نظر سنجی جدید: جو بایدن می شود دست انداز در کلرادو دیگر سه شنبه متحده

یک نظرسنجی جدید از صبح روز سه شنبه نشان می دهد که جو بایدن گرفتن 8-نقطه آسانسور با کلرادو رای دهندگان پس از بزرگ کارولینای جنوبی برنده هر چند هنوز انتهایی برنی ساندرز و الیزابت وارن.

مایک بلومبرگ همچنین برداشت حمایت دموکرات ریاست جمهوری اولیه پس از خروج از پیت Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer.

داده ها برای پیشرفت آنلاین نظرسنجی از 464 احتمال زیاد کلرادو رای دهندگان انجام شده از شنبه تا سه شنبه قرار می دهد ساندرز در 32% وارن در 21% بایدن در 18% و بلومبرگ در 16٪. نظرسنجی تخمین می زند که Buttigieg برداشت تا 8 درصد از آرا در کلرادو پست الکترونیکی رای گیری اولیه قبل از پایان مبارزات انتخاباتی خود روز شنبه و Klobuchar 3% قبل از دوشنبه خروج.

ساندرز به حال 34 درصد و بایدن 10% در یک دیتا برای پیشرفت نظرسنجی در کلرادو در هفته گذشته و جداگانه نظرسنجی از کلرادو بر اساس ماژلان استراتژی های منتشر شده در همان زمان نشان داد ساندرز در 27% وارن در 15% و بایدن در 11٪.

داده ها را برای پیشرفت آرای هر سه شنبه وزارت امور خارجه در گذشته چند روز و پیدا بایدن به دست آوردن حمایت در جاهای دیگر نیز هست. او یا ساندرز پیشرو در همه کشورها با اولیه انتخابات امروز به جز ماساچوست که در آن سناتور وارن که در بالا است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>