جدید پرستان کیکر جاستین Rohrwasser می گوید تو نمی نمایندگی گروه شبه نظامی

بوستون — جدید پرستان کیکر جاستین Rohrwasser می گوید یک خال کوبی بر روی بازوی خود است نه نماینده آزادانه سازماندهی جناح راست گروه شبه نظامی است که به تصویب رسید این نماد است.

Rohrwasser که بازی در رود آیلند و مارشال گرفته شد 159th کلی در پنجمین دور از این پیش نویس روز شنبه.

او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که او از تو به عنوان یک نوجوان به دلیل او تا به بسیاری از اعضای خانواده در ارتش. او افزود: “فکر کردم این یک حمایت نظامی نماد در آن زمان است.”

“این تکامل به چیزی است که من نمی خواهم به نمایندگی از” او گفت:. “آن را پوشش داده خواهد شد.”

در وب سایت خود جناح راست سه Percenters گروه می گوید آن را یک ضد دولت شبه نظامی اما “ما دفاع از خودمان در زمانی که لازم است.”

سه Percenters مشتق شده نام خود را از اعتقاد به این که فقط 3 درصد از استعمارگران افزایش یافت تا به مبارزه با انگلیسی ها. آنها قول داده اند که به مقاومت در برابر هر دولتی که نقض در قانون اساسی ایالات متحده.

با توجه به مصاحبه در مارشال Herdzone.com سال گذشته Rohrwasser توصیف خود, خالکوبی, که شامل عبارات مانند “آزادی یا مرگ” و “don’t tread on me” را به عنوان به خوبی به عنوان یک پرچم آمریکا و یکی برای Dave Matthews Band هستند “همه تصادفی.”

Rohrwasser فراخوانده شد و به عنوان جایگزینی برای میهن پرستان تمام وقت منجر گلزن Stephen Gostkowski بود که ماه گذشته منتشر شد. Gostkowski ساخته شده 2010s همه دهه تیم دو بار همه طرفدار و عضو سه تن از میهن پرستان’ Super Bowl-تیم برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im