وب سایت جدید راه اندازی شد به عنوان یک مرکز منابع برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس

جدید توقف سایت برای Coloradans به دنبال منابع برای مقابله با اثرات COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر آنلاین.

دولت در همکاری با اعضای اتحادیه اروپا صنایع Kapor مرکز و چندین کلرادو از کسب و کار و پایه برای راه اندازی OnwardCO.org که رفت و زنده دوشنبه. این سایت دارای اطلاعات در مورد خدمات اورژانس از جمله مواد غذایی, سرپناه و مراقبت از کودکان و همچنین آموزش های شغلی و فرصت های شغلی.

کلرادو وزارت کار و اشتغال وزارت آموزش عالی وزارت خدمات انسانی و 2-1-1 کلرادو برخی از سازمان های کار با اعضای اتحادیه اروپا و Kapor مرکز برای ارائه یک پلت فرم برای افرادی که به دنبال کمک و اطلاعات است.

“همانطور که ما کار برای اطمینان از سلامت و ایمنی Coloradans بی سابقه ای در طول این زمان این مهم است که ما نیز کمک به اقتصاد بهبود می یابند. OnwardCO یک ابزار کلیدی در این تلاش” رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در بیانیه ای گفت.

اعضای اتحادیه اروپا صنایع فرسنو,کالیفرنیا.-بر اساس فن آوری شرکت است که ارائه می دهد برنامه نویسی کامپیوتر بوت کمپ با تمرکز بر افرادی که به صورت موانع برای ورود به میدان و اجرا می شود یک نرم افزار شرکت مشاوره است که در استخدام بسیاری از آن بوت کمپ فارغ التحصیلان. جیک Soberal از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت گفت: اعضای اتحادیه اروپا پیوست و نیروهای با Kapor مرکز آن نیز تمرکز بر روی آوردن بیشتر مردم به high-tech زمینه است.

این سازمان تماس گرفته فرمانداران و دیگران در مورد کمک به مردم و جوامع وضعیتی وخیم از اثرات coronavirus همه گیر Soberal گفت.

“همه ما احساس” چه می تواند ما را به دیدار با لحظه ؟ میلیون ها نفر از دوستان و همسایگان ما هستند که بدون شغل به عنوان یک نتیجه از COVID-19,” Soberal گفت.

در کلرادو نرخ بیکاری افزایش به 4.5 درصد در ماه مارس بیش از نرخ بیکاری در ایالات متحده برای اولین بار از ماه ژوئن سال 2005 با توجه به کلرادو وزارت کار و اشتغال است. بین 15 مارس و آوریل 11, بیش از 231,610 مردم ظ مدعیان بیکاری در دولت است.

کالیفرنیا اولین ایالتی به همکاری در یک سایت در رابطه با تکنولوژی بالا سازمان برای کمک به پناهجویان پس از کلرادو. Soberal گفت که او انتظار دارد حداقل 25 کشورهای دیگر به اتخاذ OnwardUS پلت فرم در چند هفته آینده. زمانی که این سایت آغاز شد در کالیفرنیا چند هفته پیش انتظار این بود که حدود 10 ، 000 نفر را در ماه اول و 100000 در ماه دوم.

“ما در حال حاضر در خدمت 300,000 در دو هفته اول,” Soberal گفت.

دیگر همکاران در این پروژه عبارتند از مستر اشمیت آتی, Twilio, گوگل, در واقع, Facebook, LinkedIn, این Zoma پایه و زنجیر پایه و اساس است.

رفتن به onwardco.org برای کسب اطلاعات بیشتر.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de