، 000 موارد در سراسر ایالات متحده و بیش از 400 مرگ و میر. ایالت نیویورک اختصاص 117 مرگ و میر بیشتر در شهر نیویورک است.

روز یکشنبه در نیویورک گذشت واشنگتن اولیه کانون ایالات متحده شیوع بیماری در تعدادی از موارد منجر به مرگ.

همراه با اعداد متناوب وجود دارد فردی یادآوری یکشنبه از رسیدن به ویروس. جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده شد. Opera سوپراستار Plácido Domingo اعلام کرد او COVID-19 و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن آزمایش مثبت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 97,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

در انتظار است که بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک کومو است گفت: بیمارستان ها برای افزایش زمان, تخت, تعداد حداقل 50 درصد. پیش بینی از مقامات بهداشتی هستند که COVID-19 موارد پیشرفته نیاز به مراقبت های پزشکی را بالا 100,000 در امور خارجه در ماه آینده و یا تا به طور بالقوه قریب به اتفاق دولت های بیمارستان است که باید مورد 53,000 تخت به طور منظم و 3000 تخت های مراقبت ويژه.

بیمارستان شروع به احساس له یکشنبه, ایجاد اورژانس سرریزهای و اختصاص COVID-19 بال با مقامات در بروکلین گفت: تعدادی بودند غرق شدن.

مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

“این ساختمان در آتش است” دکتر گفت: David J. سنگ توصیف هرج و مرج و همیشه در حال تغییر ارشاد متخصصان پزشکی داده شده است. “این دیوانه تقلا.”

اما در صورت نامرئی تهدید به جای مواج دود یا باد, برف, نیویورک شد و هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ در پارک بازی بسکتبال یا داشتن بلوک احزاب است.

کومو بیان غضب یکشنبه که مردم هنوز هم نادیده گرفتن سفارشات برای دور ماندن از یکدیگر است. زیر سفارش خود را, مردم نیاز به اقامت حداقل 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا زمانی که آنها خارج است. حمل و نقل عمومی را حفظ خواهد کرد در حال اجرا اما مردم علاوه بر ضروری کارگران تنها باید از آن استفاده کنید زمانی که کاملا ضروری است.

“آن حساس است. آن را متکبر. این خود مخرب است. این بی احترامی به افراد دیگر” کومو گفت. “آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر.”

مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور است. کالیفرنیا به رهبری به سواحل و پارک ها در روز یکشنبه با وجود دولت خود را اقامت در خانه, منظور, دیدار, مقامات نزدیک به برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی.

در جای دیگر در جهان coronavirus خروشان ، ایتالیا و ایران گزارش جدید افزایش مرگ و عوارض.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند. ایتالیا در حال حاضر بیش از 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که شیوع می تواند یک آمریکایی طرح. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا زیر گزارش شده است.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده مقامات صدایی همان نیست که نیویورک شد: دور ماندن از سایر افراد است. مقامات آنها را به نام های مختلف همه چیز — اجتماعی فاصله, پناه در محل و یا در مورد نشویل تنسی یک “امن تر در خانه” سفارش.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن” کومو گفت.

اجرای هر یک از این دستورات این است که هنوز هم در هوا. ترین مکان به سادگی شکست تا اجتماعات بزرگ و فرستاده مردم خانه به خاطر یکی از آخرین چیزهایی که مقامات بهداشتی می خواستم با قرار دادن مردم در فضاهای محدود مانند زندان.

بسیاری از دولت ها بودند و حتی انتشار بدون خشونت زندانیان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او وزن, آیا برای ارائه آزادی های اولیه را به افراد مسن بدون خشونت مجرم در فدرال زندانها.

جهان نگه داشته بستن بیش از حد. هواپیمایی امارات — عمده شرق و غرب حامل — گفت: آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه. سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه.

یکشنبه بود و روز مادر در بریتانیا و دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. به جای احزاب ناهار یا چای نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی به تماس مادر در یک چت تصویری.

پزشکان در بریتانیا ساخته شده فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 5000. تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور پس از, ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید شمارش بیش از 28,500 عفونت و 1,750 مرگ و میر. یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت قرار بود تا در یک مرکز همایش در مادرید و مقامات بهداشت هشدار داد بیش از 10 درصد از این کشور را کارگران بهداشت در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” دکتر گفت: آلمان Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید.

اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید. چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.


Sourcing & روش

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران فرانک Jordans در برلین; کالین بری در Soave, ایتالیا; جوزف ویلسون در بارسلونا; Yanan وانگ در پکن; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; Jon Gambrell در دبی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

این داستان به روز شده است که درست است که 53,000 تعداد به طور منظم تخت بیمارستان در ایالت نیویورک, شهرستان نیست.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im