جدید راست گارد گراهام گلاسکو گفت: Broncos بودند “قطعا انتخاب”

جدید Broncos offensive lineman گراهام گلاسکو ترجیح به بازی گارد اما می توانید مرکز خواهد بود و حتی حاضر به مقابله با یک شات.

اما …

“امیدوارم (مقابله با),” گلاسکو گفت: در یک کنفرانس تلفنی با دنور رسانه های شنبه.

این Broncos نیز ترجیح می دهند برای حفظ گلاسکو در یک مکان عمومی و در سمت راست گارد ویژه پس از امضای او را به چهار سال 44 میلیون دلاری قرارداد. یک هفته قبل از رایگان آژانس شیرها دیترویت گفت گلاسکو آنها در حال حرکت بودند بنابراین او تا به حال زمان برای آماده شدن برای پیدا کردن یک تیم جدید است. او به نام Broncos “قطعا انتخاب.”

“من همیشه شناخته شده است که Broncos شده اند سازمان برنده و تیم برنده و آن چیزی که مهم بود به من,” او گفت:. “بازی در (Broncos’) ورزشگاه این فصل و دیدن انرژی و شدت طرفداران و جو خیلی باحال بود برای من. … من بسیار خوشحال هستم من در اینجا به پایان رسید.”

گلاسکو آغاز شده 26 بازی در مرکز 18 در سمت چپ گارد و 14 در سمت راست گارد خود را در طول چهار سال فعالیت حرفه ای در دیترویت.

“من بازی های زیادی از مرکز در دانشگاه (در میشیگان),” او گفت:. “بازی گارد چیزی بود که من تا به حال به یاد بگیرند که به خصوص در اوایل من (NFL) حرفه ای است. من rookie سال من آورده بود در مرکز بازی و قرار دادن آنها در موقعیت نگهبان از هیچ جا آن را احساس می کردم. من احساس می کنم مانند بازی گارد چیزی است که من آموخته ام به خوبی انجام دهد.”

این Broncos مجاز مرکز کانر مک گاورن را با علامت New York Jets اما نشانه دنور می خواهد به نگه داشتن گلاسکو در سمت راست گارد که در آن او شروع به در سال 2019 و جوان در مرکز.

“گراهام بزرگ و قدرتمند سخت و صعودی بازیکن بود که در یکی از داخلی linemen توهین آمیز در بازار” Broncos مدیر جان Elway در بیانیه ای گفت. “در طول دوره خود را طرفدار و کالج حرفه ای او را نشان داده باور نکردنی دوام و بسیار سازنده است.

“گراهام بهترین فوتبال جلوتر از او و او را پر می کند یک نیاز بزرگ برای ما است.”

قابل توجه Elway تاکید دوام هنگامی که توصیف گلاسکو. این Broncos’ خط حمله نیاز به دسترسی بهتر. راست سابق گارد ران Leary به پایان رسید هر سه از فصل با Broncos در مجروح رزرو.

گلاسکو گفت که او شنیده است درخشان داستان در مورد Broncos خط حمله مربی مایک Munchak.

“من شنیده ام از چند و منابع بی شماری است که او یک مربی عالی,” گلاسکو گفت. “من به دنبال به جلو به (کار) کسی که می تواند به من کمک کند تبدیل شدن به بهترین بازیکن من می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im